Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

Tak, jeśli będziecie okazywać uwagę im, a nie jej, to grozi to poważnym pogryzieniem tych dwojga. Lena tak bardzo chce mieć całą uwagę dla siebie, ze atakuje bez pardonu, za samo podejście do kraty, więc Borys siedzi pod murem na końcu boksu, a Śnieżka na budzie i nie odważy się podejść do ogrodzenia. No chyab, że ktoś najpierw wyprowadzi Lenę.

Link to comment
Share on other sites

ogłaszam, że konto na NK zostało zlikwidowane, gdyż okazało się to ładnie ujmując w słowa niedodpowiednie. I bardzo proszę w imieniu nie tylko swoim o niezakładanie takich kont na tym lub innych portalach typu NK. Cel był dobry, ale efekty mizerne, co doprowadziło do nieprzyjemnych sytuacji


Zastanawiam się co było w tym takiego nieodpowiedniego, skoro wreszcie ludzie zaczęli sie interesować schroniskiem bo większość ludzi nawet nie wie że istnieje takie coś jak dogomania a konto na naszej-klasie ma prawie każdy. Nie wiem co to za nieprzyjemne sytuacje bo na n-k pisało tylko że konto zostało usunięte ze względu na regulamin lub zostało usunięte przez użytkownika i nie mogę być pewna że nie zrobiła tego właśnie pani, i takie pisanie żeby nie zakładać kont na takich portalach na pewno ułatwi adopcję psów. Bardzo dziękuje w ich imieniu.
Donata

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Figafiga'][B][COLOR="#ff0000"]ogłaszam, że konto na NK zostało zlikwidowane, gdyż okazało się to ładnie ujmując w słowa niedodpowiednie. I bardzo proszę w imieniu nie tylko swoim o niezakładanie takich kont na tym lub innych portalach typu NK. Cel był dobry, ale efekty mizerne, co doprowadziło do nieprzyjemnych sytuacji
[/COLOR][/B][/QUOTE]

Zastanawiam się co było w tym takiego nieodpowiedniego, skoro wreszcie ludzie zaczęli sie interesować schroniskiem bo większość ludzi nawet nie wie że istnieje takie coś jak dogomania a konto na naszej-klasie ma prawie każdy. Nie wiem co to za nieprzyjemne sytuacje bo na n-k pisało tylko że konto zostało usunięte ze względu na regulamin lub zostało usunięte przez użytkownika i nie mogę być pewna że nie zrobiła tego właśnie pani, i takie pisanie żeby nie zakładać kont na takich portalach na pewno ułatwi adopcję psów. Bardzo dziękuje w ich imieniu.
Donata

Link to comment
Share on other sites

Uwierz, że było kilka nieprzyjemnych sytuacji związanych z chęcią adopcji psa przez nieodpowiedzialnych ludzi, nieprzyjemnych dla schroniska, ponieważ oczywiście psa nikt z nich nie dostał, żeby było śmieszniej osoby (nastoletnie, z którymi rozmawiałam) są przekonane, że korespondowały z pracownikami schroniska i że to właśnie z nimi umawiają się na wolontariat. My pracujemy nad jakością adopcji, a nie ilością, właśnie dla dobra psów. Tak jak napisała Figa pomysł był dobry, ale w konsekwencji prowadzący do takiej formy pomocy, której z założenia chcemy uniknąć. Chcemy, żeby psiaki trafiały do dobrych, sprawdzonych domów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dżerka']witam.dzisiaj wolontariusze ze szkoly podstawowej w teresinie wreszcie dotarli do schroniska/2 razy wyjazd uniemozliwila zima!/.dzieciaki zorganizowaly zbiorke w szkole i dzis dowiezlismy dary.na rece pana marka dzieci zlozyly tak pewno ok.40 kg suchej karmy plus z 8 puszek plus inne zarelka wykwintne, koce, koldry, nawet poduszki,miski, smycze i obroze dla pieskow.wolontariusze zlozyli tez dary na rece pana marka,ale dla uzytku wolontariuszy adoptujacych i spacerujacych,jak male smakolyki pedigrii/sporo/ dla osmielania psiakow oraz zabawki jako formy wyprawki dla pieskow idacych do domku.ponadto na rece romki i mamana bank wplacily 852 zl.uczniowie prosza o zakupienie z tych pieniazkow budy z napisem,ze sp z teresina jest jej fundatorem oraz reszte kasy dac na koszty hotelikow i tymczaskow.na kopniec przekazalismy plakat naszej zbiorki/ze zdjeciami pieskow autorstwa figifigi/ i rysunku pastelami uczniow klasy III szkoly podstawowej w teresinie do wykorzystania na aukcje lub wystawke o schronisku.
dzieci byly zaszczycone moznoscia pomocy i bardzo wdzieczne obsludze schroniska i dziewczynom wolontariuszkom za krolewskie przyjecia,poszly na spacerki i obiecuja wrocic..z wiosna.[/QUOTE]

Dżerka, bardzo miło było Was gościć, uściskaj dzielne dzieciaki! Wzruszyła mnie dziewczynka, która wygłosiła oficjalną mowę! To było genialne. Wszystko uzupełnię w skarpecie. Buda będzie na pewno przednia, Romka już nad tym pracuje, a my czekamy na Was. Do zobaczenia następnym razem, no i odzywaj się do nas, odzywaj i uściskaj Dżerkę, a najlepiej pokaż nam na zdjęciu jak urosła, nie daj się prosić!

Link to comment
Share on other sites

Dzerka dziekuję dopiero teraz ale jak wiesz moja Romcia miała zabieg i staram sie jak mogę wymagrodzić jej cierpienie tym bardziej,ze tuli sie non stop do mnie.Nie muszę Ci mówic jak bardzo cieszymy się ,ze dzieci chciały wspomóc nasze schronisko i naszą pracę.Buda będzie zrobie zdjęcia i wyslemy do Ciebie.Dostaniecie takze zdjęcia ze schroniska.O kazdym psiaku,który skorzysta z zebranych pieniędzy powiadomimy!PODZIĘKUJ DZIECIAKOM!A MY DZIĘKUJEMY TOBIE BO TYŚ TO UCZYNIŁA!Wpisuj się czasami na nasze watki i nie zapomnij o nas!

Link to comment
Share on other sites

Perdusia decyzja o usunięciu konta z NK jest decyzją kolektywna!Schronisko odwiedzały w poszukiwaniu psiaków osoby,którym te psiaki nie powinny być absolutnie wydane.Adopcje maja dawac pewnośc ,ze psiaki znajdą dobre domy a nie jakiekolwiek domy.To nie zabawa wieczorna przy komputerze w adopcje psiaków!To cięzka praca w poszukiwanie domów dla psiaków w całej Polsce!Ogłaszanie ich,dowóz,sterylizacja!To takze zaangazowane pieniądze na ten cel wielu ludzi dobrej woli.Nie mozemy tego zmarnować!Nikt nie zostawi psiaków bez pomocy(nie trzeba apelować w ich imieniu) i własnie dlatego,ze autentycznie chcemy im pomóc nie mozemy narażać ich na adopcję do nieodpowiednich ludzi.

Link to comment
Share on other sites

Zapomniałabym w schronisku jest poszukiwany przez nas wszystkich czarny psiak ze sznurkiem.Teraz juz bez sznurka bo p.doktor usunęła mu go!Osoba,która przyczyniła sie do złapania psiaka(złapany w okolicach Kauflandu od strony ul.Kaliskiej)prosi by psiak miał na imię Negro!Dziewczyny co Wy na to nalezy jej się,jak sądzicie?Negro bo jest czarny,pasuje do tego psiaka!

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, Negro to Negro, ja się cieszę, że ma już imię.


Ale teraz niespodzianka!

KTO PAMIĘTA KACPRA i zwariowaną akcję? Zobaczcie! Argusiowa, pokaż koniecznie cioci, dla mnie to nie ten sam pies, szlachetny, spokojny, piękny:
[url]http://www.szwajcary.com/viewtopic.php?f=117&t=4438&p=189460#p189460[/url]

Link to comment
Share on other sites

Negro...hm hm...super, ciekawe co na to moja Negra....super imię

Zrobiłam parę zdjęć Żabci, ale będą fatalne, nie pozwala się uwiązać do drzewa, widocznie ktoś ja skrzywdził wiążąc.
Potem pstryknęłam nowemu psiakowi co siedzi z Korą, ale nie kauflandowi, bo uciekł...niby się bawił podchodził a jak obrożę mu chciałam założyć uciekał.
Czarny kudłaty pies co siedzi z Melką jest niepewny, weszłam a on chciał mnie ugryźć...miły macha ogonem a tu ciach!!!nawet jak wychodziłam to doleciał do nogi.
Weszłam do Zadry i ją wzięłam na spacer...Antek bardzo prosił o swój spacer normalnie błagał, a jak zobaczył że wyjdzie później po Zadrze, to wepchnął się i między moimi nogami czmychnął no i Grażynka z nim wyszła.....Nie dałam rady z Zadrą iść bo się ciągnie i ręce mi odmarzały bo nie wzięłam rękawiczek.\Paula się ją zajęła....smycz moja i obroża została, więc mam nadzieję, ze je odzyskam. Paula komu oddałaś ??? ;-)

Lena terroryzuje strasznie...p. Hubert powiedział, ze bez zgody kierownika nie może jej przenieść...Romka tu sprawa do ciebie o tel. do p.Marka.
Chyba to tyle, bo głowa mnie rozbolała, a kolacje trzeba wystawna zrobić hi hi hi.

Spotkałam potem argusiową no i pojechałam na zakupy, bo teście mi się zjedżają na kolacje

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny nie przesadzajcie z tymi sprawozdaniami,mam do was pelne zaufanie.ostatnio nie mam aparatu,ale obiecuje zrobic dzerce zdjecie.ciesze sie ze ten kaufland odlowiony,znaczy negro ,gratuluje,kaufland tez by niezle bylo!!strasznie jestem zla na ta lene,wariatka poprostu,troche tez mi jej szkoda,ale sniezki bardziej,nie moglismy z nia wyjsc..te moje dzieciaki byly nie do zdarcia,po trzech zmianach spacerowych doipiero ledwo sie zgodzily jechac do domku,a nogi byly mokre do kolan..romko,przepraszam,ze cie przestraszylam padajac na piekny sloneczny snieg z hera i robiac orla/wiecie,sie macha skrzydlami na sniegu,,/bylo tak bosko ze musialam jakos wyrzucic z siebie szczescie,a hera jest urocza.bardzo dziekuje za mile towarzystwo i opieke,dzieciaki zauroczone,czekam na zdjecia ,wbym miala po feriach czyli na 15 lutego,jak pojde do szkoly,da rade?caluski szkoda ze nie mam czasu na dzialanie forumowe,przepraszam,nie wyrabiam sie..dzerka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Andzike']A ja chciałam w imieniu swoim, aikowo i naszych siersciuchów podziękować Romce i Mamienabank za wczorajszą gościne :)[/QUOTE]

To my Wam dziękujemy!!!

Jak myślicie gdzie jest Romka? Siedzi przy tym, co przywiozłyście i ciągle liczy, a ja dzwonię do niej i przypominam: "tylko nie jedz, tylko pamiętaj nie jedz, bo to dla psów i kotów i do kuwety nie sikaj" :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mamanabank']

Jak myślicie gdzie jest Romka? Siedzi przy tym, co przywiozłyście i ciągle liczy, a ja dzwonię do niej i przypominam: "tylko nie jedz, tylko pamiętaj nie jedz, bo to dla psów i kotów i do kuwety nie sikaj" :evil_lol:[/QUOTE]

Hehehehehe :) Jak nas jeszcze kiedyś zaprosicie to przywieziemy coś specjalnie dla Romki, żeby się nie czuła pominięta ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...