Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

gratuluję wszystkich wyników wystawowych i z Sopotu i nie tylko! (szkoda, żem w Sopocie was nie spotkała buu)
[url]http://img827.imageshack.us/img827/6553/dsc2318g.jpg[/url] świetnie to wygląda, zawsze lubiłam takie grupowe zdjęcia na wystawach!

Link to comment
Share on other sites

a ja napiszę że poszło świetnie, dalszą relację napisze Asia jak troszeczkę odsapnie, bo było strasznie gorąco, ja do tej pory czuję zmęczenie chociaż prawie całą podróż do domu przespałam.

Asiu dziękuję ci za WSZYSTKO!!! dzisiejszy dzien był bardzo udany, uwilbiam twoje baski!!! twoja praca z nimi jest niesamowita!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*anusia&ajlu*']a ja[B] napiszę że poszło świetnie[/B], dalszą relację napisze Asia jak troszeczkę odsapnie, bo było strasznie gorąco, ja do tej pory czuję zmęczenie chociaż prawie całą podróż do domu przespałam.

Asiu dziękuję ci za WSZYSTKO!!! dzisiejszy dzien był bardzo udany, uwilbiam twoje baski!!! twoja praca z nimi jest niesamowita!!![/QUOTE]

:klacz: Brawo Asiaczki

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=indigo][B]FredziaFredzia
dari_iia
C&B
deer_1987
Alicja
Buszki
ewtos
Cerber
kaskaSz
dagaa111
ciapkowa
M&S - [/B][COLOR=black]Aniu, nawet nie wiesz, jak się ciesze, że "się nawróciłaś":)[/COLOR][B]
*anusia&ajlu* - [/B][COLOR=black]piękne dzięki za pomoc![/COLOR][B]
Sylwia K[/B][/COLOR]
- piękne dzięki za pamięć i kciuki.
Anusia prawdę napisała - poszło świetnie:)

wyniki:
psy
[COLOR=purple][B]PEPPERMINT FRIEND Asiaczek FCI (w rękach zielonej) - dosk.1, CWC!!!
Kanibaru FROMAJE FRAIS - dosk.2
JAZZY BOY Asiaczek FCI- dosk.1, CWC, CACIB, BOS, [COLOR=red]BOB, BOG3!!!!!! [/COLOR][/B][/COLOR]
Dawno nie oglądany na ringach Dżezik powrócił z pięknym stylu;)

suki
[COLOR=blue][B]ROMANTIC SMILE Asiaczek FCI - w.o.2. [/B][/COLOR]
Romka tym razem musiała uznać wyższość Nabamba HALLE BERRY(w rękach zielonej). Hallka - pieknie zadebiutowała, pozamiałata w szczeniakach na ringu i na BIS Puppy,bo wygrała to porównanie - BIS PUPPY1. Piękna sunia, w cudnej kondycji, eh..... :)

[COLOR=blue][B]LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CWC, CACIB, BOS.
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - dosk.1, Naj.Weteran, [COLOR=red]BIS VETERAN1!!!!!![/COLOR][/B][/COLOR]

[COLOR=red][B]Nasza Grupa hodowlana - 2 miejsce!!!!:)[/B][/COLOR] HURRA!!!!!!
JAZZY BOY Asiaczek FCI - z Paulina Lisiak (pierwszy raz Paulina była z Dzezikiem, poszło świetnie!)
FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI - z Ewelina Mazurek, tez pierwszy raz:), tez poszło świetnie)
ROMANTIC SMILE Asiaczek FCi - ze mną:)
LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - *anusia&ajlu* - pierwszy raz i poszło świetnie!:)
PEPPERMINT FRIEND Asiaczek FCI - Asia (totalna debiutantka w prezentacji basków, poszło.... świetnie:)

Pięknie dziękuję wszystkim, którzy mi wczoraj pomagali, czy to przy wyprowadzaniu psów, "podawaniu" psów na ring, ciąganiu tobołków, czy to przy prezentacji na ringu i na ringu honorowym:)
Paulina, Ewelina, Anusia, Asia - totalne debiutantki, poszło Wam super! Już się nie odczepicie od Asiaczków, hahahaha....

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Witanko :lol:

he he świnka a'la sznaucer - cudaśna jest :evil_lol:
[URL]http://img263.imageshack.us/img263/9338/zmianarozmiaruimg0036.jpg[/URL]

Fota grupy hodowlanej super - pięknie się precelki prezentują :cool2:
[URL]http://img40.imageshack.us/img40/3831/zmianarozmiaruimg6101.jpg[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][COLOR=indigo][B]Paulina, Ewelina, Anusia, Asia - totalne debiutantki, poszło Wam super! Już się nie odczepicie od Asiaczków, hahahaha....

Pzdr.[/QUOTE]

Asiu gratulacje ogromne za taki sukces!!!! fajnie było stanąć na pudle :multi: dreszczyk emocji był niesamowity!
A napewno się nie odczepie od Asiaczków :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...