Jump to content
Dogomania

Muki ze zdeformowaną dolną szczęką ma dom


Paulina87

Recommended Posts

  • Replies 711
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no to mam nadzieję że wszystko będzie ok ... aha ... jeśli Muki pójdzie do tej Pani będę potrzebowała jej adres ( muszę schronisku zgłosić ).

Byłam dzisiaj u Mukolca ... rzeczywiście troszkę osowiały był , ale nie był mną zainteresowany bo w kuchni żarełko się szykowało :diabloti: taki Muki !

Incunabulo , Ciotki ładnie proszą o zdjęcia Mukiego w nowych szeleczkach :D :loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

p. Maja sprawdzona, dziewczyny z Bielska jak najbardziej polecają te panią, więc czekam na ankietę przedadopcyjną i musimy postanowić, p. Maja ma dominującą dużą sukę, Incunabula jak tam Mukulek wśród innych? chce dominować? chociaż takie małe to zazwyczaj dostosowują się do dużych

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Malwi']Incunabulo , Ciotki ładnie proszą o zdjęcia Mukiego w nowych szeleczkach :D :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE]
Jutro zrobię jakieś zdjęcia na spacerze, bo coś nie mogę trafić na dobre światło. Muki w nowych szelach wygląda super :) .
[quote name='gonia66']Ale lepiej juz sie Mukus czuje??MAm nadzieje,ze juz nie zwraca..??[/QUOTE]
Melduję, że Mukol czuje się dużo lepiej :multi: . I humor mu wrócił :) .
[quote name='xmartix']Incunabula jak tam Mukulek wśród innych? chce dominować? chociaż takie małe to zazwyczaj dostosowują się do dużych[/QUOTE]
Na początku były drobne spięcia, ale piesy szybko się zaprzyjaźniły. Muki nie jest dominujący. Potrafi pokazać zęby na Dudka, ale dopiero kiedy ten jest za bardzo nachalny. Acha, jak Muki do mnie trafił to mu strasznie brakowało miziania i przytulania, wtedy też potrafił pokazać zęby na moje psy (kiedy go głaskałam a one się do mnie zbliżały), ale bardzo szybko załapał, że tak nie wolno. Generalnie nie sprawia problemów wychowawczych, nawet udało się wyeliminować piszczenie i skrobanie w drzwi, kiedy wychodzę. Ogólnie mogę powiedzieć, że to chłopak na medal i życzyłabym sobie bardzo, żeby moje psiury też były takie pojętne jak Muki ;) .

Link to comment
Share on other sites

niepokoi mnie to że już wczoraj miałam dostać tę ankietę od tej pani a jej nie dostałam, dzisiaj mija kolejny dzień, pani ma do mnie 2 maile... nie wiem o co jej chodzi, powiedziałam jej wczoraj też że co do adopcji Mukolka ma do mnie dzwonić, Bogu, więc jak do Ciebie zadzwoni to nie wydawaj jej Mukiego bo coś jest nie tak... mam nadzieję że chodzi tylko o chwilowy brak czasu albo coś...

Link to comment
Share on other sites

Ups.....dziwne to....byla we Wrocku- nie odbierala telef choc umawiala sie z malwi na obejrzenie psiaka...nie lubie takich sytuacji, bo zaraz wlalcza sie czerwone światło...a moze niepotrzbnie..ale w oblivzu takich jak ostatnio wydarzen, to duzo nie trzeba....ja liubuie jasne i klarowne sytuacje- ot chocby Bogusia- napisala raz- i poszlo wszystko, jak po maśle....
Bogusiu..jak my sie umawialysmy na zaplate za weta???Po konrtoli czy jak????Zebym czegos nie przeoczyla:)

Link to comment
Share on other sites

Ups.....dziwne to....byla we Wrocku- nie odbierala telef choc umawiala sie z malwi na obejrzenie psiaka...nie lubie takich sytuacji, bo zaraz wlalcza sie czerwone światło...a moze niepotrzbnie..ale w oblivzu takich jak ostatnio wydarzen, to duzo nie trzeba....ja liubuie jasne i klarowne sytuacje- ot chocby Bogusia- napisala raz- i poszlo wszystko, jak po maśle....
Bogusiu..jak my sie umawialysmy na zaplate za weta???Po konrtoli czy jak????Zebym czegos nie przeoczyla:)

Link to comment
Share on other sites

ja nic nie dostałam, a podałam 2 maile... i miała dzwonić do mnie a nie do Ciebie... nie podoba mi się to bo rozmawiałyśmy o tym z kim ma się kontaktować!!! ja mogę zadzwonić dopiero jutro do niej, bo nie mam nic na koncie a jutro uzupełnię, chyba że Bogusia Ty zadzwonisz i niech pisze na maila Twojego jeżeli rzekomo nic nie dochodzi... ale mnie osobiście to się dziwne wydaje.!

Link to comment
Share on other sites

w ankiecie jest wszystko to i nawet więcej co się zazwyczaj pyta na wizycie przedadopcyjnej, czyli cały zestaw pytań dotyczących podejścia do psa, opieki i wyczucia ludzi jacy są :)
Bogusia powiedz Pani że miała do mnie dzwonić a nie do Ciebie :) no chyba ze mnie idiotki nie robi tylko z siebie że nie pamięta o tym lub coś kręci
jeszcze powiedz że bez wysłania tej ankiety nie przejdzie temat, zobaczcie ile dni (tydzień????) zajmuje jej wysłanie mailem najpierw do Malwi, potem do mnie tej ankiety, to jakieś nienormalne, przepraszam Bogusiu że musisz takich rzeczy tu wysłuchiwać, ale widzisz jacy są ludzie. Zdenerwowała mnie ta osoba!
powiedz jej jak możesz żeby [B]TERAZ[/B] wysłała tę ankietę na Twój e-mail!!!
daleko nie ma, jak jej zależy na Mukim to i przyjedzie w innym terminie, zresztą jakby jej zależało to by tę ankietę wysłała dawno temu, chyba że Ci Bogusiu zalezy na wydaniu psa teraz? bo nie zrozumiałam co z tym wyjazdem Twoim..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...