Jump to content
Dogomania

GALERIA SZCZENIAKÓW


Dag

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wiem, że to jest nieporównywalne, ale ten weekend stał się dla Pani i dla nas bardzo bolesny. Strasznie Pani współczujemy i proszę przyjąć od nas słowa otuchy, bo nic innego nie możemy Pani ofiarować. Proszę uściskać od nas synka, bo napewno będzie mu teraz bardzo ciężko.
Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Dziękuje Wam wszystkim.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]W takich chwilach szokiem jest, że życie toczy się dalej, a powinno się zatrzymać z nami w tym bólu… tak myślałam jeszcze w niedzielę i poniedziałek, dzisiaj wiem, że dobrze, że toczy się dalej.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Ci, co mnie znają wiedzą, że jestem dziewczyną z ogromnym temperamentem i kochającą życie. Mój mąż taką mnie kochał i na pewno życzyłby sobie bym się nie zmieniła – to mi daje siłę by dalej żyć, by wziąć tego bąbla, by jeździć na wystawy… Jarek bardzo lubił wystawy…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Postanowiłam, że nic nie zmieni się w moim życiu, poza ogromnym bólem w moim sercu.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Zresztą tego oczekuje mój syn, który wydoroślał bardzo szybko.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Tak, więc spotkamy się w Koszalinie.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]Jarek pokochał stafiki, więc będzie z nami na każdej wystawie, wiem o tym…[/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT]
[FONT=Times New Roman][SIZE=3]I jeszcze jedno, to temat o szczeniakach, więc wróćmy do niego - Huny wstwić więcej zdjęć Vivy i reszty ferajny[/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun'][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216577.jpg[/IMG]

[/quote]

to jest właśnie nasza mahoniowa piękność:loveu:
moi znajomi już oszaleli na jej widok

PS Andrzejku przekaż Ewie nazwę małej, bo obiecałam, że podam.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216580.jpg[/IMG]

widze :multi: ja widze:multi: nwet zaczynam chodzić jak już będe dobrze chodziła to wszystkim:mad::mad: a szczegulnie temu dziadowi z brodą za te męczenie i błyskanie po oczach

Link to comment
Share on other sites

beatko mała BATKA bo tak ją nazywałem już wie że ma na imię VIVA.
muszę popracować nad jej wychowaniem bo taka mała a już się odgraża ze bedzie :mad::mad: wszystkich, ta młodzież coraz gorsza rośnie zaaaa moich czasów...........

Link to comment
Share on other sites

wszystkie są prześliczne, a te brązy takie fajne! ale zdjęć rodziców nie znalazłam w ogole. tzn mame tak, zresztą widać ją jak karmi, ale taty w ogóle! można prosić choć jedno. zastanawia mnie skąd te brąziki śliczne :D

Link to comment
Share on other sites

Lapiniu, bardzo, bardzo się cieszę, że będziesz w Koszalinie :laugh2_2: Zastanawiałam się czy jechać, ale teraz nie mam ju wątpliwości :multi: Jesteś wspaniałą, dzielną kobiet,tak trzymać! :loveu:
Miot Hunów, co bym tam nie gadała :diabloti: bardzo mi się podoba :loveu: Rewelacyjne kolorki, szczególnie te brązy, cudne, zobaczymy jak z resztą :cool3: Niech zdrowo rosną kluski :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']wszystkie są prześliczne, a te brązy takie fajne! ale zdjęć rodziców nie znalazłam w ogole. tzn mame tak, zresztą widać ją jak karmi, ale taty w ogóle! można prosić choć jedno. zastanawia mnie skąd te brąziki śliczne :D[/quote]

niestety zdjęcia tatusia nie posiadam,ale zobacze co w tej sprawie da się zrobić

Link to comment
Share on other sites

o boziuuuuu jakie kojojowe śliczności :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
[B]Hun[/B] prosze wymiziać i wycałować wszystkie kluseczki odemnie :loveu: :loveu: :loveu: :loveu:
mój faworyt/ka to ta klusia z wystającym jęzorkiem , leżąca na boczku :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun'][IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/216580.jpg[/IMG]

[/quote]
Beatko!
Śliczna ta Twoja klusia!!!!:loveu:
Niech się zdrowo chowa, jak i reszta "Hunowej ferajny" :lol: !
Poproszę wszystkie je od nas wymiziakować, szczególnie Rudaski od Rudaska:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patka']szukałam w sieci i też bym prosiła o fotki rodziców :cool3:
a te małe prosiaczki cudowne :loveu: te znaczenia te kolorki cud miód[/quote]

niestety tausia zdjęcia narazie nie ma mogę tylko napisać że jest biały w rude łaty

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lapis'][COLOR=black][FONT=Verdana]teściowa i moja mama są oburzone, że bierzemy Vive, ale wszyscy przyjaciele mówią, że dobrze – zresztą ja podjęłam już decyzje [/FONT][/COLOR][/quote]

Ta decyzja należała do Ciebie i co byś nie zdecydowała, to będzie słuszne!
Ale cieszę się, że jest ona na tak i Viva będzie z Tobą i Synem.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...