Jump to content
Dogomania

LOCO - będzie dobrze :) ...


PiotrekJ

Recommended Posts

Witam Piotrka i Pana Locorcika!!!
Bardzo wciągnęła mnie wasza galeria...No żebym nie skłamała siedzę już nad nią 2 godzinki:evil_lol: Cieszę się, że choroba mija!!! I życzę teraz już tylko zdrowia zdrowia i jeszcze raz zdrowia...Nie ma nic gorszego niż chory psiak!:-(

No to tym czasem! Jeszcze wpadnę nie raz:lol:

P.s Zapomniałabym wspomniec o urodzie Twojego boksa. Jest niemożliwie dorodny i taki postawny:loveu: No i pręgusek!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 5 months later...
  • 8 months later...
  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 4 months later...

[*
[*]
[*]

Krótko, zwięźle i na temat ...

Od półtora miesiąca walczyliśmy z objawami paraliżu prawej strony ciała, z dnia na dzień było coraz bardziej beznadziejnie.
Dziś ostateczna diagnoza po ponownej konsultacji - rak rdzenia kręgowego (czy jakoś tak, dziś już wszystko mi się myli). Loco był pod narkozą po kolejnych badaniach, nie wybudzaliśmy go już, nie było sensu. Tylko by się męczył, a tak wszystko za nim ...

Olbrzymi ból pozostał ...

Życzę zdrowia Waszym psiakom, abyście nie musieli przechodzić przez to wszystko ...

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B]Piotruś :-(....cóż mogę napisać ..... moj Harley gdyby żył ....dziś miałby 9 lat :-(....nadal boli .....trzymaj się jakoś ....

LOCO ......
[*][/B][/FONT]

[CENTER]



[IMG]http://img376.imageshack.us/img376/4969/ponceserceiv3.gif[/IMG][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][B][COLOR=DarkSlateGray]Piotruś .... jest ciężko i czasem lepiej wygadać się , wykrzyczeć i wypłakać .... to tak cholernie boli .... :-(



[/COLOR][SIZE=1][COLOR=DarkSlateGray]Harley odszedł po 4tych urodzinach ...za 3 miesiące wzięłam Ozzulka ...ale Niuńka nigdy nie zapomniałam ... jest duszą cały czas z Nami .... a teraz Loco odszedł w rocznice urodzin Harleya .... do zobaczenia psiaczki za TM [/COLOR][/SIZE][/B][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...