Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Asiaczek']A ja mam dla Was duuuuuzo super wieści:)

[B]Po pierwsze,[/B] przez jakies koszmarne roztargnienie usunełam z karty pamięci w aparacie zdjęcia ze spaceru na PM w dniu 4.3.2013 r. Ale okazało się, że spece porafia i tutajprzechytrzyc rzecz!!!! Zdjęcia sa odzyskane i.... mam je juz na pulpicie! To co? Wstawiać?

[B]po drugie[/B], wczoraj wymieniłam mój starszy aparat NOKIĘ na..... SAMSUNG ACE 2!!!! Wczoraj się ładował a dzisiaj będe chciała porobic odpowiednie ustawienia i zacząć z niego korzystac!!!! Ciesze się bardzo! I pytanie: chcecie foteczke mojego nowego cuda?

[B]Po trzecie,[/B] wczoraj byli u mnie Alicja od Sue i Lansik i porobiłam zdjęcia U-bilatek, czyli Lalki i Dudka. chcecie?:)

[B]Po czwarte,[/B] dzisiaj wybieram sie na sesję zdjęciowa (pogoda zapowiada sie fantastyczna!) z Podlotkami, czyli z Tamisia i Torinka. Trzymajcie kciuki, abym to wsio dobrze zorganizowała logistycznie i aby foteczki byly OK. A jak juz zrobię, to co, wstawiać?:)

Pzdr.[/QUOTE]

4 x tak, czyli wstawiać, wstawiać, wstawiać i wstawiać :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Też jestem 4 razy na tak :D

I tu życzę wszystkiego dobrego!!!!

I pragnę zaprosić na mój bazarek na Rustiego:
[INDENT][INDENT] [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/242719-Dla-psa-do-czytania-do-ubrania-misz-masz-na-Rustiego-do-7-maja-godz-21?p=20778667#post20778667"][B]<KLIK>[/B][/URL]
[IMG]http://i216.photobucket.com/albums/cc26/Izabela124/New%202013/Rustibazar.jpg[/IMG] [/INDENT]


[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Na razie moge powiedziec, że jest zdecydowanie szybszy od mojego poprzedniego Samsunga, tzn. GT-S5830.
A co dalej - to się okaze, bo nie skopiowała mi sie ks.telefoniczna i czekam do jutra, może Ajlu cos pomoze...
Obsługa - jak do tej pory - chyba taka sama jak w starym Samsungu. Na razie wsio działa tak samo. Ale mam kilka nowych haseł i nie za bardzo wiem, o co chodzi;) Trzeba czasu, abym to wsio ogarneła:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Na razie moge powiedziec, że jest zdecydowanie szybszy od mojego poprzedniego Samsunga, tzn. GT-S5830.
A co dalej - to się okaze, bo nie skopiowała mi sie ks.telefoniczna i czekam do jutra, może Ajlu cos pomoze...
Obsługa - jak do tej pory - chyba taka sama jak w starym Samsungu. Na razie wsio działa tak samo. Ale mam kilka nowych haseł i nie za bardzo wiem, o co chodzi;) Trzeba czasu, abym to wsio ogarneła:)
Pzdr.[/QUOTE]
Mała poprawka: po zamknięciu komórki, usunięciu karty, ponownym włozeniu karty, odpaleniu komórki - WSIO DZIAŁA JAK NALEZY!!!!!

[quote name='unikatowydiament']i od Nas wszystkiego najlepszego:new-bday::new-bday::new-bday:
a zdjęcia,też chętnie zobaczymy:)[/QUOTE]
Dziękowac:)

[quote name='Kaaasia']Najlepszego i spełnienia marzeń :new-bday:
A co do zdjęć to TAK, TAK, TAK i TAK :smile:[/QUOTE]
Dziekowac:)

Zdjęcia - z sesji bezsmyczkowej i bezobróżkowej Podlotków - zrobiona. Ale... z uwagi na przyczyny obiektywne nie wyrobilam sie ze wstawianiem. Może dzisiaj, choć mam co do tego watpliwości, bo czeka mnie dzisiaj pakowanie na wystawe, zrobienie cateringu, strzyżenie olbrzyma, no i normalne zajęcia z psami. Oj, bedzie ciężko...

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']pozdrawiamy i na focie czekamy :)[/QUOTE]
Dziękowac:)

[quote name='jamnicze']Oooo, tyle życzeń, czyżby ktoś miał urodzinki? :razz:
To i my z Sajduchą dołączamy się do winszowania i śpiewania "STO LAT!!!!"[/QUOTE]
No tak się złożyło:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Ja tylko na chwileczkę.
Dziekuje za kciuki - przydały się, o czym za chwilę:)
Wrócilismy zadowoleni, chociaz - jak zawsze - pozostal niedosyt...

Po kolei.
[COLOR=#ff0000][B]Kanibaru FROMAJE FRAIS (Serek) - dosk.1, CWC.
TAMEY Asiaczek FCI - w.o.2
TORNEY Asiaczek FCI - w.o.1, Best Baby, na finałach przeszła pierwsza selekcję:)
SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, r.CACIB
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE AsiaczekFCI - dosk.1, Naj. Weteran. BIS WETERANÓW 3!!!![/B][/COLOR]

Wrażenia opisze jutro, bo jednak brak snu daje mi się we znaki.
dobranocka!

pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...