Jump to content
Dogomania

Schronisko dla psów w Jastrzebiu Zdroju.


shanti

Recommended Posts

  • Replies 7.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shanti

    1381

  • alina71

    1089

  • szafra

    1011

  • monika55

    947

Top Posters In This Topic

[quote name='AnnArt']Czarna sunia, która siedziała na węglu z Denisem dziś poszła do domku, a Marek przywiózł burego kundelka.
Bardzo dużo jest agresywnych psiaków, a przynajmniej z pozoru.. :-([/QUOTE]

Ania możesz sprawdzić a FB czy było jej zdjęcie w albumie do adopcji ? a jeśli było to przenieść ?

Denis już miał tyle współlokatorów, a on siedzi :/
napiszcie coś więcej, jakie psiaki poszły w tygodniu ...

ja nie wiem czy w tym miesiącu dam radę przyjechać :(

Joda :(

Link to comment
Share on other sites

To chyba ta suczka , ale nie jestem pewna:
Takie małżeństwo do niej jeździło i z nią spacerowali (Pani z czarnymi, długimi włosami).

[IMG]http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/563192_373874899315793_2020021769_n.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Takie zarządzenie: ani dziś ani jutro nie można przyjeżdżać.
To znaczy nie wiem, bo niektórzy byli i ich nie wyprosili :shake:.
Dzwoniłam i Grzesiek powiedział, że w ten weekend wolontariusze mają nie przyjeżdżać
i żeby wszystkim przekazać.
Niektórzy byli ... nie wiem jak będzie jutro.
Kajk@ nie wiem do jakiej grupy się zaliczasz.
Wydaje mi się, że to dotyczy mnie.[/QUOTE]

są na świecie takie miejsca gdzie nie należy myśleć i przeszkadzac, wtedy nie przeszkadzasz i jest ok. Są ludzie, którzy juz tego doswiadczyli nieraz.
Jestem na wątku przypadkowo, nie opisuję jednego schronu aczkolwiek ten znam od podszewki.
A zakazu pisania nie ma więc pozdrawiam myślących.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kajk@']rzucę 30zł[/QUOTE]
Dzięki Kajk@ i Alinko, tylko jak już będzie pewny dom i transport to może coś zaczniemy działać, najważniejszy teraz wet i te guzy do obejrzenia.

Dzisiaj miałam telefon o Jodę z naszych ogłoszeń.
Od razu Panu powiedziałam, że Joda nie nadaje się do domu z małymi dziećmi.
Starszy, spokojny Pan chciałby psiaka nie szalonego, takiego właśnie, który nie potrzebuje zbyt dużo ruchu, żeby tylko był przy nim. Ma dom z tego co zrozumiałam, ale budy ani kojca nigdy nie miał i nie ma zamiaru mieć, więc pies byłby w domu.
Miał psy, ostatnio staruszka jamnikowatego, ale teraz nie ma żadnego i jest mu źle bez psiny...
Zaprosiłam do schroniska, wytłumaczyłam mniej więcej jak jechać -może przyjedzie :lol:.

Tak, jest sporo agresywnych psów teraz w schronisku:shake:.

Link to comment
Share on other sites

Na pewno sporo tych psów wcale agresywnych nie jest tylko ludzie je źle traktowali, szkoda. Pewnie część daloby się ułożyć. Może samo odizolowanie od czynnika stresogennego już coś da. Ja chyba w niedzielę wpadne bo teraz z chłopakami byłam między innymi na wystawie kotów. ;)
Domek dla Jody brzmi sensownie, kciuki by się udalo.
Za Groma też kciuki, może to nic groźnego i będzie mógł jechac do domu.

Link to comment
Share on other sites

Fajnie Alinko:p.
To może Goldi i ta duża suczka z dużych psów, która jest na 10 -ce? Ogłoszenia i tak będą realizowane dopiero po 20 - tym to jest czas pomyśleć nad tekstem i psiakami!

Fajny wątek ... tyle się dzieje, że nie ogarniam :shake:.

Edited by szafra
Link to comment
Share on other sites

Ja w sobote mam zaliczeina na uczelni i musze być. Także przepraszam ale nie dam rady. Mogę w niedzielę.
Mam pytanie gdzie można zgłosić złe traktowanie psa. Znajoma jest świadkiem takiej sytuacji, zadzwoniła na SM to dostała ochrzan, że im głowe zawraca. Nie wiem na kogo namiar jej podać. :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='alina71']Ja w sobote mam zaliczeina na uczelni i musze być. Także przepraszam ale nie dam rady. Mogę w niedzielę.
Mam pytanie gdzie można zgłosić złe traktowanie psa. Znajoma jest świadkiem takiej sytuacji, zadzwoniła na SM to dostała ochrzan, że im głowe zawraca. Nie wiem na kogo namiar jej podać. :([/QUOTE]

Czy pies jest razowy lub w typie rasy ? może zwolennicy rasy pomogą.
A jeśli chodzi o zgłoszenie to chyba policja bardziej niż SM :(
Co się dzieje dokładnie ? znasz więcej szczegółów, może można już to zakwalifikować do znęcania się nad psem to wtedy Policja musi przyjąć zgłoszenie.

Mnie nie będzie w schronisku :( pracuję.
Powodzenia Mufinko !!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='monika55']Czy ktoś będzie w schronisku w sobotę? Mam bardzo ważną sprawę, a ja nie mogę być. Nie mam czym ani z kim dojechać, a Mufinka ma wizyty chętych na adopcje. Proszę , dajcie znać.[/QUOTE]
Ula mówiła, że będzie w sobotę. Chyba masz jej nr. tel.
Mufince powodzenia ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AnnArt']Czarna sunia, która siedziała na węglu z Denisem dziś poszła do domku, a Marek przywiózł burego kundelka.
Bardzo dużo jest agresywnych psiaków, a przynajmniej z pozoru.. :-([/QUOTE]
Ja sie tym psom nie dziwie. Ludzie sa ochydni.
To "węgiel" dalej istnieje"..wow, nie ma sie czego szczycic, myślałam ze SZEFÓW na więcej stać. na NOWĄ kwarantanne.
Widać nie, to miasto mnie rozbraja pod każdym wzgledem, zgroza.
Jak nie wiadomo o co biega to wiadomo o co...
Czasem lepiej nie byc na forum i nie pisac , bo dogo tylko zawadza, kiedys tez to słyszalam, nie raz. Widzę nic się nie zmienia.
No cóz.
Kawał nowej budy stoi żeby była, troche nowych kojców, bo inne nowe gminy zwożą psy to trzeba sie wykazać. Wow.
Ja sie nie wtrącam, "niemego" nikt nie slyszy. Ludzie gadaja tyle, ze nie trzeba nigdzie łazic. Kogos kto pragnie serce wkladać się odrzuca. Szkoda słow. Nikt się prosić nie będzie. Piszcie sobie na pw co tam macie w swoich dziwnych wyobrazniach co niektórzu, szkoda że psy nie rozumieja po polsku , to by powiedziały co wiedzą.
Szkoda, wielu mogłoby pomagać ale z kimś kto w oczy kłamie szkoda współpracować.
Ale kogo sumienie tego sumienie. Na starośc ponoć boli.
Psy nie dajcie sie złapać, puki lato.

Edited by wilczek007
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...