Jump to content
Dogomania

OPOLE 2006


Elitesse

Recommended Posts

Godeline:
moja kolezanka hoduje Tervuereny i jest z niego zadowolony, uwaza ze sie zna, moze akurat te rase lubi ;-)
ale to, bez obrazy dla nikogo, juz normalne ze sedziowie wala wszystko, jak np. Opara sedziuje belgi, papillony i rry? wydaje misieze to troche odmienne psy.. ale.. ja sie nie znam, szara myszka z rrem jestem przeciez :P

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 961
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Esska... O Kaśce mówisz? Pewnie będę ją miała okazję tam spotkać. Ona też ma o rzut beretem :D

Co do sędziów oceniających wiele ras. W zasadzie masz rację. Ja osobiście nie wierzę, że da się zapamiętać wszystkie szczegóły z każdego wzorca rasy, które w końcu wpływają na efekt końcowy wyglądu psa. Nie mówiąc już nawet o charakterze i sposobie podejścia sędziego do psa.

Ale zdarzają się perełki, sędziowie, którzy naprawdę mają dobre oko. I mimo iz nie dadzą świetnego opisu, to potrafią dobrze ocenić.

Szkoda tylko, że ich tak mało... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='essska1']ale to, bez obrazy dla nikogo, juz normalne ze sedziowie wala wszystko, jak np. Opara sedziuje belgi, papillony i rry? wydaje misieze to troche odmienne psy.. ale.. ja sie nie znam, szara myszka z rrem jestem przeciez :P[/quote]
Czesc [B]essska1[/B] witaj i tutaj :-D A ten maluch na Twoim avatarku to kto?

Co do pana Opary, to sama u niego nie bylam, ale slyszalam, ze do rodezjanow ma bardzo dobre oko. W tym roku sedziowal suczki RR w Tulln, obserwowalam sedziowanie i bylo bardzo ok.

Link to comment
Share on other sites

no ja zlepek napisze :-)
Godeline: tak o Kasce mowie, ale jeszcze sie zastanawia czy pojechac, choc ja ciagne :]

no witam Zeliika :bigok:, co do Opary to moze sie poprawil, bo ja bylam u niego jakies 6 lat temu.. albo i wiecej, bo Ruda jeszcze w mlodzierzy byla..

a wiecie cos o E. Sobieszczanskiej? i LArskiej? bo ta pierwsza czesto sie pojawia ostatnio w wybranych przeze mnie wystawach

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Małgoś']Ktoś się orientuje, jakie w Opolu są konkurencje finałowe? Najbardziej interesuje mnie czy jest: BIS szczeniąt, najlepsza para psów, najl. hodowla. Bo BIS Junior i BIS Weteran to zdaje się są?[/quote]

hodowla nie wiem ale pozostale napewno sa

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...