Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']Wiecie co? Jacys ospali jestescie... Wstawac, wstawać i aglądac na DGm!
To ja wczoraj specjalnie dla Was wstawiłam foteczki Maluchów, a tu cisza... co jest? Na zakupach jesteście, piątek Was zmęczył, czy jeszcze cos innego...
No, juz juz, wstawać!

Słoneczko świeci, wiaterekustał, eh, az zyc się chce!:lol:



pzdr.[/quote]
Ja dopiero co wstalam i ide ogladac fotki :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']:loveu::loveu:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:loveu::loveu::loveu::loveu:nie wybieram faworyta :shake: wszystkie cudne :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Bezpieczne wyjście z sytuacji...;)

[quote name='Rinuś'][I][B]Ale maluszki sa cudne:loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/quote]
OOoo, Rinusiowa tez optuje za bezpiecznym wyjściem...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][COLOR=Red][B]UWAGA UWAGA UWAGA
[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Jezeli Ktoś znajdzie czas, aby zajrzeć - zróbcie to, proszę.
[/B][/COLOR][/SIZE]
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/ciagle-gryziony-ariel-prosi-o-dom-mamy-dt-potrzena-pomoc-finansowa-136205/[/url]

[SIZE=3][COLOR=Red][B][I]Liczy się każde 5-10 zł.[/I][/B][/COLOR][/SIZE]

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Dla Tych, co nie zdążyli przeczytać lub po prostu nie zauwa[/B][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=Red][B]żyli tematu.[/B][/COLOR][/SIZE]

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f935/prosba-o-pomoc-w-zbieraniu-znaczkow-pocztowych-dla-syna-kolezanki-w-australii-138872/index2.html#post12408841[/url]

[SIZE=3][COLOR=Red][B]Bardzo proszę o pomoc.[/B][/COLOR][/SIZE]:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj w nocy, jak wychodziłam z psami, tak przemokłam, że prawie do bielizny...

Dzisiaj rano - to samo! Oj, chyba los się na mnie uwziął...:evil_lol:

Z moich planów jazdy na cmentarz - nici. W taki deszcz nie pojadę... Mam nadzieję, że na przyszły weekend pogoda bedzie zdecydowanie lepsza.:lol:

BTW - jakos Was tutaj małowato... Wyjazdy na wystawy, choroby czy ogólne złe samopoczucie...?
A ja mam fotki domowe,głównie kocie, ale i troche psów tez się na nich znajdzie. I nie wiem, wstawiać?:lol::cool3:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']Ja jestem codziennie :D[/quote]
Ciebie trudno nie zauważyć! Zawsze pierwsza z rana meldujesz się w Galeriach.:lol:

Ale myślę tez i o innych Gościach mojej Galerii. Plotki niosą, że czas urlopów się już powoli rozpoczyna i stąd taki niemrawy ruch w Galeriach...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Tez w sumie szkola w Polsce i oceny poprawia sie itp.. ja juz w piatek prace zaczelam i bede miec malo godzin w sumie i to az do ostatniego dnia przed pierwszym dniem szkoly... :( nic wolnego..

i dlatego sie rano pojawiam przed praca - zaraz tez mykam do pracy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No to miłej pracy!

A ja mykam zagłosować:lol:, potem do sklepiku chlebek świeżutki kupić i ... wreszcie zjeść ... śniadanko!:multi:

Pzdr.[/quote]
i tego tu mi brakuje... moc kupic rano swiezy chlebek czy bulki.. prawie nie mozliwe bo tutaj jest moda na chleb z opakowania :mad:

piekarnia jesli jakas jest w wiekszym miescie to moze otwarta od 10 :angryy: a gdzie rano o 6 spacer z psem po chlebek - jak to sie w pl robilo? :placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']....
Z moich planów jazdy na cmentarz - nici. W taki deszcz nie pojadę... Mam nadzieję, że na przyszły weekend pogoda bedzie zdecydowanie lepsza.:lol:
....[/quote]

Cholibka a już myślałam, że się u mnie spotkamy :shake::-( bo z cmentarza i Leclerca to są dwa kroki do mnie :roll: Od razu bym Ci dała znaczki a tak to je pocztą chyba wyślę. Nic to i tak muszę iść do banku (w wiadomej sprawie - prawda :cool3:) to i za pocztę zahaczę.

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

[quote name='deer_1987']i tego tu mi brakuje... moc kupic rano swiezy chlebek czy bulki.. prawie nie mozliwe bo tutaj jest moda na chleb z opakowania :mad:

piekarnia jesli jakas jest w wiekszym miescie to moze otwarta od 10 :angryy: a gdzie rano o 6 spacer z psem po chlebek - jak to sie w pl robilo? :placz:[/quote]
Ja mam taki luksus, że sklep spozywczy mam tuz przy moim bloku. Nawet czasami chodze do niego w kapciach!:lol:
A dodatkowo czynny jest niedziele od 9.00. a w powszednie dni od 6.30.

Żeby było jeszcze lepiej, to ok.7 min. od domu mam drugi sklepik spozywczy, ale zdecydowanie droższy od tego bliższego. No, ale za to w II sklepie pieczywo pieką na miejscu; szkoda, że tylko pieczywo jasne...
Wybrzydzam i kapryszę, prawda?

Juz po głosowaniu i po śniadaniu.:lol:

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bety']Cholibka a już myślałam, że się u mnie spotkamy :shake::-( bo z cmentarza i Leclerca to są dwa kroki do mnie :roll: Od razu bym Ci dała znaczki a tak to je pocztą chyba wyślę. Nic to i tak muszę iść do banku (w wiadomej sprawie - prawda :cool3:) to i za pocztę zahaczę.

Pzdr[/quote]
[B]bety[/B], ale na pewno będę na cmentarzu w najbliższy weekend. To może wstrzymaj się ze znaczkami i płatnością. Spotkamy się i wszystko załatwimy, ci o tym myślisz?

Pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tengusia']jakos fo mi sie rozjechalo i jakies takie szersze jest wy tez tak macie :hmmmm:[/quote]

[quote name='Asiaczek']Tak, też tak mam. Nawet myślałam, że to ja coś źle nacisnęłam, ale zresetowałam kompa i nadal tak jest...

Pzdr.[/quote]


nie dość, że się fo rozjechało to i MULTICYTAT działa :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][B]bety[/B], ale na pewno będę na cmentarzu w najbliższy weekend. To może wstrzymaj się ze znaczkami i płatnością. Spotkamy się i wszystko załatwimy, ci o tym myślisz?

Pzr.[/quote]

Mnie tam pasi :lol:
Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...