Jump to content
Dogomania

Luxembourg, 25-26.03.2006 r.


Asiaczek

Recommended Posts

[B]Otwieram topik nt. wystawy w Luksemburgu (25-26.03.2006 r.):[/B]

Podaję tylko te namiary na wystawę w Luksemburgu, które udało mi się znaleźć na ichniejszej stronie. Informacja o wystawie jest niepełna - sorki, ale na www brak jest wszystkich informacji.

[URL="http://www.UCHL.LU"]www.UCHL.LU[/URL]
e-mail: [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL]
fax: 00352/50 54 14
UNION CYNOLOGIQUE SAINT-HUBERT DU GRAND DUCHE DE LUXEMBOURG
B.O. 69
4901 BASCHARAGE

BANQUE GENERALE DU LUXEMBOURG
IBAN: LU 69 0030 7513 9769 0000
BIC lub SWIFT: BGLLLULL

Podział na [B]dni sędziowania[/B]:
sobota: 2,3,4,7,10.
niedziela: 1,5,6,8,9.

Zasady przyznawania Championatu Luxembourga:
1 - 1xCACL na wystawie międzynarodowej + 1xCACL z wystawy klubowej, od 2 różnych sędziów,

2 - 2xCACL z wystaw międzynarodowych, od 2 różnych sędziów,

3 - 1xCACL z wystawy międzynarodowej, kl. championów.

Gdy CACL przyznany jest psu, który już jest Ch.Lux, to r.CACL przechodzi w pełny CACL.
CACL przyznawane sa w klasach: posredniej, otwartej, championów i użytkowej.
Cena za wystawienie ichniejszego Championatu - 20 Euro (Płatne gotówką w dniu wystawy lub przelew na konto).

Jak na razie jest nas 2 chętne na jazdę do Luksmeburga (Ja + baski i koleżanka z chartami).
Jeżeli bedzie ktoś chętny - proszę o kontakt.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 173
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Asiaczek']

Zasady przyznawania Championatu Luxembourga:
...
3 - 1xCACL z wystawy międzynarodowej, kl. championów.

Gdy CACL przyznany jest psu, który już jest Ch.Lux, to r.CACL przechodzi w pełny CACL.
CACL przyznawane sa w klasach: posredniej, otwartej, championów i użytkowej.
Pzdr.[/quote]
No to mi sie podoba :)
Obsady sedziowskiej jeszcze nie ma?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Noelani'][quote name='Asiaczek']

Zasady przyznawania Championatu Luxembourga:
...
3 - 1xCACL z wystawy międzynarodowej, kl. championów.

Gdy CACL przyznany jest psu, który już jest Ch.Lux, to r.CACL przechodzi w pełny CACL.
CACL przyznawane sa w klasach: posredniej, otwartej, championów i użytkowej.
Pzdr.[/quote]
No to mi sie podoba :)
Obsady sedziowskiej jeszcze nie ma?[/quote]
Nie, jeszcze nie. Choć tak uczciwie mówiąc, mi to nie przeszkadza, bo ja dopiero zaczęłabym (tfu, tfu, tfu) ten ich Championat.
Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gorzała']@Asiaczek

Byłem tam już 3 razy...wystawa spoko...standardowa, ale dojazd masakra... 8) 8) 8)

Tak czy inaczej życzę powodzenia :wink:[/quote]
Hej, jak ja dawno Cię nie słyszałam... Miło odnowić "gadanie".

A masz jakieś wskazówki dojazdowe? Możesz ewentualnie podpowiedzieć jakiś hotel (oczywiście niedrogi)?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']
Nie, jeszcze nie. Choć tak uczciwie mówiąc, mi to nie przeszkadza, bo ja dopiero zaczęłabym (tfu, tfu, tfu) ten ich Championat.
Pzdr.[/quote]
Jak to zaczela?
Z tego co zrozumialam to mozna zaczac i od razu skonczyc jesli wystawi sie psa w klasie championow i ten otrzyma CACL (albo resCACL za Ch LUX) to automatycznie ma Ch LUX. Czy nie?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Noelani [/b]- zgadza się. Tylko, że ja już wiem, że będzie hodowczyni Gusia-pręgusia z Holandii i na pewno wystawi w kl. championów swoje psy i suki. A ma naprawdę piękne psiaki. Tak więc ja będę chyba potrzebowała 2 wyjazdów do Luksemburga (?).
Pzdr.[/quote]
Aha, no to szkoda :(

Link to comment
Share on other sites

@Asiaczek

cześć,

fakt trochę zalatany byłem, ale już dla mnie po sezonie...mam wolne na jakieś 6 miesięcy jak nie lepiej... :evilbat: :evilbat: :evilbat:

wystaw dość...już nie mogę...za dużo tego...muszę odpocząć, uaktualnić stronę zająć się nową suczką etc...standard...

tam niedaleko hali wystawowej jest lotnisko, przy lotnisku jest hotel Ibis.
tani i dobry...blisko...nigdy nie miałem okazji się tam zatrzymać,,,zawsze robiłem tą trasę z Agnieszką na jeden raz - tylko pies się wysypiał... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

@Elitesse

Widziałem sędziowanie sznaucerów w Lux tam na jednym ringu są wszystkie kolory, ale oceniane są oczywiście jak wszędzie kolorami ...tam jakiś czas temu sędziował Hiszpan Agel Garach Domech - konkurencja jest spora ...sami starzy bywalcy w tej rasie...z tego co zauważyłem czasami 70 sztuk ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][b]Gorzała[/b] - dzięki za podpowiedź. Na pewno się przyda. My raczej pojedziemy na 2 dni, bo nasze grupy (tzn. osób chętnych na jazdę) rozmijają się. Tak więc nocleg raczej będzie.
Pzdr.[/quote]Asiaczek, hotele najtańsze są we Francji i tam nocoaliśmy w pierwszym lepszym miasteczku zaraz za granicą. Francuzi mają dobre hotele i chyba najtańsze w całej Europie, a Luksemburg jest przepiękny i warto go zwiedzić. My tam byliśmy w sobotę i w niedzielę i przy okazji sporo zwiedziłiśmy. Jeśli wygrasz tam klasę championów, to championat Luksemburga dostajesz od ręki po opłaceniu w sekretariacie 20 euro

Link to comment
Share on other sites

@Draczyn

Witam,

Już teraz nie dostaje się dorosłego championatu od ręki - od ręki można zapłacić pokazując oryginał rodowodu i championat potwierdzający w przypadku wystawiania w klasie championów etc..., ale dorosły wysyłają post faktum teraz - młodzieżowy natomiast dostaje się na pniu :evilbat:

ps. Aga nie ma tego katalogu z Poznania, w którym robiła notatki...

Link to comment
Share on other sites

Byłam na wrześniowej wystawie w Luxembourgu i naprawde POLECAM :) Magiczna atmosfera, organizacja - jeszcze na żadnej wystawie z tak świetną się nie spotkałam, cała oprawa tej wystawy niesamowita. Masa stoisk i wszystkiego wszystkiego :) Poprostu odlot!! No i tamte sukcesy też bardzo mile wspominam :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dorotal']Z tego co dostalam w mailu
od ich zwiazku to nie ma zadnego stwierdzenia ze potrzebujesz JCAC
wystarczy 1 miejsce z ocena doskonala lub bdb
Lux Junior Champion: One first place. Qualification: Either 1.Very Good or
1. Excellent[/quote]

a czy do tego trzeba mieć mł ch pl żeby za ich jednego JCAC dostać ich mł championa? czy to nie ma znaczenia czy psiak ma juz mł championat w swoim kraju?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...