Jump to content
Dogomania

A moze by tak galeria...


:)

Recommended Posts

  • Replies 8.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Może na początek, czy znacie tą rasę i jakie są zasady pielęgnacji?
A jak się sfilcuje, to co byście zrobiły, żeby jak najmniej zniszczyć włos.

Iza pies się nie męczył.

A wiecie, okolice szyi, psy mają mocniejszy włos.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Może na początek, czy znacie tą rasę i jakie są zasady pielęgnacji?
A jak się sfilcuje, to co byście zrobiły, żeby jak najmniej zniszczyć włos.

Iza pies się nie męczył.

A wiecie, okolice szyi, psy mają mocniejszy włos.[/QUOTE]

Co do tego, ze się nie męczył to mogłabym się zgodzić, ale powiedz jak często i jak długo odfilcowywałeś ?

Link to comment
Share on other sites

WŁaśnie Grey nie rozumiem Twojej Idei... nie czeście psa rok a ja wam cudownie 24godziny zrobie spowrotem pieska? eeeee:shake: to sie kupy nie trzyma
a teraz wlos jest przesuszony i wyglada pies fatalnie, kąpałes ja chociaż, włozyłeś w odżywke, wysuszyłeś, natluściłeś włos?

Ja też bym poleciała na łyso tak jak śnieżynka mówi i poradziła właścicielom odpowiedni dobór kosmetyków żeby włos odbudować, a nie 2tygodnie psa robić a i tak nie wyglada ładnie.

No tak dziewczyny ale zgolenie to powiedzmy 2 godziny roboty Grey wziałby duzo mniej a tak 17 godzin roboty, interes sie kręci.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kate8828']WŁaśnie Grey nie rozumiem Twojej Idei... nie czeście psa rok a ja wam cudownie 24godziny zrobie spowrotem pieska? eeeee:shake: to sie kupy nie trzyma
a teraz wlos jest przesuszony i wyglada pies fatalnie, kąpałes ja chociaż, włozyłeś w odżywke, wysuszyłeś, natluściłeś włos?

Ja też bym poleciała na łyso tak jak śnieżynka mówi i poradziła właścicielom odpowiedni dobór kosmetyków żeby włos odbudować, a nie 2tygodnie psa robić a i tak nie wyglada ładnie.

No tak dziewczyny ale zgolenie to powiedzmy 2 godziny roboty Grey wziałby duzo mniej a tak 17 godzin roboty, interes sie kręci.[/QUOTE]
Dokładnie, ja też tego nie rozumiem, pies wygląda nieciekawie. Włosy połamane, przesuszone. Zgolić na łyso, to się właściciele nauczą, że pieska sie czesze!

Link to comment
Share on other sites

Asia jak tak napisałaś to nie nadajesz się na groomerkę.
Nie znacie się i wypisujecie nie wiadomo co.Tu nie ma żadnego połamanego włosa.
Kate jak nie rozumiesz,to po piszesz?
Trzeba się zapytać , jak to się robi , czym i dlaczego, ale to trzeba porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Grey']Asia jak tak napisałaś to nie nadajesz się na groomerkę.
Nie znacie się i wypisujecie nie wiadomo co.Tu nie ma żadnego połamanego włosa.
Kate jak nie rozumiesz,to po piszesz?
Trzeba się zapytać , jak to się robi , czym i dlaczego, ale to trzeba porozmawiać.[/QUOTE]
Z Twoich wypowiedzi wnioskuję, że nikt z wypowiadających się tutaj się nie nadaje. :cool3:

No chyba mi nie powiesz, że ten pies wygląda teraz ładnie?

Wiem z doświadczenia, że po rozczesaniu kołtuna włosy są strasznie brzydkie i bardzo szybko się kołtunią w tym miejscu... :shake:

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem idei i po to pisze, skoro jestes alfą i omegą to może mi odpowiedz czemu wolałes zostawic psa w takim stanie wlosa tylko odfilcowanego jak ten wlos wyglada brzydko nieciekawie.
Na ŻADNE z moich pytan nie raczyłes odpowiedziec pytałam cie o odzywke, o balsam itd, czemu pomijasz?
Rozumiem że w czepianke słowną chcesz sie bawić, super.


Grey gdzie kończyłes kursy w jakih konkursach brałes udział, może dalbys wiecej zdjec zrobionych na tip top z kapiela innych psów? Gdzie miesci sie twoj salon chetnie przyprowadze ci któregos z moich psów i ocenie czy podoba mi sie Twoja praca czy nie.

nie znamy rasy?
zadbany bobtail
[U][COLOR=#810081][URL]http://www.podajlape.pl/fotoakt/warszawa2009/grupa1.jpg[/URL][/COLOR][/U]
a twoj bobtail robi spora roznice

Bobtail wlos super 2
[URL]http://images46.fotosik.pl/202/810083ccdaa9e963med.jpg[/URL]

3bobtaile
[URL]http://images49.fotosik.pl/202/629ac4d3eb9d1563med.jpg[/URL]

Struktóra włosa psa z BOG jest inna włos odżywiony a nie pozbawiony witalności jak po twojej 17godzinne sztuce ...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...