Jump to content
Dogomania

Wszystkie szczeniaki znalazły nowe domy.Fifi również się udało zostaje na stałe w DT


mgie

Recommended Posts

  • Replies 816
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Maluszek juz u mnie:loveu:
W porównaniu z moim Snupkiem,to taka kruszynka :)
Wlasnie wcina jedzonko w łazience
Musze go tam trzymac chwilowo,bo Snupek chyba mysli,ze to nowy mis pluszowy i traca go nosem(az maly sie turla po pokoju), skacze nad nim i w ogole boje sie,ze mu niechcacy krzywde zrobi
Nawet jesc nie chce,tylko koczuje pod lazienka i piszczy :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Maluszek juz u mnie:loveu:
W porównaniu z moim Snupkiem,to taka kruszynka :)
Wlasnie wcina jedzonko w łazience
Musze go tam trzymac chwilowo,bo Snupek chyba mysli,ze to nowy mis pluszowy i traca go nosem(az maly sie turla po pokoju), skacze nad nim i w ogole boje sie,ze mu niechcacy krzywde zrobi
Nawet jesc nie chce,tylko koczuje pod lazienka i piszczy :p[/QUOTE]

Asiu spokojnie Nugat go w zebach prawie nosił i nic mu nie zrobił , nic sobie nie zrobią . Emdziołek sie nie odzywa mam nadzije że tymczas dla dwóch maluchów jest aktualny .
Jeszcze Barak szuka domku :razz::razz::razz::razz: Komu Juniora :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Marlena miałas ac znac w sobote czy szczeniaczki przyjadą.
Nie odezwałaś sie a szczeniaki miały przyjechac do końca tygodnia .

Byłam w schronisku w Poznaniu z chłopakiem i nie mielismy serca zostawic tam pewnego psiaka i mamy teraz tymczasowicza, oto on:
[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13417576#post13417576]Gucio - psiak który łamie serca - POZNAŃ - Dogomania Forum[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='emdziolek']Marlena miałas ac znac w sobote czy szczeniaczki przyjadą.
Nie odezwałaś sie a szczeniaki miały przyjechac do końca tygodnia .

Byłam w schronisku w Poznaniu z chłopakiem i nie mielismy serca zostawic tam pewnego psiaka i mamy teraz tymczasowicza, oto on:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13417576#post13417576"]Gucio - psiak który łamie serca - POZNAŃ - Dogomania Forum[/URL][/QUOTE]


Mówiłm Ci że 7 przyjadą przecież się umawiałysmy . Czyli nieaktualne tak ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='joanna83']Kurcze czyi nada masz az 3 maluchy u siebie?
Szkoda,ze dopiero teraz sie dowiedziałam, inaczej meczylabym TZta o dwa :roll:
A u mnie zamieszanie na 102
Snupek nie daje melemu spokoju, az ten w koncu zaczyna na niego szczekac i gryzie za nos:p[/QUOTE]

Joaana nie wyobrażasz sobie co ja mam w domu te małe cholery mi zjadły zmiotkę musiałam zabrac zeby sie nie kaleczyły . Czekamy na DT dla reszty urwisów . Własnie puszysty mi odgryza brode :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Cisza straszna , a szczeniory u mnie :-(. Emdziołek może ostatecznie wziąć jednego , ale tylko do 20 grudnia daje Dt wiec nie wiem czy do tego czasu znajdzie maluszek dom . Jak myslicie ?
Z ogłoszeń telefonów jest bardzo malutko i wszyscy się zastanawiają :angryy:
Kto weźmie maluszka na DT ???

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marlenka']Cisza straszna , a szczeniory u mnie :-(. Emdziołek może ostatecznie wziąć jednego , ale tylko do 20 grudnia daje Dt wiec nie wiem czy do tego czasu znajdzie maluszek dom . Jak myslicie ?
Z ogłoszeń telefonów jest bardzo malutko i wszyscy się zastanawiają :angryy:
Kto weźmie maluszka na DT ???[/QUOTE]


Marlenka, jak się postaramy to znajdzie :P Tylko... najgorsze jest to, że grudzień to czas ... prezentów... tych niechcianych czworonożnych również... :angryy:

Marlenka, napiszcie każda która ma szczeniaka coś na jego temat, jaki jest? Kilka fotek? I lecimy z ogłoszeniami POJEDYNCZYCH maluchów!! W sumie to nie ma na co czekać :razz:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...