Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

[quote name='shanti']Też tak myślę Ado.

Koniec dyskusji na tematy nie związane z adopcjami psów.

Informacja o tym że umowa Fundacji Pro Animals z JZK została już podpisana pojawi się tu i na FB. Wtedy Monika ogłosi nabór na wolontariuszy, kto będzie chętny to się do niej zgłosi.

Nie piszę nic złośliwie ani z podtekstami, po prostu każdy ma czas na decyzję, z kim i co chce robić. To chyba najlepsze wyjście.[/QUOTE]
Prosze rowniez mailem o przyslanie nam umowy, zapewne Monika to zrobi. Postaramy sie o umieszczenie jej na stronie. Cieszymy sie ze JZK wybralo nas do wspolpracy, wierze ze dzieki pracownikom schroniska i Monice ktora reprezentuje nas w JZK i w schronisko wspolpraca bedzie sie ukladac poprawnie, bez lamania regulaminu o wolontariacie.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='shanti']
[B]Koniec dyskusji na tematy nie związane z adopcjami psów. [/B][/QUOTE]

No i zobacz jak Monika napisała posta wywlekając sprawy nie dotyczące adopcji psów to nic nie napisałaś, dopiero jak ja to skomentowałam i poprosiłam o odpowiedź na moje PW to już wykracza po za WASZE normy i to jest Be.
Widać to czarno na białym jakie kółeczko wzajemnej adoracji sobie urządziłyście. Żenada.

PS: Dziękuję zainteresowanym za PW i telefony. Nie dam się ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy jest mozliwe że ktoś mógłby zrobić wątek tej suni?

[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ysqXXNfhSHs/UI1A0pKww4I/AAAAAAAAAvE/Gtf2a6wucr8/s482/DSCN54403230.JPG[/IMG]


Byłby dom dla podobnego psiaka - mamy takiego?

[IMG]http://images45.fotosik.pl/1636/f714ff6f10bcbe2emed.jpg[/IMG]


Knuj,knuj kobito, a mnie to lata. Taki poziom jaki adwersarz.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo proszę:

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235651-Na-szybko-tytuł-do-zmiany-)[/URL]

A co do drugiego zdjęcia z podobnym pieskiem to tak mi coś świta, że na ogólnych ( może 12) jest taki brązowy jasny z dłuższym włoskiem. Ma chyba uszka trochę bardziej klapnięte ... i chyba młodszy.
Ten na zdjęciu trochę bardziej liskowaty.
Próbuję sobie przypomnieć psiaki ...

Basieńko1997 na dogo mają wątek Rybniczanki. Może mają kogoś z Radlina.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Dziekujemy. Super.

A oto kwiatek z dzisiejszych maili


prosze mi powiedziec czy ogłoszenie jest aktualne?chciałbym tylko dopuścić moją suczkę,czy jest to mozliwe?proszę o wysłanie sms na nr 50*1811**21 z góry dziękuję[/QUOTE]
Ty dostalas takiego maila :crazyeye::crazyeye::crazyeye: mozesz mi to blizej wyjasnic na PW lub skype, bo nie bardzo kumam o co chodzi.
Jakie ogloszenie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Kiedyś był ogłaszany foksterier. A paczka na schronisko poszła? Ciekawe czy dojdzie. Czy listonosz tam dotrze.[/QUOTE]
Tak na schronisko, zaznaczylam ze czynne do 14,00, przyjdzie kurierem, mysle ze jutro lub najdalej pojutrze powinna byc na miejscu. Nie moglam podac prywatnego adresu, bo zakup jest z konta fundacyjnego. Sprawdzcie od razu czy przypadkiem nie dolaczyli faktury, choc tez zaznaczylam ze ma isc na adres siedziby Fundacji, ale z nimi nigdy nic nie wiadomo.

Link to comment
Share on other sites

Kochani zrobiłam mini bazarek dla Buni (mam nadzieję,że dobrze bo to mój pierwszy,umęczyłam się potwornie ;-) ) ale bardzo,bardzo Was proszę o pomoc w rozsyłaniu,zapraszaniu gości itd. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/235683-Różności-dla-uroczej-Buni-przy-kości[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Dziękujemy w imieniu Buni.

Przesyłka doszła. Zobaczymy jak się Borysowi przyda. Niestety nowe nabytki. Shanti pewnie napisze.[/QUOTE]
Nie liczcie na 100 procentowa poprawe. U mnie zdaje egzamin, szczekanie trwa przynajmniej o polowe krocej. Trzeba rowniez pamietac zeby pies byl zamkniety w jednym pomieszczeniu, bo zauwazylam ze to urzadzenie nie ma duzego zasiegu. Jak zalozy sie baterie to miga zielonym swiatelkiem, i nie da sie tego wylaczyc, na czerwono miga w momencie kiedy pies szczeka i wtedy wydaje dzwiek prawie nieslyszalny dla naszych uszu.

Link to comment
Share on other sites

Brakło mi w czwartek czasu na obfocenie, a piątek i weekend mnie nie ma.

Są dwa nowe husky, jeden jastrzebski, drugi z Psar. Ten jest charakterystyczny, ma dużo czarnego koloru, znaleziony na terenie stadniny, podgryzał konie. To podobno jakieś tereny rekraacyjne, było to 11 listopada, więc równie dobrze mógł ktoś z nim przyjechać w te okolice nawet z daleka.

Mix, ni to benek, ni to azjata, coś mi przypomina, ale nie kojarzę. Duży pies z Olkusza z odgryzionym, chyba, wiszącym kawałkiem nosa, zaropiałym, prawie zgnitym. Agatka miała wczoraj obejrzeć, dziś będzie Bartek na szczepieniach to też zajrzy.

Jasnet

[URL]http://jasnet.pl/?m=publicystyka&id=24528[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shanti']

Ten jest charakterystyczny, ma dużo czarnego koloru, znaleziony na terenie stadniny, podgryzał konie. To podobno jakieś tereny rekraacyjne, było to 11 listopada, więc równie dobrze mógł ktoś z nim przyjechać w te okolice nawet z daleka.

Duży pies z Olkusza z odgryzionym, chyba, wiszącym kawałkiem nosa, zaropiałym, prawie zgnitym. Agatka miała wczoraj obejrzeć, dziś będzie Bartek na szczepieniach to też zajrzy.
[/QUOTE]
Shanti dobrze by bylo gdyby ktos zrobil zdjecie huskiemu znalezionemu w okolicach stadniny koni i zaniesc tam plakat ze zdjeciem psa. Moze masz racje ze jest to psiak z daleka ktory przyjechal z wlascicielem na kilka dni. Wlasciciel moze bedzie tam pytal i go tam szukal, chyba nie wpadnie na to ze pies moze byc u was w schronisku.
Tak samo prosze o jak najszybsze zrobienie zdjecia psiaka przywiezionego z Olkusza, zeby bylo widac na zdjeciu w jakim stanie pies do was trafil? Prosze niech wet wystawi dla niego obdukcje. Kto ponosi koszty za leczenie tego psa?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Shanti dobrze by bylo gdyby ktos zrobil zdjecie huskiemu znalezionemu w okolicach stadniny koni i zaniesc tam plakat ze zdjeciem psa. Moze masz racje ze jest to psiak z daleka ktory przyjechal z wlascicielem na kilka dni. Wlasciciel moze bedzie tam pytal i go tam szukal, chyba nie wpadnie na to ze pies moze byc u was w schronisku.
Tak samo prosze o jak najszybsze zrobienie zdjecia psiaka przywiezionego z Olkusza, zeby bylo widac na zdjeciu w jakim stanie pies do was trafil? Prosze niech wet wystawi dla niego obdukcje. Kto ponosi koszty za leczenie tego psa?[/QUOTE]

Wszystkie zabiegi weterynaryjne, szczepienia, kastracje/sterylizacje, leczenie - hycel który psa przywozi. Zdjęcia będą jutro, bo mam weekend wolny. Pies dostał zastrzyki, szczegółów dowiem się jutro od weta.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...