Jump to content
Dogomania

Luxembourg, 25-26.03.2006 r.


Asiaczek

Recommended Posts

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marusia']Widzę, że kilka osób to stali bywalcy europejskich ringów. Może ktoś z Was będzie znał odpowiedź na moje pytanie. Co z kopiowanymi uszami w Luxemburgu? Można wystawić psa czy nie?[/quote]Myśl, że najlepiej zadzwoni do organizatorów i zapytać. Oni są trzyjęzyczni, więc z porozumiewaniem się nie będzie kłopotu

Link to comment
Share on other sites

Wrócę do kopiowanych uszu o które pytałam wcześniej...........tak więc, napisałam wczoraj maila i jeszcze wczoraj organizator odpisał, że można wystawic psiaki z kopiowanym uchem i ogonem.
Odpowiedź błyskawiczna..........szkoda, że tak u nas ZK nie funkcjonuje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gosia i kropki']Byłam na wrześniowej wystawie w Luxembourgu i naprawde POLECAM :) Magiczna atmosfera, organizacja - jeszcze na żadnej wystawie z tak świetną się nie spotkałam, cała oprawa tej wystawy niesamowita. Masa stoisk i wszystkiego wszystkiego :) Poprostu odlot!! No i tamte sukcesy też bardzo mile wspominam :lol:[/quote]
[b]Gosia[/b] - trochę nie na temat. Możesz mi podac stawkę whippetów z wrześniowej wystawy w luksemburgu? Bardzo proszę. Jężeli będzie dużo, to przynajmniej same psy, OK?
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elitesse']a jak mniej wiecej wyglada sprawa z wysokoscia oplat ? mnie juz od jakiegos czasu kusi wyprawa do Luxemburga ale raczej na wystawe wrzesniowa[/quote]
Elitesse, napisałam do nich z prośbę o koszty, sędziów, terminy itp. Zobaczymy, co mi odpowiedzą.
Dam znać.
A dlaczego chcesz jechać dopiero we wrześniu?
Jedź z nami w marcu. Będzie wesoło.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Wspaniale rzeczy tu piszecie. I tyle wiedzy macie!!! czytam już od dawna, ale trochę się gubię w tym forum... A co to jest to CACL? Czy to jest to samo co CWC i CAC? Szkoda, ze w tym czasie ywpadają Katowice? Czy to jest bardzo dal;eko? Jakie są orientacyjne koszty? Poza opłatą zgłoszenia, itp oczywiscie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Wspaniale rzeczy tu piszecie. I tyle wiedzy macie!!! czytam już od dawna, ale trochę się gubię w tym forum... A co to jest to CACL? Czy to jest to samo co CWC i CAC? Szkoda, ze w tym czasie ywpadają Katowice? Czy to jest bardzo dal;eko? Jakie są orientacyjne koszty? Poza opłatą zgłoszenia, itp oczywiscie.[/quote]
CACL = CAC = CWC.
W-wa - Lux = 1200 km w jedną stronę.
Koszty zależą od ilości osób jadących danym środkiem transportu. Średnio cena za 1 km = 1 zł lub więcej. Sporo osób z DGM ma swoje sposoby na obliczanie kosztów transportu (rodzaj samochodu, spalanie samochodu....).
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...