Jump to content
Dogomania

Łowicz - Schronisko dla Zwierząt,strona wolontariuszy


Romka

Recommended Posts

[quote name='Romka']Juz widziałam jak wchodziłam na wątek Mozarta,moze jutro przeczytam dokładnie!Toż to psiurek podobny do mojej Romci nie mogłam nie wejść![/QUOTE]

Mi on jakoś tak z pyszczka przypomina Nelke.. :( Biedne maleństwo :(
Zdejmuje banerek Nory i wstawiam jego - póki co tylko tak mogę pomóc :(

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniłam dzis do lecznicy z zapytaniem czy mozemy pomoc jakos Lence i kupić np.jakies specjalistyczne opatrunki,ale p.doktor powiedziała,ze na razie nie jest to potrzebne bo rana bardzo ładnie sie goi.Byla mocno zainfekowana,prawdopodobnie po strzale albo uderzeniu czyms ostrym!Lenka dodatkowo była w ciązy i jest już po sterylce aborcyjnej.Będzie dobrze a potem szukamy jej domku.

Link to comment
Share on other sites

A ja poszłam dziś po pracy z kaszaneczką dla Punia i Leny!:eviltong:Punio,śliczności siedział zamknięty w klatce ale jak podeszłam to podniósł się i zadł ze smakiem kaszaneczki ,oblizał się słodko,potem polizał mnie po nosie i po rękach!:lol:Podrapałam go po grzbiecie i za uszkiem.Drżał z emocji,bo pewnie myslał,ze baby znów chcą cos mu zrobić!Nie męczyłam Punia i poszłam sobie!Lena chodziła po lecznicy ale p.doktor zabroniła dać je kaszanki bo wczoraj zjadła za duzo pasztetowej i...wiecie o co chodzi:cool3:.Lena jest dama więc wprost nie napiszę!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

spotkałam dwa nowe ogłoszenia psie jedno o zaginieciu dwóch psów, w zasadzie suczek, 2 stycznia w okolicach ul. Kaliskiej zginęły dwie suczki z jednego domu, owczarek niemiecki 9 miesięcy i druga suczka jasnobrązowa z czarnym, średniego wzrostu .

drugie ogłoszenie dotyczyło znalezionej czekoladowej spanielki.

nie wiem czy są aktualnie nie miałam gdzie zanotować nr telefonów. Wiszą w sklepie między Alejkami a Starym Rynkiem idąc od ronda (dawna Dymitrowa?)mniej więcej na przeciwko restauracji u Błażeja i jeszcze jedno to samo na Zduńskiej.

Link to comment
Share on other sites

W schronisku jak co sobota,szaleństwo sobotnie!Duzo ludzi,duzo psiaków,duzo hałasu ale tez duzo dobrego ,bo psiaki szczęsliwe!W schronisku jest mały psiaczek szarobury widywany pod Kauflandem!Najpierw przerazony a potem kiedy zobaczył,ze nie dzieje sie nic złego wyszedł z budy i usiadł przy kratach prosząc o głaski!BARDZO MI GO SZKODA!Podobno miał dom ale niezbyt odpowiedzialny i całymi dniami grzał sie w Kauflandzie!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...