Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='M&S']Przydałoby się więcej słońca...[/QUOTE]
... no i chyba sie zapowiada słoneczny dzięń:)

[quote name='Angi'][SIZE=1]Ja chcę takiego kurdupelka :lol:[/SIZE]
Bardzo fajne fotki :)[/QUOTE]
Nie oddam:)

[quote name='M&S']Hello słoneczne :)[/QUOTE]
No więc z racji tego, że powoli wychodziło słoneczko, dzisiaj rano byl ten pierwszy spacerek na smyczach. W życiu chyba żaden szczeniak tam mi się nie poplątał, jak Dudek i Lalka... Machałam i wywijałam rekoma jak wiatrak... ale..... kupy i siku zostały zaliczone na dworzu!!!!! Juhu!!!!!!!
Małe byly b.ciekawe wszystkiego (normalka!_), było lekkie przerażenie jak przejechal tramwaj, ale generalnie - spacerek nalezy zaliczyc od udanych. Mam tylko nadzieję, że i nastepne będą tez takie owocne;)
A, ze schodów to małe zeszly na rękach, bo obawiałam sie, że jak sie zaczna przymierzac, to zsikają sie na schodach...
Z wchodzeniem tez nie było lepiej, ale po cześci weszły po cześci zostały wciągnięte...
Jest duża szansa, że powtórzymy taki spacerek i popołudniu:)
Myslę, że damy radę :)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Taaaaaa, koty za płoty a ja mam kolejna parkę do wyprowadzania. Ciężko bedzie pogodzic Podlotki i Malce z kolejnością wyprowadzania. Musze jakoś to sobie zorganizowac, choc jeszcze zupelnie nie wiem, jak...

Bo najpierw wychodza Podlotki i czasami widze, że z wielkim trudem wytrzymują do zejścia na dwór i na traqwniczek. A tutaj Malce by musiały schodzi jako pierwsze. Całej czwórki nie dam rady... jak to, kurde, ogarnąć....?:???::hmmmm:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

BTW - wczoraj upiekłam [B]nowe 2 chlebki,[/B] tym razem oprócz normalnego składu dodałam jeszcze [B]orzechy włoskie[/B] w kawałeczkach. Nie ukrywam, że ten chlebek chyba jest najlepszym, jaki do tej pory upiekłam.
[B]Kto chetny[/B] na kawałek chleba domowego wypieku na zakwasie?:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']No so.... taka prawda...

Nic to. Idę zjeść śniadanko z moim chlebkiem. A potem może jakowes fotki zapodam? Jak się obrobię z ważniejszymi sprawami, Ok?

pzder.[/QUOTE]

Wiesz, że są 3 prawdy, a ta akurat jest tą trzecią :eviltong:

smacznego:)

Link to comment
Share on other sites

Ależ ona wyrosła, a taki był bąbelek :loveu:
[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/Zmianarozmiaru_KLA3558_zpsead0e268.jpg[/url]

No weź mnie, weź, taka jestem malutka ...
[url]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/Asiaczek1/ZmianarozmiaruIMG_1939_zps8e8181b4.jpg[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...