Jump to content
Dogomania

Basenji - Asiaczek- przyjaciele


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 49.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Asiaczek

    18152

  • M&S

    1809

  • Alicja

    1483

  • taxelina

    1475

Top Posters In This Topic

Tak mi sie wydaje bo brak wiadomości to też dobra widomośc bo wciąż jest nadzieja ,że żyje. Skoro nie ma informacji o potrąceniu to do wyboru jest błąkanie się w co wątpię i czyjś dom. Jest wiele babć - tak mi przyszło do głowy po wczorajszym spacerze- które zbieraja " bezdomne" zwierzaki u nas właśnie spotkana wczoraj na spacerze babcia była z 3 psami , każdego skądś przygarnela i jeszcze mowiła ,ze w domu jest kot przyniesiony spod smietnika i opowiadala jak je poznajdywała błąkające sie po osiedlu. Pytałam czy nikt nie szukał , nie wywieszał ogloszen ale mowi ,ze nic nie widziala i że po tym czasie nie odda bo sie juz przywiązała. Najpóźniejszą zgubę miała od 3 mies.I w tej jej zbieraninie też jeden pies był rasowy i dwa kundelki. Więc moze też ktos Waziego nieswiadomie przygarnął ...Trudno powiedzieć ale nie wolno sie poddawać. Szkoda ,ze nie jestem z wawy bo lubie chodzic i mam czas.Panciu czasem jeździ do wawy w interesach jak będzie mial kurs to sie z nim zabiorę i podoklejam troche ulotek jak będzie na spotkaniach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jambi']witaj Asiaczku - dopiero wczoraj zobaczyłam na naszym sklepie...
jeśli nie masz nic przeciwko, wkleiłam u siebie : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/187605-KLAN-CZARNYCH-posted-by-JAMBI?p=16725579&viewfull=1#post16725579[/URL][/QUOTE]
OK.

[quote name='lourdnes']Tak mi sie wydaje bo brak wiadomości to też dobra widomośc bo wciąż jest nadzieja ,że żyje. Skoro nie ma informacji o potrąceniu to do wyboru jest błąkanie się w co wątpię i czyjś dom. Jest wiele babć - tak mi przyszło do głowy po wczorajszym spacerze- które zbieraja " bezdomne" zwierzaki u nas właśnie spotkana wczoraj na spacerze babcia była z 3 psami , każdego skądś przygarnela i jeszcze mowiła ,ze w domu jest kot przyniesiony spod smietnika i opowiadala jak je poznajdywała błąkające sie po osiedlu. Pytałam czy nikt nie szukał , nie wywieszał ogloszen ale mowi ,ze nic nie widziala i że po tym czasie nie odda bo sie juz przywiązała. Najpóźniejszą zgubę miała od 3 mies.I w tej jej zbieraninie też jeden pies był rasowy i dwa kundelki. Więc moze też ktos Waziego nieswiadomie przygarnął ...Trudno powiedzieć ale nie wolno sie poddawać. Szkoda ,ze nie jestem z wawy bo lubie chodzic i mam czas.Panciu czasem jeździ do wawy w interesach jak będzie mial kurs to sie z nim zabiorę i podoklejam troche ulotek jak będzie na spotkaniach.[/QUOTE]
Powtarzam: oby...

[quote name='mala_czarna']Mnie już najdurniejsze rzeczy przychodzą do głowy, ale wiem, że pies może oddalić się na dziesiątki kilometrów!! Asiaczek, trzeba by jeszcze sprawdzić Psiego Anioła, schronisko w Milanówku, a nawet w Józefowie koło Legionowa![/QUOTE]
OK, posprawdzam. Dzięki.

[quote name='bonita']Asiaczku trzymam już od kilku dni kciukasy ,
Oby się znalazł cały i zdrowy
Serdecznie Pozdrowienia[/QUOTE]
Dzięki, Kochana:)

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Nie wolno tracić nadziei. Czasu już trochę mineło ale i nie długo w zależności gdzie on jest. Musimy wierzyć ,że będzie dobrze. Jest rozgłoszony, zrobiłaś co mogłaś teraz trzeba cierpliwie czekać. Ewentualnie przykleić jeszcze ulotki na jakis większych sklepach gdzie ludzie robią mega zakupy.Ja wierzę ,że będzie dobrze i trzymam kciukasy

Link to comment
Share on other sites

Puściłam wici u siebie na Dolnym Mokotowie. Dzisiaj mam bardzo napięty dzień ale jutro rano przelecę się więcej po Sadybie :-)

A może jest ktoś z Ochoty? Ursynowa? Dookoła okolicy zaginięcia Waziego jest dużo terenów zielonych, łączących te rejony. Wazi mógł się przemieścić, więc dogomaniacy rozglądajcie się :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gioco']Puściłam wici u siebie na Dolnym Mokotowie. Dzisiaj mam bardzo napięty dzień ale jutro rano przelecę się więcej po Sadybie :-)
A może jest ktoś z Ochoty? Ursynowa? Dookoła okolicy zaginięcia Waziego jest dużo terenów zielonych, łączących te rejony. Wazi mógł się przemieścić, więc dogomaniacy rozglądajcie się :-)[/QUOTE]Ja się zastanawiam nad jakąś wyprawa na Ochotę z ogłoszeniami i ulotkami...

[quote name='deer_1987']Jeszcze u mnie zaraz dodam bo Ty nikt nie dodal ale nie dziwne bo Ty zabiegana :([/QUOTE]
OK, dzięki!

[quote name='inga.mm']widzę, ze nadal nie znalazł się.
Przedwczoraj jeździłam po okolicy wolniutko.
Kicha. Szlag by to trafił.[/QUOTE]
Dzięki za "patrolową czujność" i za namiary na p. Mirka.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red][B]UWAGA UWAGA UWAGA
Koleżanka z FB proponuje zebrać się w najbliższa sobotę ( tj. 23.04.2011 r.) pod pomnikiem Lotnika na Ochocie i porozwieszać ogłoszenia + rozdawać ulotki. Zajmie to jakieś 2 -3 godziny, ile kto może, tyle by pomógł).
Ja bym załatwiła ulotki.[/B][/COLOR][/SIZE]

Ktoś chetny?

Pzdr.[INDENT][URL="http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/8594/wazirbanner.png[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...