Jump to content
Dogomania

GALERIA SZCZENIAKÓW


Dag

Recommended Posts

[B][SIZE=4] U MNIE SŁOWO DROŻSZE OD PIENIĘDZY!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=4] JESZCZE RAZ, PĘPKOWE BĘDZIE!!!:evil_lol: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4] a browarki już się chłodzą hi hi :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4] Zapraszam!!![/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

aaa , sforne gacie to piękna okolica ale ja mieszkam w samym sercu kaszub, w Bytowie!!! w promieniu pięciu kilometrów mam przynajniej pięć jezior a w dziesięciu to oooo!!!także dla pindzi bedą warunki rewelka!!!
Pozdrawiam!!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']o tak Kaszuby boskie są :loveu: :loveu: :loveu: spędziłam kilka uroczych chwill w Lipnicy :loveu: :loveu: to jest kilkadzisiąt km od Bytowa ;)[/quote]


Eh raptem kilka, ale już blisko blisko! to tu to tu !!!:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Giovani'][B][SIZE=4] U MNIE SŁOWO DROŻSZE OD PIENIĘDZY!!![/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]JESZCZE RAZ, PĘPKOWE BĘDZIE!!!:evil_lol: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]a browarki już się chłodzą hi hi :lol: :lol: :lol: [/SIZE][/B]
[B][SIZE=4]Zapraszam!!![/SIZE][/B][/quote]

No to czujemy się zaproszeni, a Kaszuby są piękne, oj piękne!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marta Chmielewska']Zżera mnie zazdrość :angryy: Wszyscy mają nowe fafiory a ja nie :placz: To nie fer!!![/quote]

Marta!Lepiej niech Cię zazdrość nie zżera, bo już całkiem powiedzą, że jakaś Baba Jaga, czy cóś takiego jesteś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']ach szkoda, że te też nie wyszły rude :cool3: one są takie słodkie :loveu:[/quote]

No ja to chyba nie muszę mówić, że najbardziej kocham rudaski, ale Huny miały swoje założenia i o kolor w tym skojażeniu, to im nie chodziło.....;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bongobongo']Marta!Lepiej niech Cię zazdrość nie zżera, bo już całkiem powiedzą, że jakaś Baba Jaga, czy cóś takiego jesteś :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]

Noo... nosił wilk razy kilka, jak wy już będziecie mieli duże brzydkie stafiory, to my będziemy mieli małe śliczne, może nawet kolorowe klusaki i to wy będziecie mi/nam :cool3: zazdrościć, nie Bongo? ;):loveu:
Bo my tu mamy z mahoniową babą ciekawy mezalians na oku :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun'][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/217273.jpg[/IMG]

a mała lapisowa rośnie w oczach[/quote]


Moje małe szczęście :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
chcę jej już w domku :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun']wNIEDZIELE i śWIęTA to ja wogóle wcześniej się budzę a dlaczego to powinnaś wiedzieć[/quote]

Zapomniałeś, że i w urodziny :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , które Jacek próbuje obchodzić przynajmniej raz na dzień :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: , a dlaczego, to Ty też wiesz :eviltong:


Chociaż dzisiaj akurat wstał wcześniej, bo wreszcie się zebrał do wstawienia zdjęć z Kaliningradu i Estonii :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:loveu::loveu::loveu:o rany ...rozkosz
a mój TZ nie chce drugiego piesa w domu :placz::placz::placz:[/QUOTE]


Ala mój nie chciał ani drugiego ani trzeciego :evil_lol: :evil_lol:
potem tylko troche pogadał ,a teraz toffaa psy :loveu: :loveu:
tylko tszeszczy że czwartego odda jak przytargam ;) ;)

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam Amastaffa. jest to mój drugi pies ale pierwszy tej rasy. Wcześniej miałam psa, który z natury był łagodny. Chciałabym abyście doradzili mi pewne rzeczy dotyczące wychowania mojego pieska-Brutusa Wazna będzie dla mnie każda uwaga i rada, ponieważ o tej rasie wiem naprawdę niewiele, a chciałabym aby mój pieskek w przyszłoście nie wyzwalał agresji i był mi posłuszny. Z góry dziękuję pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...