Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

No ja się już lekko pogubiłam :P
A są jakieś nowe psiaki?

A zadanie domowe to zdjęcia sekwencyjne, nawet znalazłam w necie przykład z psem :D Ja planuję raczej mniej ambitnie zrobic któregoś jak biegnie.
[IMG]http://www.pawprintspet.com/Products_files/Lola%20composite%20matted.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Kobita od Megi (haszcki) powinna se na czole wytatuować napis "Jestem Pi3r0LN1eT@". Najlepiej drukowanymi i z polskimi znakami. :mad::mad::mad:

Mam nadzieje, że jak bede jutro i w piątek to na nią trafie, to sobie na niej zęby poostrze. :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Podobno ma przyjechać do końca tygodnia... Bardzo bym była rada gdybym na nią trafiła. :razz: I oczywiście mam nadzieje, że mi nie będzie przerywać... Co poniektórzy wiedzą jakie ja mam struny głosowe. :mad:

Aż se napisałam w notesiku co mam jej mówić! :cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Collaczka jest w złym stanie - ma krwotoczne zapalenie jelit. Shanti jest z nią na kroplówce u weta. Kto da kroplówke wieczorem. DT na już potrzebne.[/QUOTE]
:( Trzymaj się maleńka

Wypatrzyłam na blogu pieska Amora, dla mnie on mix Rhodesian ridgeback
[img]http://pu.i.wp.pl/k,NjU2NDQ4NjYsNDkyNTkwODQ=,f,352216_SDC11536_big.jpg[/img]
trzeba go na rodezjanowe forum wstawić, może jakiś miłośnik rasy przygarnie:
[url]http://www.rrclub.pl/forum/viewforum.php?f=40&sid=a44b048ca1c560ed4200d8239aa2e1c6[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dopiero wróciłam od weta. Nie mogłam odebrać. Lucy walczy dalej. Po 15.00 daliśmy jej jeszcze jedną kroplówę. O 17.30 będzie u weta Monika55 i potrzyma maleńką do następnych. Dziękuję Ci Moniko. Jestem padnięta psychicznie. Napisze więcej jak zjem śniadanie i nakarmię moje stado.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ciotki, bardzo się przyda Wasza pomoc, bo ja muszę jutro po pracy zapierniczać do domu. Mam ważne spotkanie. W ciągu dnia się umówimy, dobrze? Bo na razie nie wiem co będzie. O 8.00 rano będzie Ola-Mona i dopiero dowiemy się kiedy Lusi dostanie następne kroplówy, czy w lecznicy, czy w schronie, zobaczymy.
Dziękuję Fundacji Dr.Lucy za chęć wsparcia finansowego, możliwe że się przyda.

Link to comment
Share on other sites

Będę w biurze koło 10 bo około 9 mam spotkanie w banku. Jestem w pracy do 17, czyli w tym czasie mogłabym się wyrwać na godz dwie. Mam oba telefony czynne więc jeśli będę potrzebna jestem do dyspozycji. Później mam młodego więc będzie trudniej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...