Jump to content
Dogomania

KRAKÓW-MAZAK-kochany zawsze zostanie w naszej pamięci i sercach


AgaG

Recommended Posts

  • Replies 406
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='KajaB'][B]O Boże !!! Nieeeeeeee...[/B] :crazyeye: [/quote]
Inwokacja jakaś? Bogiem nie jestem - nie przesadzaj...

Histeryzujesz i to w imieniu wszystkich... Można zapytać, kto dal Ci prawo glosu w imieniu kogokolwiek poza samą sobą?
A feee. Może podeslać jakiegoś lekarza? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

Mi już opadają ręce...Nic i nic..dzwiniła dziś co prawda jedna pani i od razu pytanie; dlaczego ktoś go zwrócił? Ludzie sa bardzo podejrzliwi, gdy taką informację otrzymują...ja mówiłam, tłumaczyłam, przekonywałam do Mazaka. Powiedziałam, że znam go dolbrze i że to super pies: łagodny, mądry, potrafi strożowac, kocha ludzi, ale tylko: "że się zastanowią..." Powiedziałam w końcu, że będzie w programie, obiecali, że będą oglądać i swój telefon zostawili. Ale wątpię... Były pytania w rodzaju, czy taki pies duzo je itd...Dorothy, przemysł to, co mi pisałaś na pw bardzo proszę!

Link to comment
Share on other sites

Hmmmmm...
No dobra - bo od wczoraj żyć mi nie dają...
Ile to to je i dlaczego tak dużo? :cool3:
Ma ambicje Alfistyczne? Jak myślisz, zgodzi się z 2,5 letnim maminsynkiem Bobtajlowym + 7-mo letnią suką Bobtajlową? Z tego co słyszałem ma koło 6-ciu wiosen - no jak dla mnie to młodzik!
Bo tak tylko się głośno zastanawiam...
No nie wiem! Może mnie ktoś chociaż będzie próbował przekonać?

Czekam...

Link to comment
Share on other sites

[B]tuxman [/B]Ty to mądry facet jesteś i wiesz, że my dla Mazaczka to najlepszego byśmy chciały i komplementami sypać dziewuchy z rękawa by mogły... ale tak naprawde to z psiurami sie niczego przewidzieć nie da... sądze, że nawet jak Mazak się zgodzi to Twoje "maminsynki" mogą stanąć okoniem :eviltong: Więc wiesz... no jakbyśmy chciały tak niemożemy nic obiecać... Ale ja Cię namawiam... i niech Ci dalej spać nie dają...:lol:

Link to comment
Share on other sites

Jagienka - no aż się spłoniłem jak nieprzymierzając... tego no. Wcale taki mądry nie jestem (co mi już kilka Pań udowadniało na ty forum m.in.):lol: ...
Natomiast co do moich - to nie ma obawy. Tworzymy stado i rozmawiamy ze sobą. A korzystamy z zapomnianego języka psów, który nie przymierzając przybliżyła nam Pani Jan Fennell. W naszym stadzie - to raczej ja przyjmuję nowych;), a nie moje Bobki...
Myślę, że kudłate kudłatego nie ruszy... Tylko co Mazaczek na to? Przecież nie byłby jedyny... tylko jednym z trzech - a to różnica?

A, żeby gołosłownym nie być - polecam zajrzeć i pooglądać Bobasy:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118&page=9"]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=118&page=9[/URL]


Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Tuxmanie!!!! Psie SOS jest nieme, ale tym bardziej przejmujące. bezbrzezny smutek w oczach, głowa spuszczona, łapy podwinięte, ciało zwinięte w precel. Wyobraź sobie, że trafiłeś do więzienia polowego....Współwięzniowie przywitali Cię jednym atakiem, troche Cię podleczono, był atak drugi, potem trzeci... i następny.... ran przybywało, goiły się, ale wcale nie tak szybko. leżąc w ciemnościach myślałeś: za co? dlaczego? kochałem zawsze innych, kochałem wolność. Po jakimś czasie przeniesiono Cię do mikroskopijnej celi o tyle lepszej, że udało Ci się jak dotychczas ocalić skórę...Ale poza tą własną skórą i tym stanowczo za chudym ciałem pod nią, nie masz nic...Nic do roboty, nic do zaplanowania, nic własnego... przyszłość umarła, a teraźniejszość podła wlecze się i nie chce sie zlitować...Nie masz też nikogo: dlaczego? tego nie rozumiesz...i zaczynasz watpić - niestety nie w innych, ale w siebie... Co stanie się, gdy współwięzniowie to wyczują... Uważaj !!!! rzucą się na Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...