Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Angi']czerwony tutaj nie pasuje, nie widać za bardzo :pp
Można zrobić biało czerwone :D[/QUOTE]
No właśnie...

[quote name='Vectra']Asiu super , praktyka czyni mistrza !!!
Napis faktycznie i nie ten kolor i nie to miejsce ;)[/QUOTE]
Ja chciałam, aby napis był wzdłuz tej największej fotki, ale jeszcze nie umiem go tam umieścić; musze poćwiczyc...

[quote name='Alicja']Trufla:diabloti:[/QUOTE]
ale w trufli nie ma ani serka ani żelek:placz:...

[quote name='Korenia']Wyjęłaś mi to z ust :evil_lol:
Toffi, Tatar, Tymianek, Truskawka, Tortilla, Tuńczyk:diabloti: (znajoma ma psa o imieniu Rosół, więc i tuńczyk być może :P)[/QUOTE]
Teoretycznie pasuje tylko tortilla, bo do tego jedzonka zawsze można dodac troche sera:)

[quote name='Angi']Trufla z Asiaczka :evil_lol:[/QUOTE]
Ja ci dam!

[quote name='Alicja']Tościk :)może byc[/QUOTE]
Tost - teoretycznie może byc, bo serek na toście bardzo dobrze i smakowicie się komponuje:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Na humorek....

[COLOR=#0000FF][FONT=Georgia]ROZWÓD

Jakub, który mieszka w Tel Avivie, dzwoni to swojego syna, który wyemigrował do Nowego Jorku:
- Przykro mi, że zepsuję Twój dzień synu, ale muszę Cię powiadomić, że twoja matka i ja się rozwodzimy. 45 lat męczarni to wystarczająco długo.
- Ależ ojcze, jak możesz coś takiego w ogóle mówić! I to jeszcze kilka dni przed Świętami! - woła rozżalony syn.
- O wspólnie spędzonych Świętach możesz zapomnieć synu. Nie możemy już na siebie patrzeć. Mam już serdecznie tego dosyć! - odpowiada ojciec.
- Możesz mi pomóc dzwoniąc do swojej siostry w Chicago i powiadomić ją o zaistniałej sytuacji.
Ojciec rzucił słuchawką i się rozłączył.
Bardzo rozczarowany syn dzwoni natychmiast do swojej siostry i przedstawia jej sytuację.
Ta się zupełnie załamała.
- Jak można w ogóle w tym wieku się rozwodzić?!!!!! - krzyknęła do brata i natychmiast zadzwoniła do ojca.

- Nie będzie żadnego rozwodu! Nie róbcie nic do naszego przyjazdu! Ja i mój brat będziemy tam najszybciej jak to możliwe!

Ojciec odłożył słuchawkę, odwraca się do żony i mówi:
- Idzie świetnie Rebeca, dokładnie według planu.
- Oboje przylecą do nas na Święta i to jeszcze na własny koszt![/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

głupia ja :evil_lol:
nie wiem czy zdjęcia nie są za duże... nigdy nie pamiętam do ile jest limit :p[IMG]http://www.voila.pl/454/tmmrg/index.php?get=1&f=1[/IMG][IMG]http://www.voila.pl/457/wtzi7/index.php?get=1&f=1[/IMG][IMG]http://www.voila.pl/458/ktojb/index.php?get=1&f=1[/IMG][IMG]http://www.voila.pl/459/4l7n1/index.php?get=1&f=1[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']WOW jakie tu kolaże się tworzy :D fajneeeeee :D
kiedy się wkońcu rozsypiecie, czekam niecierpliwie ;)[/QUOTE]
Wiesz, mój czas to juz minął, ale Żelki czas na rozsypke to zbliża się wielkimi krokami. Na razie Mamcia śpi sobie po obiadku. Ja licze kole środy... ale i tak Matka-Natura bedzie wiedziała lepiej ode mnie , kiedy TEN DZIEN i TA GODZINA nastąpi:)

[B]Ajlu[/B] - czy wiesz, jakie to sa jabłuszka? Jaka odmiana? Bo ni emoge ich przypasowac do żadnych mi znanych. ..

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wiesz, mój czas to juz minął, ale Żelki czas na rozsypke to zbliża się wielkimi krokami. Na razie Mamcia śpi sobie po obiadku. Ja licze kole środy... ale i tak Matka-Natura bedzie wiedziała lepiej ode mnie , kiedy TEN DZIEN i TA GODZINA nastąpi:)



[B]Ajlu[/B] - czy wiesz, jakie to sa jabłuszka? Jaka odmiana? Bo ni emoge ich przypasowac do żadnych mi znanych. ..

pzdr.[/QUOTE]

ja głupia, więc zrobiłam jak zrobiłam :evil_lol:
dobrze, że sama możesz już robić :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Angi']ja głupia, więc zrobiłam jak zrobiłam :evil_lol:
dobrze, że sama możesz już robić :)[/QUOTE]
...a takie cudeńka to moge robic równiez dzięki Tobie:)

[quote name='*anusia&ajlu*']mama mówi, że to jabłka kronselka ;)[/QUOTE]
Czy ja wiem.... Jakos mi na kronselke nie pasuja, ni ewiem...

[quote name='jamnicze']Kawał o rozwodzie aż nazbyt prawdziwy w dzisiejszych czasach :shake:
Fajnie Ci wychodzą te kolażyki, zwłaszcza ten z grupy hodowlanej mi sie podoba :)
[URL]http://i1262.photobucket.com/albums/ii614/JoannaGS/GH3znapisem.jpg[/URL][/QUOTE]
Jak chcesz, to moge zrobic i Tobie cos podobnego. Tylko musisz mi wysłac zdjęcia:) No i napisac, jaki napis chcesz:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...