Jump to content
Dogomania

Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier


Basia&Safi

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='basiulka22tychy']wiecie co czy zemna jest cos nie tak :o sciska mnie w zoladku jak pomysle ze to juz w sobote :) tez sie tak denerwowaliscie przezd odbiorem 1 kluseczki ?? :):)[/quote]To było tak dawno, że już nie sięgam pamięcią. U mnie w domu zawsze były psy od urodzenia i nie pamietam okresu bez psów

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy']wiecie co czy zemna jest cos nie tak :o sciska mnie w zoladku jak pomysle ze to juz w sobote :) tez sie tak denerwowaliscie przezd odbiorem 1 kluseczki ?? :):)[/quote]

Mnie sciskalo i chyba sciska do teraz. Mimo tego ze Klara juz dosyc dlugo z nami jest.
Wyjechalismy z narzeczonym (wtedy jeszcze chlopakiem) do pracy zeby zarobic na psiaka i na jego potrzeby. Przygotowywanie sie i wybor psiaka zajelo ogolnie okolo 4 miesiecy. To byl czas wielkiego sciskania w zoladku i ogolnego zdrowego podniecenia. :)

Link to comment
Share on other sites

Mnie Wiolka przez prawie rok wołała codziennie do net-u i pokazywała buldogi . Pisała teksty, ogłoszenia ,aż wkońcu jedni ludzie odpowiedzieli na jej apel. Sprzedała wtedy swój telefon komórkowy ,ja jej floty trochę dałam od siebie i pobiegła szybko nabyć bulka. Marzenia się spełniają, ale zaraz było jej jednego mało i molestowała o drugiego.
Mama Wioli.
U nas na drzwiach wejściowych jest przywieszona podobizna BF
z napisem tu pilnuję ja. Sąsiad się śmieje, że teraz powinna być podobizna Buni z napisem tu pilnujemy my.

Link to comment
Share on other sites

ja pamietam, że jak miałam pojechac po Doksia to tego samego dnia koleżanki naszło, że jestem jakoś dziwnie czerwona. Poszłam do pielegniarki, żeby udowodnic im, że wszystko jest ok i niestety pani odesłała mnie do przychodni, gdzie stwierdzili różyczkę :oops: jak pech, to pech :lol: i w koncu o mojego siła wywalczonego psiaka pojechała cała rodzina prócz mnie, ale później tak bardzo pokochałam Dogusia, że cieszyłam się ze to własnie jego wybrali :D

Z bajtkiem za to mielismy opojechać tylko go zobaczyc, ale wiadomo ze jak się widzi takiego kluseczka to nie sposób wrócic bez niego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Tego dnia co zadzwonili ludzie od Gacka (wtedy nazwali go Strzałka), to Frolka dostała ataku migreny i polegiwała cierpiąc sobie.
Jak przyszłam z arbajtu i powiedziałam,że jest BF na Mokotowie.
To ona się zerwała szybko i powiedziała , że jest bardzo zdrowa i już natychmiast jedzie zobaczyć. Było 6 maluchów. Gacek przyszedł do Wioli i usnął jej na kolanach. Były jeszcze pręgusy i biała suka z 1 czarnym uchem.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

Jak wybieralismy naszego pierwszego psiaka to razem z moja siostrzyczka i rodzicami pojechalismy zobaczyc szczeniaki. To byly wyżełki. Prawie tak piekne jak BF :D
Obie z siostra mialysmy lakierki koloru czerwonego z kokardami na czubkach :) Podbiegla do nas mala sunia i zaczela je szarpac i podgryzac :) Ona tez zostala wybrana. Musielismy tylko poczekac okolo 2 tygodni az bedzie ja mozna odebrac, bo byla jeszcze za mloda.

MOja siostra miala jakies badania krwii i pojechali z nia rodzice do przychodni. Wrocili z wybrana sunia. Bylam strasznie smutna ze nie pojechalismy razem, ale sunia byla tak przebojowa ze od razu powrocil mi dobry humor.


A w Klarze sie po prostu zakochalam :) Dwa dni rozlaki po wybraniu przed zabraniem byly koszmarem :>

Link to comment
Share on other sites

Ja przy odebraniu Klarci dostalam spory zapas karmy ktora jadla, tak zeby nie zmieniac jej otoczenia, jedzonka i wszystkiego na raz.
Dopiero po jakims czasie przeszlam na inna karme, bo tamtej nie moglam nigdzie dostac w miejszych opakowaniach, a nie moglam kupowac 15 kg poniewaz mialam kiepskie warunki do trzymania takiego wora :>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basiulka22tychy']:) maleństwo juz śpi :) jest przecudowna , mała z niej paskuda strasznie ciekawska ale jest okej , zjadla kolacje i spi :) jutro wkleje fotki pozdrawiam... :)[/quote]No to nareszcie się doczekalaś. Bardzo sie cieszę. Czekam z niecierpliwością n jutrzejsze fotki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...