Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Asiaczku mam nadzieję, że się nie obrazisz :oops:

[B]Bardzo proszę o zagłosowanie na Ulvhedinn [/B]w ankciecie dogomanii- pozycja ostatnia:
[url]http://www.dogomania.pl/forum/f402/krakvet-wybieramy-kanydata-na-listopad-173295/[/url]

[B]Magda ma szansę uzyskać pomoc[/B], bardzo dużą pomoc w postaci karmy/żwirku/itp..

Stytuacja Ulvhedinn:
[B]Dług[/B] u weta - [B]4 tysiące[/B], a koty dalej w klinice, na intensywnej teraipii(dług wzrósł [B]w ostatnich dniach[/B] o prawie 2 tysiące, bo koty były w tragicznym stanie, więc chyba [B]wynosi ponad 6 tysięcy.[/B]..). W domu '[B]stado' kociaków[/B], do tego 4 dorosłe (o ile się nie myle - tylko 4). 4 psy - [B]wszystkie chore[/B] - łysy Grafi, pogryziony Chester(prawie bez pupy), Kra na wózku, i Piki po drutowaniu kręgosłupa, ok.20 myszy, które ktoś jej podrzucił na wycieraczke i do tego wszystkiego gołąb
Ona jest [B]sama,[/B] zarabia [B]bardzo[/B] malutko, a żwirek to chyba idzie w tonach Do tego nie ma komputera, bo się popsuł...

Magda ratuje te [B]chore, brzydkie, stare, kalekie[/B]... te, którym nikt nie chce pomóc :-(

Link to comment
Share on other sites

mam wieści do Asiaczka :razz:

1. remont w pełni - Asiaczek ma wsjo odłączone
2. Żelka jeszcze się nie sypie - za to wlecze brzuchem po podłodze i chce zjadać jedzenie Asiaczkowi z talerza :evil_lol:
3. Asia odezwie się tu do nas jak tylko będzie mogła - możliwe, że w okolicy weekendu lub po weekendzie.

ma się dobrze i wszystko u niej jest OK ;)

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy [B]agnethka[/B] za wieści
Asiaczku spokojnie czekamy aż się podłączysz i do nas dołączysz :lol:

[quote name='Pestka'][URL]http://i709.photobucket.com/albums/ww94/jamnicz/11-49.jpg[/URL]
Ale cudny :loveu:[/QUOTE]
Cudna, to moja panienka :loveu:, z domu Asiaczkowa oczywiście ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='agnethka']mam wieści do Asiaczka :razz:

1. remont w pełni - Asiaczek ma wsjo odłączone
2. Żelka jeszcze się nie sypie - za to wlecze brzuchem po podłodze i chce zjadać jedzenie Asiaczkowi z talerza :evil_lol:
3. Asia odezwie się tu do nas jak tylko będzie mogła - możliwe, że w okolicy weekendu lub po weekendzie.

ma się dobrze i wszystko u niej jest OK ;)[/QUOTE]

W takim razie musimy uzbroic sie w cierpliwosc i poczekac na fotki - i te Zelkowe i te poremontowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anetta']Ale ciężarówka z Zelki :crazyeye: :evil_lol:
[/QUOTE]


Ciężarówka to mało powiedziane - widziałam ją wczoraj na własne oczy - wygląda jak hm... pociąg towarowy ;):evil_lol:

Za to z Serka już duży chłopak i na dodatek straszny łobuz. :diabloti:

Remont u Asi w pełni, a sama Asia zapracowana jak diabli, więc pewnie sobie poczekamy troszkę zanim się tu pojawi. :lol:

Pzdr

Link to comment
Share on other sites

Mam kolejne wieści od Asi

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=red]Dzisiaj w nocy w godzinach 22.00 - 3.30 Żelcia urodziła 4 słodziutkie maluszki[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=red][B]chłopaczka rudo-białego[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]dwa chłopaczki pręgowane[/B][/COLOR][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=red][B]sunię pręgowaną[/B][/COLOR][/SIZE][/CENTER]

[CENTER][B][SIZE=4][COLOR=blue]GRATULACJE DLA RODZICÓW MALUSZKÓW I DLA ASI[/COLOR][/SIZE][/B]
[SIZE=4][COLOR=blue][B]!!!!!!!!!!!!!!!!![/B][/COLOR][/SIZE]
:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/CENTER]
[LEFT]Pzdr[/LEFT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...