Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']Rąk nie czuję, nóg nie czuję, a musze jechać do Złotych Tarasów, aby kupić poduszkę elektryczną. Zeszłoroczne nie nadają się już do uzytku - wypierniczyłam je obie...

A dlaczego jestem taka zmęczona? Ano bo wtaszczyłam na I piętro:
2x30 kg Ceresitu
9 opakowań kafelków
2x15 litrów farby
3x1,5 litra farby
i inne jakies duperele, niezbędne do remontu...
Szczególnie ten cholerny Ceresit dał mi się we znaki.:angryy:..

Nic to. Lecę. Bo jak mi się żelka rozsypie wczesniej, to musze byc przygotwana. A od poniedziałku, od godz. 9.00 - ruszamy z remontem!

Pzdr.[/QUOTE]

Ło kurka jak Ty dałaś rade z tym wszystkim :crazyeye:

Dać buzi pani czy nie dać oto jest pytanie :loveu:
[URL="http://www.vpx.pl/foto,resize_of_img_0217.html"]VPX.pl - hosting obrazków, zdjęć i fotek[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku, hau hau, odszczekuję - tamta szarlotka z budyniem okazała się pyszna, ale dopiero na drugi dzień (poniewaz budyń musiał wystygnąć i stężeć, a ja piekłam ją wieczorem). Tak więc zwracam honor nieznanemu Asi[B]e[/B]czkowi.
Natomiast Twój przepis - dawaj koniecznie, bardzo chętnie, ja każdą szarlotkę wypróbowuję z ogromnym zapałem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='shirkan']Witam Asiu:lol:
Serek coraz piękniejszy a ruch to on ma jak koń arabski:loveu:.
Nie mogę się doczekać jak go wymiziam osobiście.
A teraz uciekam szykować siebie i Demiśkę na jutrzejszy Poznań.[/QUOTE]
Może uda się z styczniu...?

[quote name='NATKA']Ło kurka jak Ty dałaś rade z tym wszystkim :crazyeye:
Dać buzi pani czy nie dać oto jest pytanie :loveu:
[URL="http://www.vpx.pl/foto,resize_of_img_0217.html"]VPX.pl - hosting obrazków, zdjęć i fotek[/URL][/QUOTE]
To proste. Weszłam 15 razy na I piętro i zakupy wtachane!

[quote name='Biutka']My będziemy całą ekipą, jak mi się uda to wskoczę do was na ring i porobię parę fotek :razz::multi:[/QUOTE]

[quote name='Saskja']Asiaczku, hau hau, odszczekuję - tamta szarlotka z budyniem okazała się pyszna, ale dopiero na drugi dzień (poniewaz budyń musiał wystygnąć i stężeć, a ja piekłam ją wieczorem). Tak więc zwracam honor nieznanemu Asi[B]e[/B]czkowi.
Natomiast Twój przepis - dawaj koniecznie, bardzo chętnie, ja każdą szarlotkę wypróbowuję z ogromnym zapałem :lol:[/QUOTE]
OK. Dam przepis na szarlotkę albo dzisiaj albo jutro. Nie wiem, jak się wyrobię z wolnym czasem. Dzisiaj szykuję mały po,ój do malowania. Malowanie tez zaczyna sie jutro:diabloti:...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betel']Widze ,Asiaczku że u Ciebie w domu huk roboty . Nic dziwnego ,że jesteś zagoniona .Pozdrowiam i trzymam kciuki za Twoją psią mamę. Powodzenia:loveu::loveu:[/QUOTE]
Huk roboty to ja dopiero będe miała jutro rano, aby to wszystko wnieść do dużego pokoju a potem puste meble wynieść na klatkę schodową. dobrze, że mamy dłuuugi korytarz to wszystko tam sie zmieści...
Co prawda fachowcy obiecali pomóc przy wynoszeniu mebli, ale odkręcić jakieś podstawki, przystawki, nadstawki, które Jacek ["] zrobił, tez wymaga czasu i cierpliwości. Dobrze tez, że mam już odłączony Jacka komputer, modemy video itp.

[quote name='betel']To pewnie śledzik w occie:evil_lol:[/QUOTE]
Nieeee, Buszki juz napisała, że za słoiczkiem z pieczarkami w occie były kotleciki...

[quote name='NATKA']TAAAK pewnie 15 razy z załadukiem, baaardzo to musi być proste i wcale niewymagające wysiłku :evil_lol:
Podziwiam Cię za zapał do tego remontu ;)[/QUOTE]
No fakt. Zmachałam się, bo jeszcze w kurtce byłam i nie zdejmowałam jej, bo nie chciałam się przeziębić.
A zapał mam, bo... muszę!
Mieszkanie długo nie było remontowane - Jacek nie chciał uczestniczyć ani finansowo ani osobiście przy remoncie. To i ja nic nie robiłam. A teraz, kiedy i tak musze wszystko sama zrobić, to... robię!

[quote name='Alicja'][COLOR=Red][B][FONT=Arial]Asiaczku ...podziwiam ...my musimy położyć kafle w przedpokoju i kuchni , położyć panele w 2 przedpokoju i zrobić remoncik kuchni ... wzbraniam sie przed tym jak tylko moge :oops:[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
Wiesz, u mnie ten remont to działa trochę jak odskocznia od dnia codziennego i moich problemów...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']

Wiesz, u mnie ten remont to działa trochę jak odskocznia od dnia codziennego i moich problemów...

Pzdr.[/QUOTE]

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]masz rację , takie zajęcie się czymś bardzo przyziemnym pomaga uciec myślami od tego co nas nęka ...a i satysfakcja potem będzie ogromna ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Blue][I][B]Witajcie Asiaczki

Remont, no fajnie zawsze to jakieś zmiany, nowości :)
Jak sie skończą to z przyjemnościa się na to popatrzy :loveu:
ale roboty przy tym też niemało...

My narazie wykańczamy, ale juz nie mogę się doczekać urzadzania:loveu:
No i mysle skąd na to wszystko wytrzasnąć pieniądze:p
qurde że też w totka nie mogę wygrać:p

Pozdrowionka.

[/B][/I][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...