Jump to content
Dogomania
Asiaczek

Basenji - Asiaczek- przyjaciele

Recommended Posts

[B][SIZE=6][COLOR=MediumTurquoise]OGROMNE[/COLOR] [COLOR=Navy]GRATULACJE[/COLOR] [COLOR=DarkOrchid]DLA[/COLOR] [COLOR=Red]ŻELKI,[/COLOR] [COLOR=DarkOrange]P.ASI [COLOR=Sienna]I[/COLOR][/COLOR] [COLOR=SeaGreen]TATUSIA[/COLOR] MALUSZKÓW!!![/SIZE][/B]

:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
[SIZE=5][B]Czekamy na fotki klusek!
Już się doczekać nie moge :diabloti::evil_lol::diabloti::evil_lol:[/B][/SIZE]

[quote name='bety']Mam kolejne wieści od Asi

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Dzisiaj w nocy w godzinach 22.00 - 3.30 Żelcia urodziła 4 słodziutkie maluszki[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]chłopaczka rudo-białego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]dwa chłopaczki pręgowane[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]sunię pręgowaną[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[/QUOTE]

Jeeee :multi::multi::multi:, maluszki są już na świecie :multi::multi::multi:

No to Asieńka ma teraz mnóstwo na głowie i remoncik, i maluszki, i Serek, i cała baskowa zgraja :cool3: Trzymaj się Asiu, uściski dla Ciebie i mizianka dla wszystkich czterołapych :p

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]

[B][FONT=Arial][COLOR=red]aż ciężko doczekać się fotek :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/QUOTE]

ćwiczenie cierpliwości......:evil_lol:;)

A.

[quote name='jamnicze']mam tylko nadzieję, że w tym remoncie aparat się gdzieś nie zapodział ;)[/QUOTE]

narazie to w remoncie ale dogomanii to zapodzial sie gdzies watek Asiaczkow..... znowu musialam go szukac, bo linki nie dzialaja.... miejmy nadzieje, ze Asia tu trafi, oj zdziwi sie wygladem forum, oj zdziwi....

Asiu wracaj.... tesknimy za Toba....

[quote name='PANGEA']narazie to w remoncie ale dogomanii to zapodzial sie gdzies watek Asiaczkow..... znowu musialam go szukac, bo linki nie dzialaja.... miejmy nadzieje, ze Asia tu trafi, oj zdziwi sie wygladem forum, oj zdziwi....

Asiu wracaj.... tesknimy za Toba....[/QUOTE]

U Asi nadal trwa remont, panowie mieli wczoraj skończyć ale jakoś Asia w to nie wierzyła. Maluchy rosną, Serek rozrabia.
A Asię ostrzegłam, żeby się nie wystraszyła nowej dogo.

Pzdr

No w mordkę nie mogę zrobić opcji zaawansowanych żeby emotki wstawić.

No dokladnie ostrzegaj ja bo jak wroci to sie przestraszy...

nie klikam w zaawansowana ale zeby edytowac to i 4 razy trzeba klikac.. zdjec nie da sie dodac normalnie :angryy:

dodawanie postow to samo, po pare razy klikam na wyslij i nic sie nie dzieje :angryy: