Jump to content
Dogomania

Maszynka do strzyżenia psów MOSER 1245


maga18

Recommended Posts

  • Replies 277
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jak mi się maszynka rozsypała zaraz przed wystawą to kupiłam ludzką, żeby chociaż włosy na szyi i pupie przyciąć jakoś. :cool3:
No i niestety wogóle maszynka ich nie wzięła, więc do sznaucerów ludzkie napewno się nie nadają. Może dla jakichś innych ras. :confused:

Link to comment
Share on other sites

ja dwa razy probowalam ludzka maszynka, taka "no name" z marketu tylko szarpala wlos ale za to bylam mile zaskoczona maszynka firmy rowenta - udalo mi sie nia zrobic cala glowe i przedpiersie sznaucerki sredniej (po tym jak moja maszynka psia upadla i odmowila wspolpracy), tylko nie wiem jak dlugo by taka ludzka pociagnela - dofam jeszcze ze jej cena zblizona do tych lepszych psich ;)

Link to comment
Share on other sites

Ale z rozpędu zapomniałyście dodać jeszcze jednej ważnej, jak nie najważniejszej rzeczy, że maszynka to nie wszystko a ostrza do maszynek ?Niestety też się niszczą na sierści, i trzeba zmieniać.....a koszt takiego ostrza co najmniej 100 zł. ;((

Link to comment
Share on other sites

Ja ostrzę akurat u siebie i w ciągu kilku godzin mam ostrze z powrotem.
Poza tym mam teraz namiar na dobrego fachowca z Białegostoku, jak ktoś potrzebuję mogę podać namiary na priv. Sama zamierzam go wkrótce wypróbować. Podobno jak dostanie ostrze w tym samym dniu je odsyła.

Link to comment
Share on other sites

W zasadzie mozna dosc dlugo, ale po nastu razach ostrze nie tnie juz tak dobrze i szybciej sie tepi. Wtedy lepiej kupic nowe, bo przestaje sie to kalkulowac. Ja takie stare ostrza mam naostrzone i leza i czekaja na specjalne okacje tzn. jesli mi sie juz wszystko stepi lub przychodzi piesek bardzo zaniedbany i po prostu szkoda na sfilcowane, z piaskiem futro dobrego ostrza.

Link to comment
Share on other sites

Ja w najbliższym czasie wypróbuję ten Białystok, znajomi z Kołobrzegu tam ostrzą i są super zadowoleni.
Bo ja z tego gościa, który mi ostrzy nie bardzo jestem zadowolona,do solidności mu daaaaaaaleko, ale duzym plusem jest to, że jest tani. :p

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dobrze naostrzone,tylko gość jest niepoważny, np potrafi się umówić na odbiór i zamknąć zakład wcześniej, więc jest to wkurzające, ale zazwyczaj robi na ten sam dzień.
Niestety ma monopol w Rzeszowie i nigdzie indziej pójść nie mogę, chyba, że załatwię to wysyłkowo, ale to już sprawa 2-3 dni bez ostrzy, a nie mam ich aż tak wiele.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam zwsze jedno nowe dla swoich psów i nie używam go dla innych. Mogę też poczekac 3 czy 5 dni i mieć dobrze i tanio, tylko ile za przesyłkę, czy to nie wyjdzie na to samo :roll:.
Zobaczymy jak Ci zrobi i za ile, podziel się spostrzeżeniami .

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...