Jump to content
Dogomania

Luxembourg, 25-26.03.2006 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Asiaczku, tak mniej więcej 20-30 km od Lublina mieszkam. Ale ci znajomi są z Lublina, więc i cennik lubelski, hehheh. Ale wiem, że w Lublinie normalnie liczą sobie 1 zł/km. Ta cena to jest tak bardziej po znajomości jeśli chodzi o busa. Choć widziałam i powiem, ze ten bus to zwykły bus nieosobowy. Ale zawsze można coiś psom wyścielic a że jest niegrodzony to i ciepło jest na calosci. A jesli chodzxi o osobowy to jest to przysluga, dlatego nie zawsze wypali.

Link to comment
Share on other sites

Jesli bylaby mowa o jakichs konkretnych wystawach to ja to rozumiem tak, ze jesli poi drodze to do waszego miejsca ja place. A od waszego juz sie dzieli na tyle osob ile jedzie. A jesli trzeba gdzies zboczyc dalej to jakos by to nalezalo podzielic na nas czy jak. Albo jakos dojechac jak ma sie mozliosc. Ja chcac jechac z kims na doczepke to moge dojechac do wawy ale dalej to juz problem by byl dla mnie raczej, Dlatego pisze teraz bo dopiero sie sezon zaczyna i wszytstko mozna uzgodnic

Link to comment
Share on other sites

No i ja to widze tak, ze jak bus i wiecej psow to jakies odgrodzenia powinny byc, klatki czy jak. Spytam jeszcze mojego brata ciotecznego. Wiem ze on tez ma busa. Tylko ze nie wiem jak to wyjdzie cenowo bo z rodzina to najlepiej na zdjeciu, hehhehe. Ale spytam. Wiem ze on by chcial na pewno. I moze taniej z km by bylo

Link to comment
Share on other sites

Wiec ja myslalam o Nitrze w marcu, kaliningradzie, jakas bialorus i wogole jakas slowacja, lotwa. luxemburg tez (pozniej jakos, nie w marcu) ale musze ustalic jak to sie bedzie gryzlo z moja praca..... Bo to juz jest dosyc daleko.dalam tutaj przy rejestracji maila ale sie wyswietla ze ja sobie czegos tam nie zycze.... I juz nie wiem o co mi chodzilo przy tym logowaniu....

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

A ja ponawiam pytanie: czy jest ktoś, kto chce jechać na wystawę marcowa do Luksemburga? Mamy załatwiony transport i nocleg (bo wystawa 2-dniowa!). Ale wypadła nam jedna z koleżanek i... klops. Aha, termin mija dopiero 13.03.2006 r. A więc jeszcze trochę czasu jest.
Może ktoś reflektuje?:lol:
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie do osó, któe już były w Luksemburgu: czy rzeczywiście z terenu wystawy nie można wyjść wcześniej, niż o godz. 17.00. Tak jest napisane na potwierdzeniu i ciekawa jestem, czy jest to przestrzegane.
Bardzo proszę o info; od tego uzależniamy orientacyjną godzine powrotu do W-wy.

W Amsterdamie nie wolno było opuścić terenu wystawy przed godz. 15.00 i przy bramkach wyjściowych stali panowie z obsługi i rzeczywiście nikogo nie wypuszczali. Każdy, kto chciał wyjść z tobołkami - odbijał się od tych właśnie panów. Nie pomagały żadne tłumaczenia. Ale ok. godz. 14.00-14.30 zrobił się spory rejwach przy wyjściu i organizatorzy podjęli decyzję, że można już ludków wypuszczać. I chwała im za to!;)
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

:multi: :multi: :multi: MY WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z LUXEMBOURGA !!!
PODRÓŻ BYŁA STRASZNIE DŁUGA I WYCZERPUJĄCA, ALE WRÓCILIŚMY PRZESZCZĘŚLIWI !!!
WYSTAWIANYCH BYŁO 48 BRIARDÓW - GŁÓWNIE Z FRANCJI, BELGII, WŁOCH, NIEMIEC I HOLANDII ;-)
MY MIELIŚMY W KLASIE 4 CHAMPIONY I ORTONEK WYGRAŁ :multi: :multi: :multi: OTRZYMUJĄC CACL I TYM SAMYM ZOSTAŁ CHAMPIONEM LUXEMBOURGA :sweetCyb:
A W DALSZYCH ODSŁONACH........
OTRZYMALIŚMY CACIB..... z porównania aż 7 psów - zwycięzców klas ( bo osobno wystawiane są czarne i płowe briardy)
ORAZ BOB !!! :terazpol: :terazpol: :terazpol:

DO TEJ PORY NIE MOGĘ SIĘ OTRZĄSNĄĆ ...:laola:

POZDRAWIAM
AGATA I ORTEK

Link to comment
Share on other sites

[quote name='AGATA I BRIARD']:multi: :multi: :multi: MY WŁAŚNIE WRÓCILIŚMY Z LUXEMBOURGA !!!
PODRÓŻ BYŁA STRASZNIE DŁUGA I WYCZERPUJĄCA, ALE WRÓCILIŚMY PRZESZCZĘŚLIWI !!!
WYSTAWIANYCH BYŁO 48 BRIARDÓW - GŁÓWNIE Z FRANCJI, BELGII, WŁOCH, NIEMIEC I HOLANDII ;-)
MY MIELIŚMY W KLASIE 4 CHAMPIONY I ORTONEK WYGRAŁ :multi: :multi: :multi: OTRZYMUJĄC CACL I TYM SAMYM ZOSTAŁ CHAMPIONEM LUXEMBOURGA :sweetCyb:
A W DALSZYCH ODSŁONACH........
OTRZYMALIŚMY CACIB..... z porównania aż 7 psów - zwycięzców klas ( bo osobno wystawiane są czarne i płowe briardy)
ORAZ BOB !!! :terazpol: :terazpol: :terazpol:

DO TEJ PORY NIE MOGĘ SIĘ OTRZĄSNĄĆ ...:laola:

POZDRAWIAM
AGATA I ORTEK[/quote]

[B]OROOOOOMNE GRATULACJE[/B]!!!!!:multi: :multi: !!! TO WIELKI SUKCES!!!

Jak już "dojdziesz" do siebie (NIC DZIWNEGO, ŻE MOŻE TO TROCHĘ POTRWAĆ:lol: ), to poproszę o stawkę staffiorków (FCI 76).
Jeszcze raz, [B]GRATULACJE!!![/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...