Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

[quote name='Alicja']Za kolanko i baski ;):kciuki:[/QUOTE]


[quote name='Korenia']Powodzenia! :)[/QUOTE]

[quote name='Angi']ciekawe jak tam :lol: .[/QUOTE]

[quote name='kaskaSz']co do psiaków to jestem dobrej myśli, więc trzymam bardziej kciuki za kolana![/QUOTE]

[quote name='Kaaasia']Kciukasy zaciśnięte i czekamy na newsy :smile:[/QUOTE]

[quote name='jamnicze']Hej, hej, [B]Asiaczku[/B], jak tam na wystawie? Opowiadaj :)[/QUOTE]

[quote name='Alicja'][IMG]http://smileydesign.net/smileys/flag01.gif[/IMG]

I jak tam ??[/QUOTE]

[quote name='Martens']Pewnie oblewanie :evil_lol:[/QUOTE]

[quote name='Alicja']bez nas :obrazic:[/QUOTE]

[quote name='Angi']Asiaczku, oblewam twój sukces szampanem :D[/QUOTE]

[quote name='Gioco']I nas też :obrazic:[/QUOTE]

[quote name='FredziaFredzia']Asiaczkowa zmęczona pewnie ;)[/QUOTE]

[quote name='Metheora']Dziękuję Asiaczkowi za mile spędzony czas i małe co nieco, no i Larcia dziękuje baskom za zabawy i fajne towarzystwo które z pewnością pomogło jej rozładować wystawowy stresik :smile:
Pierwszy raz za nami - nie było tak źle :) Miło było poznać kilka nowych fajnych ludzi :)

Oczywiście jak zawsze super baski jeszcze piękniejsze na żywo niż na zdjęciach :)
Pozdrawiamy[/QUOTE]

[quote name='magdola']Ojej.....jaka długa ta sekunda.......:-o[/QUOTE]

[quote name='Angi']i to bardzoo.... :o[/QUOTE]

[quote name='jamnicze']Ale nas Asia trzyma w napięciu.[/QUOTE]

[quote name='magdola']Dla rozladowania tematu, bo mi paznokci brakuje:
mieszaniec yorka z czarnym WEST TERIEREM:diabloti:
[URL]http://szczecin.gazeta.pl/szczecin/51,88319,10403634.html?i=36[/URL][/QUOTE]

[quote name='Korenia']Ja tu przyszłam na wyniki, a tu pusto ;)[/QUOTE]

[quote name='magdola']Asiaczek kaca leczy, albo do niego nie dopuszcza chyba......:diabloti:[/QUOTE]
Kochani, sorki za trzymanie Was w napięciu i tak dalej...

Krótka relacja:)
Kolano wytrzymało, biegałam bez stabilizatora. I choc 3 razy lekko mna zakręciło na ringu, to generalnie ni ebylo tak źle, jak się obawiałam. To pewnie Wasze kciuki i dobre myśłi mi pomogly.
Ale...
Ale wyniki mnie nie zadowoliły tak do końca. Skupiliście sie na moim kolanie, a tu trzeba było skupiac się (po równo!) na baskach!

Wyniki:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) - dosk. 1, CWC, CACIB, BOS.

Su (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) - dosk.1, CAJC, Naj. Junior!!!!

Tirka (IDRA Ameba) - trzeba tutaj o niej wspomniec, boc to moja wnuczka:) - dosk.2

Ruda Ryśka (RED ROSE Asiaczek FCI - bdb (sunia ma okres buntu, podobnie jak na poczatku tego roku miała jej miotowa siostra Romka)...

Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) - dosk.1, CAC, r.CACIB

Felka (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) - dosk.1, Naj.Weteran.

Grupa hodowlana - II lokata.[/B][/SIZE][/COLOR]

Największą frajde zrobiła mi Su, uzyskując drugi juz wniosek na Mł.Championa. Jestesmy na dobrej drodze:). Sunia ma luż małe i duży wniosek:)

Lans - cudownie się pokazuje, pieknie biega na ringówce, zaprezentowanie go na ringu to frajda dla mnie, serio:)

Erka i Felka - samograje. Tutaj nie bylo niespodzianek:)

Trochę martwi mnie ten bunt Rudej Ryski, ale wierze, że sobie poradzi i w przyszłym roku pokaże sie w Rzeszowie:)

Mamy fotki i na pewno będa wstawione tutaj i na FB i gdzie tam jeszcze można w najbliższym czasie:)

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Na wystawie była świetna wyżerka, serio!:multi: Składkowa, i nawet Metheora dorzuciła małe co nieco;),ale aby toto otworzyc i wypic, to nie wolno przed tym pic szampana. A u nas wczesniej zagościl szampan.
Byly tez fajne nieduze jabłuszka (kortlandy), ale na koniec okazało się, że wsie jabłuszka zjadł Lansik:crazyeye::shake:, czego nie mogłysmy mu z Alicją (właścicielką Su) wybaczyc:mad:, hahaha...
Były tez - a jakże! - jajeczka na twardo z majonezem, coby tradycji stalo się zadość:):loveu:

Były kanapeczki, ogóreczki takie i siakie, pomidorki, kabanosiki, babeczki, sękacz....
No, mówię Wam - można było sobie podjeść!:evil_lol:
Catering - jak pisałam wczesniej - zrobiony własnymi rękami przez Alicję od Su, Lansika i mnie. Szkoda, że nie wszyscy dotarli na jedzonko, bo bylo fajnie i wesoło:)

A tak na marginesie, to juz od kilku lat jeżdżę do Kielc i ten cudny teren nadal się rozbudowywuje: dodawane są nowe hale, budowane nowe parkingi. To naprawde super obiekt i - uczciwie - zazdroszczę Kielcom. Szkoda, że w W-wie nie ma takiej zyczliwej dyrekcji Targów, jak w Kielcach...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Zmęczona po wystawie byłam średnio, bylo za mało emocji, hahaha... A w niedzielę miałam niezapowiedzianych Gości:) i jakoś tak dzien mi się skurczył...
Tymi niezapowiedzianymi gośćmi była właścicielka suczki, która w Kielcach wzięła BOB'ka:) Tygryskowa panienka;)
Troche w kuchni, troche ogarnięcie po przyjeździe mieszkania i znowu pora na wieczorne spacerki... Tak to mineło...

pzdr.

Edited by Asiaczek
Link to comment
Share on other sites

Zobaczcie, jaki piękny wiersz znalazł w necie Lansik...
Autorka: Marta Chociłowska-Juszczyk.
Dla mojej Gruszki ["]...

Modlitwa za kota
Panie Boże, nie jestem aniołem
Dziś niewielu jest takich na świecie,
może Ci, co na ziemskim padole
pokochali zwierzęta i dzieci.
Panie Boże, powiedziałeś "Proście",
rzekłeś "Proście, a będzie wam dane"...
Wiesz, że wczoraj po Tęczowym Moście
szedł do Ciebie mój kot ukochany?
Panie Boże, poznasz go z łatwością ,
Miał sierść jedwabistą, cztery łapki, ogon,
proszę, o Panie, zawołaj go głośno,
bo miał w zwyczaju nie słuchać nikogo.
Panie Boże, nie proszę dla siebie,
znajdź mu jakąś osobę przyjazną ,
by głodny i smutny nie był i żeby
przy kimś mógł bezpiecznie zasnąć.
Panie Boże, a gdy tak się stanie,
że i mnie zabrać stąd będzie trzeba,
pozwól, by wyszedł mi na spotkanie,
kiedy będę wędrować do nieba...

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) - dosk. 1, CWC, CACIB, BOS.

Su (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) - dosk.1, CAJC, Naj. Junior!!!!

Tirka (IDRA Ameba) - trzeba tutaj o niej wspomniec, boc to moja wnuczka:) - dosk.2

Ruda Ryśka (RED ROSE Asiaczek FCI - bdb (sunia ma okres buntu, podobnie jak na poczatku tego roku miała jej miotowa siostra Romka)...

Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) - dosk.1, CAC, r.CACIB

Felka (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) - dosk.1, Naj.Weteran.

Grupa hodowlana - II lokata.[/B][/SIZE][/COLOR]
pzdr.[/QUOTE]Wielkie gratulacje :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wymiękłam..... obśmiałam się jak norka...... PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE!!!!

Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się, która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę.
Wyciągnął z konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc:

- Wydaj je według własnego uznania.

Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi:
- Wydałam wszystkie twoje pieniądze, aby ci się bardziej podobać, ponieważ cię kocham.

Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy, dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp. Wróciła do gościa i mówi:
- Wydałam wszystko, aby cię uszczęśliwić, ponieważ cię kocham.

Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie. W ciągu trzech dni podwoiła inwestycję, oddała mężczyźnie 5000 euro i powiedziała:
- Zainwestowałam twoje pieniądze i zarobiłam wlasne. Teraz mogę je sobie spokojnie wydać, a ty nie musisz się martwić, że na tym stracisz. Zrobiłam to, bo cię kocham.

Wtedy mężczyzna zaczął myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć... (mężczyźni dużo myślą...)

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć... (mężczyźni naprawdę dużo myślą...)

myśleć...

myśleć...

myśleć... (uff, coś długo to trwa)

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

... I ożenił się z tą, która miała największe cycki.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Metheora']Gratulacje jak zawsze!
Zastanawiam się czy doczekam czasów gdy Gudzinki staną na którymś podium grupy??? :D
No i potwierdzam Catering -miejsce pierwsze, moje kanapki z pasztetem domowym mogły się schować -chociaż Su zapachniało :)[/QUOTE]
Co do podium, to musisz jeszcze ciut poczekac, ale 4-5 Gudzinków to bys juz chyba zebrała, prawda?
Oj, jak fajnie, że chociaz w cateringu zajęlismy I miejsce:) Dzieki!

[quote name='Izabela124.']Wielkie gratulacje :multi:[/QUOTE]
Dzięki!

[quote name='Kaaasia']Gratulacje :multi::multi::multi:[/QUOTE]
Dzięki!

pzdr.

Link to comment
Share on other sites

A co Wy na to?
Wzięłam go do ręki, co za widok, sama słodycz. Delikatnie dotknęłam językiem, zaczęłam ssać. Nagle jak nie pryśnie!!! Ciekawe czy pomidor łatwo się spiera?


W nocy nachodzi mnie w łóżku...napastuje moje ciało...wyszukuje ulubioną jego część...delikatnie łaskocze i zaczyna ssać...i ssać...Pieprzony komar.


Postanowiłam przez pewien czas żyć bez seksu, alkoholu i papierosów... I muszę stwierdzić że to był najgorszy kwadrans w moim życiu...

zdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wyniki:
[COLOR=#ff0000][SIZE=3][B]Lans (RICH BOY Asiaczek FCI) - dosk. 1, CWC, CACIB, BOS.

Su (SWEET LIKE HONEY Asiaczek FCI) - dosk.1, CAJC, Naj. Junior!!!!

Tirka (IDRA Ameba) - trzeba tutaj o niej wspomniec, boc to moja wnuczka:) - dosk.2

Ruda Ryśka (RED ROSE Asiaczek FCI - bdb (sunia ma okres buntu, podobnie jak na poczatku tego roku miała jej miotowa siostra Romka)...

Erka (LOVE IS IN THE AIR Asiaczek FCI) - dosk.1, CAC, r.CACIB

Felka (FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek FCI) - dosk.1, Naj.Weteran.

Grupa hodowlana - II lokata.[/B][/SIZE][/COLOR].[/QUOTE]

Wow :crazyeye:, wieeeelgachne gratulacje :lol:. Bardzo lubię kieleckie wystawy, ale niestety w tym roku nie dane mi było uczestniczyć :sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Wymiękłam..... obśmiałam się jak norka...... PRZECZYTAJCIE KONIECZNIE!!!!

Pewien facet miał trzy bliskie przyjaciółki, ale nie wiedział, z którą z nich powinien się ożenić. Postanowił więc przeprowadzić test, żeby przekonać się, która z nich jest najodpowiedniejszą kandydatką na żonę.
Wyciągnął z konta 15.000 euro i dał 5000 każdej z nich, mówiąc:

- Wydaj je według własnego uznania.

Pierwsza pobiegła na zakupy: ubrania, biżuteria, fryzjer, gabinet odnowy biologicznej itd. Wróciła do gościa i mówi:
- Wydałam wszystkie twoje pieniądze, aby ci się bardziej podobać, ponieważ cię kocham.

Druga także wybrała się na zakupy: nowy sprzęt stereo, telewizor plazmowy, dwie pary nart, zestaw kijów golfowych itp. Wróciła do gościa i mówi:
- Wydałam wszystko, aby cię uszczęśliwić, ponieważ cię kocham.

Trzecia wzięła pieniądze i zainwestowała je na giełdzie. W ciągu trzech dni podwoiła inwestycję, oddała mężczyźnie 5000 euro i powiedziała:
- Zainwestowałam twoje pieniądze i zarobiłam wlasne. Teraz mogę je sobie spokojnie wydać, a ty nie musisz się martwić, że na tym stracisz. Zrobiłam to, bo cię kocham.

Wtedy mężczyzna zaczął myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć... (mężczyźni dużo myślą...)

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć... (mężczyźni naprawdę dużo myślą...)

myśleć...

myśleć...

myśleć... (uff, coś długo to trwa)

myśleć...

myśleć...

myśleć...

myśleć...

... I ożenił się z tą, która miała największe cycki.

Pzdr.[/QUOTE]

Rozpoczeto produkcje VIAGRY LIGHT. Nie stawia, ale ładnie układa w spodniach.

Zona opowiada przyjaciółce: "Mąż znowu z delegacji przywiózł nowa pozycje" .

I najlepsze:

Znamiona sukcesu na poszczególnych etapach w życiu:

4 lata- nie sikać w majtki
12 lat - mieć przyjaciol
18 lat -posiadać prawo jazdy
20 lat - uprawiać seks
35 lat - duzo zarabiac
60 lat - uprawiać seks
70 lat - posiadać prawo jazdy
75 lat - mieć przyjaciół
80 lat - nie sikac w majtki
:D

Edited by magdola
Link to comment
Share on other sites

Gratuluję!!!
Zaglądam tutaj rzadko. Spotykam prawie wszystkich na FB chociaż w rożnym nastroju - odeszła 14-letnia aussie Choco.
Dziś zmusiła mnie sytuacja bo kończy sie głosowanie w ankiecie wewnętrznej do KrakVetu - chciałam pomóc Mamie misieek z olkusza.... jeszcze do jutra do 11:18 ma szansę!
Pozdrawiamy Ewa&Choco&Nero

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...