Jump to content
Dogomania

Rzeszów


Katarzyna

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Eh, doopa, miałam zdążyć na cocker spanielki i bordery, a mam busa o 10.47 :placz: na placu będzie pewnie o 11.10, czyli na podpromi byłabym o 11.25, a wtedy cocker schodzą =/
I na bosy też...
Czemu Słocina to taka dziura z 2 autobusami, a 36 w niedź nie kursuje. Ble.

Ok, poniosło mnie... Musze pomysle o tym, zeby się zapisać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Nastawiłam na 9! Ale potem się zepsuło wszystko. miałam czekac na mame i brata, bo też chcieli i w ogole. Teraz się ich czepiam. Ty masz 6 co jedzie prawie pod hale, a koło mnie same 16 w niedziele! albo po 8, albo pzed 11. Nie ma tak dobrze. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

No wiem. Uświadamiać mnie było trzeba wcześniej.
Takie pytanie. Mówili, że 13-14 luty 2010 III MWPR, a wcześniej coś jest?


Tak sobie pomyslałam, że mozna by się wybrać kupą na spacerek przy najbliższych wolnych dniach/weekendach, jak bedzie ładnie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Dla mnie i tak ta sobota była ważniejsza... Westy :loveu:
A o tym Jarosławiu musze pomyśleć... A jak będę wiedziala, czy jade, to ja sama jestem w stanie o 6 wyjechać (co nie ma sensu, ale trudno :evil_lol:)

Podpytam Adoxe, czy będą ze swoimi pieskami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']
Ale słuchaj, 14-15 marca teraz krajowa w Jarosławiu [/quote]

[url=http://www.podajlape.pl/imprezy/78/XXXI-Krajowa-Wystawa-Psow-Rasowych-w-Jaroslawiu-Jaroslaw.php]XXXI Krajowa Wystawa Ps

EDIT: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f539/kalendarz-wystaw-w-polsce-w-2009-roku-121279/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem ;d
Jeśli kupie ją w czerwcu/lipcu, a najbliższa wystawa w Rzeszowie to 13-14 luty 2010 to chyba to byłay pierwsza...
Powiem Ci, że chciałabym spróbować, ale zobacze, czy mała będzie to lubić...
I wiesz, zero praktyki, ani nic, więc w tych sprawach jestem 'zielona'

Link to comment
Share on other sites

kwiecień/maj pewnie. Tak, żeby mineło 8-9 tygodni. Napisalam do Adoxy maila, ale pewnie maja ręce pelne roboty przy 7 dniowych szczeniaczkach.
Podałam numer telefonu, poczekam do jutra, a ew. później sama zadzwonie...
I wtedy bedę wiedziała wszystko dokladnie. Rodziców, planowany termin narodzin.
Upewniam sie też co do ceny (pisali, ze 2 tyś.)
No i też w mailu zapytałam się, jak tego psiaka trzeba zarezerwować... Czy się spotkac itp.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']kwiecień/maj pewnie. Tak, żeby mineło 8-9 tygodni. Napisalam do Adoxy maila, ale pewnie maja ręce pelne roboty przy 7 dniowych szczeniaczkach.
Podałam numer telefonu, poczekam do jutra, a ew. później sama zadzwonie...
I wtedy bedę wiedziała wszystko dokladnie. Rodziców, planowany termin narodzin.
Upewniam sie też co do ceny (pisali, ze 2 tyś.)
No i też w mailu zapytałam się, jak tego psiaka trzeba zarezerwować... Czy się spotkac itp.[/quote]

No to super :lol: Pozostaje czekać, aż odpiszą :lol: A to dobra hodowla? Ja totalnie nie orientuje się w hodowlach wetów.

Link to comment
Share on other sites

Z tego, co się dowiadywalam, to dobra.

Z tego, co pamiętam to w Rzeszowie szczeniak od nich dostał (w klasie szczeniat, oczywiście) w.o (to znaczy, wybitynie obiecujacy, nie? :cool3:)
Znam dobrze jednego psiaka od nich (super charakter, wygląd) i znalazłam kilku właścicieli w necie, napisałam do nich maila, oni również zadowolenia :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Z tego, co się dowiadywalam, to dobra.

Z tego, co pamiętam to w Rzeszowie szczeniak od nich dostał (w klasie szczeniat, oczywiście) w.o (to znaczy, wybitynie obiecujacy, nie? :cool3:)
Znam dobrze jednego psiaka od nich (super charakter, wygląd) i znalazłam kilku właścicieli w necie, napisałam do nich maila, oni również zadowolenia :loveu:[/quote]

Tak, w.o. to Wybitnie Obiecujący, czyli najwyższa ocena, jaką może dostać pies :lol: Oni mają jakąś stronkę internetową? Chętnie oglądne :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kisses_xox']Czyli czasami dobrze mi się zdaje :evil_lol:
Tak, [URL="http://www.adoxawestie.com"]www.adoxawestie.com[/URL]

[url=http://westie.slupsk.pl/RZESZOW09.htm]West Highland White Terrier - Hodowla ps[/quote]

Ładna stronka :lol: Wszytskie ich suki i psy mają championaty polski - nieźle :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...