Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[quote name='Klaudysiaczek']Dziękujemy, ale tak samo w sobie spóźniać się do Asiaczków to grzech prawie że... :oops:[/quote]
Coś Ty! Żaden grzech, a dla mnie to sama przyjemnośc!:lol:

[quote name='Iwa-R']Ja również gratuluję :)[/quote]
Witaj, Iwa! Mogę dzisiaj do Ciebie zadzwonić w/s hotelu?
Teraz już uciekam do pracy.

Pa, pa!
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Serdecznie gratuluję sukcesów odniesionych na wrocławskiej wystawie! Na żywo Twoje basenji są jeszcze piękniejsze i super się prezentują.

Kiedy były wybory juniora stałam z siostrą, wszyscy tam wychodzą po kolei łącznie z Tobą i już wtedy mówię siostrze, że basenji na pewno będzie na podium. "No i się stało"- powtarzając słowa pana ogłaszającego;)

Pozdrawiamy
Gosikf i banda chorego Żółtego(który bardzo żałuje , że nic nie zbroił na wystawie gdyż go tam zabrakło).

Link to comment
Share on other sites

Asiaczku sa pewne problemy z moim wyjazdem do Budapesztu. Otóz dzisiaj sie dowiedzialam, ze plan zmienila moja szkola i w poniedzialek sa od 8 jakies zajecia które sa obowiazkowe by zaliczyc rok i ponoc trzeba na nich byc... ale jutro dowiem sie na pewno, mam nadzieje ze to jednak nie prawda...:cool1::placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klaudysiaczek']No tak.... Oczekiwać, aż ktoś się w końcu doczłapie i przybędzie to też w pewnym sensie przyjemność :p...
Papa ;)[/quote]
A nie znasz takiego powiedzenia: Lepsze jest gonienie króliczka, niż złapanie go...:evil_lol:

[quote name='Iwa-R']Oj Asiu, Ty to zawsze mozesz :) Ty już przecież dla mnie prawie jak rodzina, zawsze wysłuchasz... poradzisz :)
Tylko ja najpierw muszę dodzwonić się do osoby od transportu (o ile jeszcze coś takiego jest dla mnie zarezerwowane). Wszystko się komplikuje.[/quote]
Iwa, wczoraj ppłd.padła mikomórka. A musiałam wyjść do punktu usługowego, który wg mojej wiedzy miał byc czynny do 19.00, a był czynny do... 18.00. Przejechałam pół W-wy w nerwach, a i tak nic nie załątwiłam... Zato dowiedziałam się, że w czwartek do 20.00, ale ja w czwartek nie mogę... Ale karuzela...:angryy:

[quote name='lady_m']Predzej to ja zlapie Cie w Budapeszcie, bo bede dzika i swobodna bez zadnego wlochatego ;) A jak nie tam to chyba juz w tym roku nigdzie...[/quote]
OK. No to do zobaczenia w B.!
A, i weź koniecznie aparat, bo mój bedzie w naprawie.

[quote name='bety']O rany Asia Ty wczoraj miałaś jeszcze siłę na pisanie na dogo :crazyeye:
Ja to tylko łyknęłam herbatkę w domu i padłam. :p

Dzięki za wspólną podróż i towarzystwo :lol::lol::lol:
Pzdr[/quote]
A tak. Wykrzesałam w sobie jeszcze troszkę sił i kilka słów napisałam. Za to wczoraj ppłd. wogóle nawet nie odpalałam kompa...:oops:

[quote name='Korenia']Asiu dziękujemy bardzo za talony :loveu: są u Magdy, bo to jej torba była ;) Ale wykorzystamy na pewno :*[/quote]
Super! Wyczochraj Amiśkę! No i pozdrów Ulvsholm (?) i Jaj sunię z ADHD!:lol:

[quote name='Savannah']Asiaczku sa pewne problemy z moim wyjazdem do Budapesztu. Otóz dzisiaj sie dowiedzialam, ze plan zmienila moja szkola i w poniedzialek sa od 8 jakies zajecia które sa obowiazkowe by zaliczyc rok i ponoc trzeba na nich byc... ale jutro dowiem sie na pewno, mam nadzieje ze to jednak nie prawda...:cool1::placz:[/quote]
To daj mi znać jak najszybciej, bo ja muszę zamienic rezerwację. Albo może ktoś bez psa będzie chciał ze mną nocowac. Zawsze to troche taniej.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czoko']Asiu ja też najserdeczniej gratuluję![/quote]
Czoko, widzę, że wracasz do normy w wizytowaniu DGM!:multi:

[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]Asiaczek - SERDECNO GRATULUJE - [SIZE=5]SUPER!!!:multi::multi::multi:[/SIZE][/B][/COLOR][/quote]
Hanacku - cieszę się, że jesteś tutaj u nas!

[quote name='gosikf & dogs']Serdecznie gratuluję sukcesów odniesionych na wrocławskiej wystawie! Na żywo Twoje basenji są jeszcze piękniejsze i super się prezentują.

Kiedy były wybory juniora stałam z siostrą, wszyscy tam wychodzą po kolei łącznie z Tobą i już wtedy mówię siostrze, że basenji na pewno będzie na podium. "No i się stało"- powtarzając słowa pana ogłaszającego;)

Pozdrawiamy
Gosikf i banda chorego Żółtego(który bardzo żałuje , że nic nie zbroił na wystawie gdyż go tam zabrakło).[/quote]
A dlaczego to Paniusia nie podeszła i nie przedstawiła się, co!!?:mad:
Dobrze, że chociaż trzymałyście za nas kciuki, to Was troche usprawiedliwia...;)

[quote name='Korenia']Asiu dziękujemy bardzo za talony :loveu: są u Magdy, bo to jej torba była ;) Ale wykorzystamy na pewno :*[/quote]
No to super!
A jakby było coś potrzeba, to pisz, OK?

[quote name='Cambel&Megi']Na to wygląda. ;)[/quote]
No to ja do Ciebie będę przed każda wystawą zaglądała i pytała się o wyniki...;)

[quote name='Anecioreczek']Ten sędzia to chyba widocznie okularów nie miał jak nie dostrzegł w Moim chrześniaku zmarszczek:mad:

Ale Jak zwykle Asiaczki wypadły superr![/quote]
To sędzina. Ale Ona była OK, ja nie mam do niej pretensji, bo rzeczywiście przy czarnym kolorze to tych zmarszczek nie ma aż tak dużo...

[quote name='Florka_xyz']Asiaczku najgoretsze gratulacje!!!!! :)Kazdy Wasz sukces bardzo mnie cieszy i oby bylo ich coraz wiecej :)[/quote]
Florka, jesteś! Jakoś nie widzę Cię zbyt często na DGM, chyba szkoła daje do wiwatu, co?

[quote name='Russellka']Gratulacyje! :Rose:[/quote]
Dziękować!

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Iwa, wczoraj ppłd.padła mikomórka. A musiałam wyjść do punktu usługowego, który wg mojej wiedzy miał byc czynny do 19.00, a był czynny do... 18.00. Przejechałam pół W-wy w nerwach, a i tak nic nie załątwiłam... Zato dowiedziałam się, że w czwartek do 20.00, ale ja w czwartek nie mogę... Ale karuzela...:angryy:
[/quote]
Dobrze, że mówisz, bo już myślałam, że coś się stało. Komórka z tego co widzę nadal nie działa (wysłałąm sms i nie mam potwierdzenia). A chciałam poprosić jeszcze raz o numer telefonu, bo zostawiłam w pracy, a nie wiem czy dziś jeszcze będzie aktualne. Jak pech to pech :placz:

Ja też wczoraj poszłam złożyć wniosek na dowód. Weszłam do urzędu, wypełniłam wniosek, idę po numerek, a tam kolejka pełna, spróbuj szczęścia później. Od miesiąca znalazłam pierwszy wolny termin, bo tylko w poniedziałki i czwartki czynne dłużej. W czwartek też nie pójdę wiadomo dlaczego. Nie wiem kiedy się doczekam dowodu, a co za tym idzie... kredytu ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
No to ja do Ciebie będę przed każda wystawą zaglądała i pytała się o wyniki...;)
Pzdr.[/quote]
Oczywiście - zapraszam, ale jak dla mnie zawsze zasługujecie na BISy! :loveu:


Właśnie dostałam gazetkę AS-ko, którą wcześniej zamówiłam na allegro, ze względu na artykuł o Twojej Hodowli. :) Zaraz zabieram się za czytanie, póki co tylko przeglądnęłam...urzekło mnie zdjęcie - jeszcze z FITRI Liwang, na której leży kociak..:loveu:

Mam jeszcze takie pytanie, przeglądam właśnie Twoją stronę szukając, czy może jakąś gazetę z wywiadem przegapiłam, ale mam teraz i AS-ko i PP, ale nie o tym. W osiągnięciach Hodowli znalazłam taki tytuł 'BOD - 1', szczerze mówiąc pierwszy raz się z nim spotkałam...Mogłabyś rozszyfrować? :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iwa-R']Dobrze, że mówisz, bo już myślałam, że coś się stało. Komórka z tego co widzę nadal nie działa (wysłałąm sms i nie mam potwierdzenia). A chciałam poprosić jeszcze raz o numer telefonu, bo zostawiłam w pracy, a nie wiem czy dziś jeszcze będzie aktualne. Jak pech to pech :placz:

Ja też wczoraj poszłam złożyć wniosek na dowód. Weszłam do urzędu, wypełniłam wniosek, idę po numerek, a tam kolejka pełna, spróbuj szczęścia później. Od miesiąca znalazłam pierwszy wolny termin, bo tylko w poniedziałki i czwartki czynne dłużej. W czwartek też nie pójdę wiadomo dlaczego. Nie wiem kiedy się doczekam dowodu, a co za tym idzie... kredytu ;)[/quote]
O, matko! No to miałaś podobnie, jak ja... Ale ja może zdążę w czwartek zanieść aparat. Zobaczymy... Ciekawe, która z nas pierwsza załątwi sprawę, co?;)

[quote name='bety']Asia daj dzisiaj do wieczora znak życia do mnie - koniecznie!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Masz PW.
Pzdr[/quote]
Juz nie muszę, prawda?

[quote name='Cambel&Megi']Oczywiście - zapraszam, ale jak dla mnie zawsze zasługujecie na BISy! :loveu:


Właśnie dostałam gazetkę AS-ko, którą wcześniej zamówiłam na allegro, ze względu na artykuł o Twojej Hodowli. :) Zaraz zabieram się za czytanie, póki co tylko przeglądnęłam...urzekło mnie zdjęcie - jeszcze z FITRI Liwang, na której leży kociak..:loveu:

Mam jeszcze takie pytanie, przeglądam właśnie Twoją stronę szukając, czy może jakąś gazetę z wywiadem przegapiłam, ale mam teraz i AS-ko i PP, ale nie o tym. W osiągnięciach Hodowli znalazłam taki tytuł 'BOD - 1', szczerze mówiąc pierwszy raz się z nim spotkałam...Mogłabyś rozszyfrować? :oops:[/quote]
BOD - Best of Day - Najlepszy (tego) dnia.
Tytuł ten jest przyznawany przede wszystkim na wystawach 2-dniowych. Czyli takich, gdy jednego dnia wystawiane sa rasy np. 1,2,3,4,5, a drugiego - 6,7,8,9,10. I zwycięzca I dnia oraz Zwycięzca II dnia otrzymują (każdy) tytuł BOD i Drugiego dnia obaj zwycięzcy są porónywani ze sobą i ten,który wygra otrzymuje tytuł BIS.
Wyżej opisana sytuacja miała miejsce w 2006 r. podczas wystawy międzynarodowej w Nitrze/Słowacja. Taki tytuł otrzymał FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI. Niestety, drugiego dnia (niedziela) przegrał porónanie o BIS z maltańczykiem (chyba, nie pamiętam dokładnie. Na pewno był to piesek z gr. ozdobnych).

[quote name='betel']Nie mogło być inaczej , gratulowanie Asiaczkowi i jego gromadce to już rytuał:evil_lol:. Buziaki.[/quote]
Mądrala!:lol:

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...