Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Izabela124.']Kciuki zaciśnięte!!!!!![/QUOTE]

[quote name='Elitesse']powodzenia ![/QUOTE]

[quote name='A&L']trzymamy! :thumbs:[/QUOTE]

[quote name='Alicja']......................:kciuki:[/QUOTE]
Nie wiem, czy to wsio, ale mamy 4 dziewczyny!!!!
Jak na razie, poród przebiega wręcz książkowo. Jedynie trzecia sunia byla dosyc mocno owinięta pępowiną, ale Żelka dała rade ja urodzic.
Wydaje mi sie, że jezscze jeden bobasek chyba siedzi w środku, bo Żelka od czasu do czasu napina sie. Ale to może byc równiez oznaka czyszczenia się. Żelcia jest spokojna, lezy wyciagnięta na boczku, maluchy najedzone:)

Jednak najwieksza niespodzianką, myslę, że nie tylko dla mnie, jest umaszczenie trzeciej suni. Zgadnijcie, jakie....?

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie wiem, czy to wsio, ale mamy 4 dziewczyny!!!!
Jak na razie, poród przebiega wręcz książkowo. Jedynie trzecia sunia byla dosyc mocno owinięta pępowiną, ale Żelka dała rade ja urodzic.
Wydaje mi sie, że jezscze jeden bobasek chyba siedzi w środku, bo Żelka od czasu do czasu napina sie. Ale to może byc równiez oznaka czyszczenia się. Żelcia jest spokojna, lezy wyciagnięta na boczku, maluchy najedzone:)

Jednak najwieksza niespodzianką, myslę, że nie tylko dla mnie, jest umaszczenie trzeciej suni. Zgadnijcie, jakie....?

Pzdr.[/QUOTE]
Hurra !!!!! :loveu::multi: Asiaczki sie rozmnozyly:D gratki!!! Proszę wymiziac dzielna mamusie i pogratulować szczesliwemu tatusiowi ;)
asiaczku i co? Jest maluch jeszcze jeden??????
Kurcze, ja myśle, ze limit baskowych dziewczyn nie wyczerpał sie ......;) jestem psia feministka :D hahaha

Link to comment
Share on other sites

[quote name='A&L']Łeeeee ;/ No to tri?[/QUOTE]
Tak jest!!!!
Na poczatku myslalam, że to czarno-bialy (taki ciemny jest ten maluch!), ale jednak widac leciutkie podpalenia napoliczkach. Tak więc TRI:loveu:

[quote name='magdola']Hurra !!!!! :loveu::multi: Asiaczki sie rozmnozyly:D gratki!!! Proszę wymiziac dzielna mamusie i pogratulować szczesliwemu tatusiowi ;)
asiaczku i co? Jest maluch jeszcze jeden??????
Kurcze, ja myśle, ze limit baskowych dziewczyn nie wyczerpał sie ......;) jestem psia feministka :D hahaha[/QUOTE]
Nie, to bylo oczyszczanie organizmu. Mamy 4 dziewuchy:)

[quote name='Alicja']Same baby :grins:[/QUOTE]
A jakże!

[quote name='FredziaFredzia']Gratulacje![/QUOTE]
Dziekowac:)

[quote name='Metheora']WOW! Gratulacje! czekamy na więcej informacji :)[/QUOTE]
A cóż tu można więcej napisac:)
Pępowinki zasychają, Żelka juz byla 2 razy na krótkich spacerkach (si i qu zaliczone), ma apetyt, maluchy też:)

[quote name='Izabela124.']Gratulacje :multi:[/QUOTE]
Dziękowac:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']Gratulacje Asiu !!! no i rewelka że jest to co lubisz czyli tri :multi:[/QUOTE]
No i same baby:)

[quote name='Metheora']No to super wieści! :)[/QUOTE]

[quote name='magdola']Jeszcze raz gratuluje. :loveu:[/QUOTE]

[quote name='A&L']Szkoda, że nie ma pręgusa, ale Ty się pewnie cieszysz, że z takiego krycia mimo wszystko wyszło to, co lubisz najbardziej ;)
Teraz dawaj zdjęcia! Baby górą ;)[/QUOTE]

[quote name='Angi']oooooo... GRATULUJĘ! :)[/QUOTE]
Dziękuję:)

Zdjęcia porobię jutro z rana, teraz mam kiepskie światło, a poza tym, niech maluchy i Żelka spia w spokoju...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Nie wiem, czy to wsio, ale mamy 4 dziewczyny!!!!
Jak na razie, poród przebiega wręcz książkowo. Jedynie trzecia sunia byla dosyc mocno owinięta pępowiną, ale Żelka dała rade ja urodzic.
Pzdr.[/QUOTE]
Jeeeee :multi:, małe baski są już na świecie :loveu:.
Gratulacje dla Ciebie i głaski dla Żelki-krążelki :loveu:, no i oczywiście dla małych krecików :loveu:.
Pamiętam, jak w zeszłym roku Saidi urodziła, to cały czas chciałam brać na ręce te małe glizdusie :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...