Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

[quote name='ZUZA1']Rozmawiałam z panem od Toli i powiedział, że sunia ucieła 1 listopada. Zerwała sie linka ze smyczy automatycznej, a Tola wystraszyła sie ludzi ( jak to we wszystkich świetych).Oni zaczeli od razu dawac ogłoszenia do netu i rozlepiac plakaty na drzewach. I ktoś rozpoznał \Tolę na plakacie i wskazał im , gdzie sunia jest.:multi:[/QUOTE]
Ale wieści, wiadomość dnia :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

Dzięki ZUZA1 za dobre wieści. Całe szczęście, że nic złego się nie stało i że się odnalazła.:multi:

Zuza - Dizelek wie co dobre :evil_lol: właśnie pochłonął podarowaną puszeczkę Monge i bardzo, bardzo mu smakowało. Suche też :lol:. Oblizuje się i dziękuje.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=#800080][U][B]Mam pytanie: Kto i jakim prawem usunął [/B][B]mnie [/B][B] ze strony schroniskowej na FB jako moderatora ???
Uważacie, że wszystko [/B][B]Wam [/B][B]wolno?
Ktoś tu niedawno pisał o mówieniu w oczy ...[/B][/U][/COLOR]



[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-gBY7CpgZWhI/UJlWzbnOF4I/AAAAAAAAA6U/rUWAJ3phis8/s632/mms_img-960667494.jpg[/IMG]

Pamiętacie Sarę ?:loveu: Mieszka teraz w Katowicach.
Nadal bardzo boi się samochodów (szczególnie dużych, ciężarowych ), chodzenie na spacery to wyzwanie dla Państwa. Dobrze, że park jest w pobliżu. Były dwie próby spuszczenia ze smyczy - Sara ucieka, zawsze w stronę domu.
Nie patrzy czy ulica czy co innego. Na oślep do domu leci.
Niestety niszczy w domu - państwo musieli wymienić kanapę, bo pół zjadła, dywanik, fotel i co jakiś czas poduszki. Tylko wnętrzności fruwają po całym domu. Pan odkrył, że Sara ma w uchu tatuaż :p, nie odczytał całego, ale może być z jakiejś hodowli z Kieleckiego. Nie wnikamy.
Oj wesoło, ale Pan się nie poddaje. Mamy nadzieję, że będzie lepiej.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

[QUOTE][COLOR=#800080][U][B]Mam pytanie: Kto i jakim prawem usunął [/B][B]mnie [/B][B] ze strony schroniskowej na FB jako moderatora ???
Uważacie, że wszystko [/B][B]Wam [/B][B]wolno?
Ktoś tu niedawno pisał o mówieniu w oczy ...[/B][/U][/COLOR]
[/QUOTE]



Stronę założyła Ania za pozwoleniem schroniska i dyrekcji, ale to jest strona schroniska i my decydujemy kto jest moderatorem a kto nie. To akurat nam wolno.

Masz swoje konto na fejsie, możesz pisać jako Ty, jako schronisko - nie.

Link to comment
Share on other sites

Jak to ? Zawsze masz pierwsza, najświeższe informacje od Shanti.

Wszyscy ogłaszamy te psiaki i wszystkie informacje są lub można je znaleźć na stronce.
Oczywiscie, że żyć się z tym da.

Powodzenia w robieniu zdjęć, wklejaniu do albumów, wrzucania zdjęć, opisach zdjęć, przerzucaniu na bieżąco z albumu do albumu i tego wszystkiego czym się głównie zajmowałam. I dużo czasu, bo z tym jest najwięcej roboty.

Link to comment
Share on other sites

znow wtrace swoje 3 grosze. Prosze trzymajmy sie praw, regul, zasad. Postaram sie wytlumaczyc:
czytam ze strone zalozyla Ania za zgoda JZK i zalogi schroniska. Kazda strona zeby istniala musi miec admina. Admin jest odpowiedzialny za tresc na stronie. Mniemam ze skoro admin dostal zezwolenie dyrekcji i zalogi, jest zobowiazany do umieszczania tresci po uzgodnieniu z nimi. Nie wyobrazam sobie zeby webmaister ktory prowadzi nasza strone wpisywal sobie na niej co on chce bez uzgodnienia z zarzadem. Mielismy juz wczesniej przypadek ze wyladowalibysmy w sadzie po umieszczeniu pomowienia na weta.
Na szczescie znalam i ja weta wiec tresc zostala usunieta a my uniknelismy sprawy w sadzie, niemniej poprzedni admin poniewaz tego nie zrozumial ze strona jest wlasnoscia Fundacji i zarzad za nia jest odpowiedzalny, zrezygnowal z dalszego prowadzenia strony. Zeby uniknac nieporozumien uzgadniajcie tresc ktora chcecie umiescic na stronie schroniska z adminem jako posrednikiem pomiedzy wami a " zarzadca schroniska" :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Ada-jeje wyczułaś sprawę. Do smiechu mi nie jest.[/QUOTE]
Moniko poczatki sa zawsze trudne, nie dajcie porywac sie emocjom, wierze ze sie uda i predzej czy pozniej sie dotrzecie, lepiej predzej niz pozniej. Sadze ze to tylko brak wiedzy, bede starac sie tlumaczyc na miare mojej wiedzy. Tak bardzo zalezy mi zeby sie udalo, mam zamiar w pozniejszym terminie podniesc poprzeczke ale zapewne na to przyjdzie nam jeszcze dosc dlugo poczekac.

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny!!!! wiecie może coś więcej o stosunku DOBERMANA do suczek i do kotów? odezwała się do mnie babeczka która kiedyś adoptowała psiaka (suczka) .... wyjechała z Jastrzębia w góry, tam powiększyła stado o konie i kilka podrzuconych kotów. Totalna miłośniczka zwierząt - strasznie się przejęła dobkiem i martwi ją nadchodząca zima ... po niedzieli byłaby wstanie przyjechać i przygarnąć. Jeżeli tylko jest szansa że zgodzi się z sunią i kotami!

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/65315.html[/URL] ten sie zgodzi napewno ja może podam mój numer 510 250 970 jeszcze kilka bym znalazła .ja moge zadzwonić do tej pani jak się zgodzi i przedstawie jej kilka bid co domek potrzebują na wczoraj pliss:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Wiesz ,[B]odnosze wrażenie że ktoś nie chce żeby ten wolontariat powstał.[/B] A przecież jest pare osób które znam i poważam ale są chyba zdezorientowane i nie rozumieja że przestrzeganie prawa w tak bardzo nie prawnym kraju dla urzędów to priorytet.[/QUOTE]
W to akurat nie bardzo wierze. Zgadzam sie jednak z tym ze w kraju w ktorym lamane jest prawo, przez tych ktorzy maja w obowiazku je przestrzegac, to trudno sie dziwic ze takie jest podejscie spoleczenstwa. Jestesmy jedna z trzech organizacji ktore postawily sobie za cel ochrona zwierzat i przestrzeganie prawa zwierzat. Dlatego nie mozemy sobie pozwolic na lamanie praw pod naszymi skrzydlami. Chcemy zeby i inne org. mogly korzystac z naszego doswiadczenia i nie mieli nam nic do zarzucenia co sie tyczy przestrzegania prawa zwierzat na kazdym odcinku pracy. Ja przed zalozeniem Fundacji tez szlam na zywiol, ale stopniowo to sie zmienialo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='izek77'][URL]http://www.kokosy.pl/zwierzaki/psy/65315.html[/URL] ten sie zgodzi napewno ja może podam mój numer 510 250 970 jeszcze kilka bym znalazła .ja moge zadzwonić do tej pani jak się zgodzi i przedstawie jej kilka bid co domek potrzebują na wczoraj pliss:)[/QUOTE]

ok. posłałam linka i tel.

Prawda taka że dobek ją uwiódł , ale przejrzy inne.
Czy na facebooka może zaglądać jeżeli nie ma tam konta? czy trzeba być zalogowanym żeby do Was wejść?
Tak czy inaczej planuje dać dom psiakowi, ale mówi że musi pojawić się ta iskierka, jak z dobkiem , bo inaczej wybrać nie da rady któremu dać szansę ...

Link to comment
Share on other sites

Hrabalek [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/229177-Hrabal-albo-deklaracje-i-życie-albo-śmierć-Błagam[/URL]
Szrekuś [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/231983-Malutki-Szrek-ma-jedno-nieśmiałe-marzenie[/URL]

Edited by izek77
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...