Jump to content
Dogomania

Wszystkie szczeniaki znalazły nowe domy.Fifi również się udało zostaje na stałe w DT


mgie

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

[quote name='Magnesiatko']Ok, tak jak pisałam dzisiaj wieczorkiem lub jutro porobię. Napiszcie tylko gdzie już ogłoszenia są, co nie będę się powtarzać :) Marlenka nie martw się, ruszymy z miejsca![/QUOTE]


Kurcze martwię się bo jestem przed pensją a mam razem z nimi 10 psów w domu więc wiecie jak to jest

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mtf zalesie']marlenka gdybym miala dzwonic do gminy to musze znac adres gdzie byly wyrzucone,czy odezwala sie aura ktora znalazla je-jesli nie to daj jej znac gdybys odwozila szczeniaki.moge poratowac 50 zl ale gotowka jak bedziesz w mojej wsi[/QUOTE]

Mtf będe w Zalesiu koło soboty , a wies się nazywała Zawady koło Budziszynka , aurze wysłałam linka do wątku na maila bo wyszukiwarka nie dziął na dogo

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B]Banerek!!!!!!!![/B][/COLOR] dla MALUCHÓW, zachęcam do częstowania się:


[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=172031"][IMG]http://i37.tinypic.com/344fsoy.jpg[/IMG][/URL]

[SIZE=5][COLOR=Red]Pamiętajmy, że czas mamy tylko[SIZE=7]
do soboty!!!!!!!!!! [/SIZE]

Później czeka je schronisko!!!!![/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Ingrit jeszcze nie odebrałam pieniążków jutro polecę do banku , z Nugatem mi się zeszło u weta i nie zdążyłam dziękuję CI bardzo za pomoc .
Jak weszłam do domu to mi dech zaparło , całą kuchnia zafajdana , pół godziny mycia podłogi na kolanach . Wet określił jako 5-6 tygodni max . Szczepienie w sobbotę ( a póxniej nie iwem co ) . Wysłałam do weta Tuptusia mają wywiesić w lecznicy może sie cos uda.

Narazie najadły sie i częsc spi częśc lata i szaleje po domu.

Link to comment
Share on other sites

Szczere wspolczucia z powodu brudu podlogi. Ja mialam jednego takiego szczeniorka i mialam dosc na poczatku. A ty masz cale stadko !
Pocieszam sie mysla ze cioteczki rusza niebo i ziemie zeby znalesc im domki. Jesli chodzi o kase-to bedzie czekac na ciebie. Nie ma zadnego przedzalu czasowego . Kiedy Tobie odpowiada to wezmiesz.

Link to comment
Share on other sites

Dziś wezmę do domu taką dużą klatkę bo tak byc nie może że przychodzę do domu i szczeniakami się tylko zajmuje ja mam jeszcze inne psiaki o które musze zadbać a przynajmniej w klatce będą wtedy jak my będziemy w pracy żeby się dąło do kuchni jakoś wejść . Zmiksowałam im ryż z mięskiem i marchewką to się najadły i poszły spać ale teraz znowu buszują .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='beka']Marlenko, wyczytałam ze dt muszą znaleźć przynajmniej 3 szt. Tak?
dwa mogłyby zostać u ciebie??[/QUOTE]

Najlepiej jaby wszystie miały dt bo ja mam i tak dużo psów i obowiązków ale jakby większa częśc miała Dt to moze bym jakos sobie poradziła . Najwyzej jakby którys szczyl miał ds to wtedy znowu iode mnie by podzedł w to miejsce na dt inny piesek . Powiedz że masz jakiś pomysł plissss

Link to comment
Share on other sites

Jestem. Dopiero udało mi się wejść na dogo i znalazłam wątek. Wydzwaniam gdzie mogę ale na razie nic nie udało mi się znaleźć. Straciłam jeden tymczas bo trafił tam szczeniak z Adhd i zdemolował mieszkanie. Jutro szukam dalej. Szczylki ładne:razz:
Dziękuję Marlenko, dałaś im szansę.

Link to comment
Share on other sites

Nikt nie dzwoni rano jeden telefon Pani z Łodzi szukała na prezent szczeniaka:angryy:.
Katie mozesz zrobić allegro bo mi net kiepsko znowu chodzi , moge w pracy tylko jak mam czas.
Aura kochana ale się z tymi szczylami wrobiłam ( sama) normalnie one są takie szybkie że nie zdąze sprzątnąć jak juz mam za soba koopę następną . One sa słodkie a za moim meżem strasznie jak sie kąpie to pod drzwiami piszczy ta brązowa sunia śmieje się prze łzy że moga nie mieć maluchy szczęscia .

Moje koty maja przesrane ze szczylami kochany Baraczek tez tylko Nugat się cieszy z ich pobytu nie wiadomo dlaczego :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...