Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

[FONT=Arial][COLOR=Red][B]CIASTO :p.... my je nazywamy DYŻURNE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ok.40 dkg mąki / [SIZE=1]ja daję mąkę krupczatkę[/SIZE] /
2 jajka
20 dkg margaryny ...np.Palmy
25 dkg cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia

marmolada, dżem , owoce ....co komu pasuje


Ciasto zarobić jak na kruche , podzielić na 2 części , wyłożyć w formie , położyć owoce lub dżemik , na górę zetrzeć lub rzucać drugą część ciasta .
Piec w nagrzanym piekarniku ok 45 minut , aż będzie ładne złote .

[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]CIASTO :p.... my je nazywamy DYŻURNE :evil_lol::evil_lol::evil_lol:

ok.40 dkg mąki / [SIZE=1]ja daję mąkę krupczatkę[/SIZE] /
2 jajka
20 dkg margaryny ...np.Palmy
25 dkg cukru
2 łyżeczki proszku do pieczenia

marmolada, dżem , owoce ....co komu pasuje


Ciasto zarobić jak na kruche , podzielić na 2 części , wyłożyć w formie , położyć owoce lub dżemik , na górę zetrzeć lub rzucać drugą część ciasta .
Piec w nagrzanym piekarniku ok 45 minut , aż będzie ładne złote .

[/B][/COLOR][/FONT][/quote]
O, dzięki. A owocki to trzeba jakoś przygotować wcześniej?

[quote name='lady_m']Mozliwe... Ja w ogole bylam wsciekla, bo nie moglam nigdzie znalezc info o klubowych :angryy: A chcialam isc ogladac puliki :placz:[/quote]
Info była w takiej broszurze informacyjnej + ja znalazłam info w Internecie.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Jeżeli wszystko dobrze pójdzie to pod koniec października następne Asiaczki ujrzą światło...:loveu:

Pzdr.[/quote]

:multi::multi::multi:[B][I][COLOR=blue]Ale trafiłam na wiadomość, ja to jednak wiem kiedy Cię odwiedzić:loveu::evil_lol:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]No to trzymamy kciukaski [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]A teraz idę popatrzyć co się u Was działo kiedy mnie nie było :)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]Pozdrowionka![/COLOR][/I][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Zgadza się. A znając moje zaganianie, to nawet się nie oglądnę, a tu już Maluszki zechcą wyłazić na świat...:evil_lol:

Pzdr.[/quote]

No to gratuluję Asiaczku serdecznie i trzymam kciuki za pomyślne i owocne rozwiązanie :kciuki:
Może tym razem będzie mi dane zobaczyć małe Baski :loveu:

A my już odliczamy do przyjazdu Rosjanki bo w ten weekend będzie już w Warszawie:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bonita']:multi::multi::multi:[B][I][COLOR=blue]Ale trafiłam na wiadomość, ja to jednak wiem kiedy Cię odwiedzić:loveu::evil_lol:[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]No to trzymamy kciukaski [/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]A teraz idę popatrzyć co się u Was działo kiedy mnie nie było :)[/COLOR][/I][/B]
[B][I][COLOR=#0000ff]Pozdrowionka![/COLOR][/I][/B][/quote]
A ja się cieszę, że znalazłaś czas dla nas...:multi:

BTW - a nie wiesz dlaczego nie można cytować kilku postów?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dzasta']No to gratuluję Asiaczku serdecznie i trzymam kciuki za pomyślne i owocne rozwiązanie :kciuki:
Może tym razem będzie mi dane zobaczyć małe Baski :loveu:

A my już odliczamy do przyjazdu Rosjanki bo w ten weekend będzie już w Warszawie:multi:[/quote]
Ja tez mam taką nadzieję... Ale wiesz, czas tak szybko płynie, że te 2 miesiące odchowywania maluszków, to nie wiadomo kiedy miną. Trzeba chyba już teraz się umawiać...:evil_lol:

A Rosjanka będzie na wystawie czy tylko z Malutką przyjeżdża?

pzr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wróciliśmy i tak na szybko pisze

[SIZE=5][B]Europejska:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, Zwyc. Europy'08
[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][B]Klubowa:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB, BIS1, Zwyc. Klubu '08, nowy CH.Węgier

JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.2 (za Jumaszką)

Abotere's ADUNBI - dosk.1, CAC, nowy Champion Wegier

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Mł.Zwyc. Klubu Wegier '08[/B][/COLOR][/SIZE]

[SIZE=5][B]Specjalistyczna:[/B][/SIZE]
[SIZE=4][COLOR=Red][B]JAZZY BOY Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, nowy Ch.Węgier

JUMA MONGO Asiaczek FCI - dosk.1, CAC, BOS, BOB

LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI - dosk.1, CAJC, Zwyc. Młodziezy, Najlepszy Junior [/B][/COLOR][/SIZE]

Na Specjalistycznej nie czekaliśmy na BIS Juniorów (trochę szkoda), ale w poniedziałem musze być w pracy na 8.15...
Wrażenia napisze dzisiaj wieczorkiem...

Pzdr.[/QUOTE]
[B][SIZE="5"][COLOR="Blue"]
GRATULUJEMY!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/SIZE][/B]:multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[SIZE=3][COLOR=Red][B]JUMA MONGO Asiaczek FCI - nominacja na Cruft's!!![/B][/COLOR][/SIZE] To juz jest druga nominacja (pierwsza była na Słowenii!):multi::multi::multi::multi:
Pzdr.[/quote]
Asiu, a możesz mi wytłumaczyć o co chodzi z tymi nominacjami?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...