Jump to content
Dogomania

najlepszy weterynarz ogólny we Wrocławiu


rebellia

Recommended Posts

Pewnie już morfologia zrobiona, ale jeśli jeszcze szukasz to jako przystępną cenowo polecam lecznicę na ulicy Gajowej. Nie wiem akurat ile biorą za morfologię, ale gdy mój pies złamał łapę to za zabieg wzięli niedużo i zgodzili się rozłożyć na raty,bo akurat był koniec m-ca i kazdy wie jak wtedy z kasą krucho;)

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • Replies 136
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy ktoś leczył psa tutaj:
VITA-VET s.c.Ewa Opoń-Tymorek, Adam Bardon 781

al. [B]Armii[/B] [B]Krajowej[/B] 2/3 Wrocław

Chodzę tam i chwalę sobie weterynarzy ze względu na podejście do psa (pies się nie boi), ale z leczeniem nie mam doświadczeń, a przymierzam się do sterylizacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

A może mi ktos powiedzieć jak się kształtują ceny u Kanzawy? Bo mam wrażenie, że moja sunia ma wzdęty brzuch(od soboty), byłam z nią dzisiaj na drugim szczepieniu i wet powiedział, że ona rośnie jeszcze i, że to normalny brzuch u szczeniaka, ale ja bym i tak chciała zrobić jej USG, zaszkodzić nie zaszkodzi, a będę spokojniejsza.
Padło na Kanzawę, bo jest w miarę nie daleko i sporo dobrych opinii.
Czy ktoś wie jak wygląda kwestia ceny wizyty/USG?
I czy na USG trzeba się wcześniej umówić?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mearta']Czy ktoś leczył psa tutaj:
VITA-VET s.c.Ewa Opoń-Tymorek, Adam Bardon 781

al. [B]Armii[/B] [B]Krajowej[/B] 2/3 Wrocław

Chodzę tam i chwalę sobie weterynarzy ze względu na podejście do psa (pies się nie boi), ale z leczeniem nie mam doświadczeń, a przymierzam się do sterylizacji.[/QUOTE]

Dr Ewę lubię, potrafi podejść niekonwencjonalnie do problemu, i niekoniecznie zaczyna od ciężkiej artylerii. Stosuje metody naturalne. Do dr Adama nie mam zaufania.

Ad dr Kanzawy, co do ceny i terminu musisaz po prostu zadzwonić ;) Leczyłam tam kilka lat temu benię i byłam zadowolona.

Link to comment
Share on other sites

A może ktoś jeszcze zna jakiegoś weta, żeby miał w gabinecie USG i był w okolicy Nadodrza, albo chociaż na trasie tramwaju 7 albo 1? Bo ja samochodu nie posiadam i mogę z tym szczeniaczkiem tylko tramwajem jechać.
Generalnie dostałam hipochondrii względem psa, od soboty widzę, że ma wzdęty brzuch(tylko ja to widzę), do wczoraj za mało sikał, dzisiaj sika za dużo, aż sie boje co jej jutro dostrzegę, dlatego, żebym już nie wymyślała chcę podejść do weta na badanie i kontrolne USG

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Pilnie poszukuję informacji czy ktoś z was korzystał z usług [B]dr Tarkowskiego[/B] z przychodni wet przy ul Krzyckiej.
Czy lekarz ma pojęcie o dermatologii? Niestety, ale do dr Popiela nie mogę się dodzwonić, a potrzebuję iść na wizytę do dobrego weta.
W jakich dniach można dr Tarkowskiego zastać w lecznicy ?

Link to comment
Share on other sites

Mam psa, alergika na roztocza i pylki traw i byc moze na zarelko - mimo ze ejst na hipoalergicznym royalu.
W celu wspomożenia leczenia daję mu kwasy Omega-3 i 6 , wapno w syropie i Clemastynę w syropie lub domięśniowo, ale efekt jest krótkotrwały. Dostał juz Allergoffem,

Czy mozecie poradzic mi jakiegos super dermatologa z Wrocka? Moze na Uniwerku Vet. sie tak owy ukrywa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kizimizi']Mam psa, alergika na roztocza i pylki traw i byc moze na zarelko - mimo ze ejst na hipoalergicznym royalu.
W celu wspomożenia leczenia daję mu kwasy Omega-3 i 6 , wapno w syropie i Clemastynę w syropie lub domięśniowo, ale efekt jest krótkotrwały. Dostał juz Allergoffem,

Czy mozecie poradzic mi jakiegos super dermatologa z Wrocka? Moze na Uniwerku Vet. sie tak owy ukrywa?[/QUOTE]
Właśnie dr Popiel, wspominany na poprzedniej stronie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agacia']Może zadzwoń do ambulatorium na kliniki i zapytaj kiedy Popiel ma dyżur popołudniu. Zwykle miał we wtorki. Tylko na dyżurze to masa ludzi zawsze jest do niego.[/QUOTE]
Mogę i 3 godziny siedzieć na klinikach i czekać.

Tylko powiedzcie mi czy przyjmuje w tym budyneczku gdzie jest usg, rtg czy budek wcześniej ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Korenia']Tak, dr Popiel jest dermatologiem. Nie mam pojęcia co do cen, na pewno drogo, ale i profesjonalnie ;][/QUOTE]
No właśnie drogo wcale nie bierze. Tzn ja nie byłam, ale znajomi mają bulla z AZS i nie zapłacili nigdy więcej niż 80zł (wizyta + badania + leki).
Ale wszystko zależy od rodzaju badań, leków itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jara']No właśnie drogo wcale nie bierze. Tzn ja nie byłam, ale znajomi mają bulla z AZS i nie zapłacili nigdy więcej niż 80zł (wizyta + badania + leki).
Ale wszystko zależy od rodzaju badań, leków itd.[/QUOTE]

O to miło, ja nie miałam potrzeby chodzic z moją do dr Popiela, przyjaciółka chodzi do doktora Wrzoska też na UP i sama wizyta to coś około 80 zł czy 100 zł, nie pamiętam już dokładnie. Bez leków, badań. Więc myślałam, że tutaj podobnie.

Ja nie wiem gdzie konkretnie przyjmuje, wiem tylko, że na UP.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

[quote name='golliee']Witam,
z cala odpowiedzialnoscia moge polecic dr Wojciecha Bernackiego ze Stablowic. Lekarz robi dokladny wywiad, nigdy sie nie spieszy i nie "odbebnia" wizyty, nawet jesli w poczekalni kolejka. Pierwszy raz bylam u niego ze skaleczona lapa i mimo ze w tym dniu byl od rana sam w gabinecie (ja bylam kolo godz 19) i widac bylo, ze jest niezle wymeczony, nie zbagatelizowal naszego "problemu". Z duza starannoscia zrobil opatrunek, z anielska cierpliwoscia tlumaczyl wszystkie moje watpliwosci (przy okazji pytalam go tez o inne rzeczy). Bardzo sympatyczny, kompetentny, widac ze ma duza wiedze. I co wazne, nie zdziera z pacjenta kasy.

Bardzo polecam!

[URL="http://www.bernacki.pl"]www.bernacki.pl[/URL]

[LIST]
[*]Wojciech Bernacki
[*]54 - 058 Wrocław,
[*]ul. Stabłowicka 60
[*]tel. 071 354 3885
[/LIST]
[/QUOTE]

Zgadzam się z tym jak najbardziej, wszyscy lekarze tam pracujący bardzo dużo rozmawiają z właścicielami, problemy traktują poważnie, przy zabiegach zawsze się starają a nie robią na odpieprz. Podglądam ich od kuchni i właśnie takim wetem chcę być w przyszłości ;)
I nie ma co upierać się, żeby iść do szefa, bo młodsi koledzy też są bardzo dobrzy, a nie mają jeszcze takiej rzeszy fanów (kolejki są mniejsze).
Jak czegoś nie umieją to odsyłają do specjalistów, a nie rzeźbią na ślepo wyciągając kasę od właściciela. Baaardzo polecam.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A co sądzicie na temat Ekovet'u? My najczęściej bywamy u dr; Elizy Mamot, Łukasza Matyszczaka i Sylwii Miśków i jesteśmy bardzo zadowoleni :-)
Nasz biedny kocórek kilka lat temu znaleziony przz moją siostrę wygłodzony i zaniedbany został uratowany w klinice mimo, że nie dawano mu szans-a jednak!
Świetne podejście do zwierzaka jak i właściciela

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...