Jump to content
Dogomania

Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier


Basia&Safi

Recommended Posts

  • Replies 4.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

jak Doksio był maly to uszyłam mu kubraczek, bo podobnie jak Twoja trafił do nas w zimę, ale niestety ubranko mu się nie podobało, strasznie je gryzł, chyba wyczuł, że nie jest za piękne, chociaż ja jak go zobaczyłam to mało z krzesła nie spadlam, wyglądał jak batman :lol: dlatego od tamtej pory wybieram raczej gotowe ze sklepu :wink:

Link to comment
Share on other sites

aż muszę jeszcze raz zobaczyć.a co do siusiania w domu itp problemów to się nie przejmuj.mama troche wyolbrzymiła.dla mnie to tak jak z dzieckiem.kochany kłopot.szczególnie że ja mam świra na punkcie tej rasy i jestem w stanie wszystko wybaczyć:) a potem będziesz miała satysfakcje z tego czego ją nauczysz :D powszechnie wiadomo że buldożki są bardzo pojętne tylko strasznie uparte

Link to comment
Share on other sites

ja nie przesadzam Wiola przynisła psa do domu 8.12.2003 i przez najbliższe 1.2 roku po pokojach leżała folia. U pani Joli, od której Gacka wzieliśmy piesk, co został u niej tydzień dłużej nauczony był robić w jedno miejsce, ale ta Pani była całe dnie w domu.
Napewno sobie poradzisz ja nie wiedziałam wielu rzeczy, o których wiem teraz.
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

Super. Sylwester. Z nowym rokiem , z maluszkiem co będzie oczkiem
w głowie. Niedawno widziłam jako umordowana była młoda dziewczyna ,która wzieła szczeniaka BF, ale musiąła go oddać bo biedak nie słyszał. Chłopak jej nie zgodził się na niesłyszącego psa.
Dobrze ,że Wiola dowiedziała się o tym jak psa już zwrócono. Bo ona powiedziała , że by dała radę z niesłyszącym .Ona jest chyba z moją dużą pomocą siostrą Czas szybko leci, aby zleciała zima. Na wiosnę buldośka będzie spora.
Pozdrawiam życzę powodzenia i gratuluję wyboru.
Może przesadzam jak mówi Wiola. jeśli tak to proszę mi o tym powiedzieć. Nie schcę być starą zrzędą
Mama Wioli

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola.od.Gacka']Super. Sylwester. Z nowym rokiem , z maluszkiem co będzie oczkiem
w głowie. Niedawno widziłam jako umordowana była młoda dziewczyna ,która wzieła szczeniaka BF, ale musiąła go oddać bo biedak nie słyszał. Chłopak jej nie zgodził się na niesłyszącego psa.
Dobrze ,że Wiola dowiedziała się o tym jak psa już zwrócono. Bo ona powiedziała , że by dała radę z niesłyszącym .Ona jest chyba z moją dużą pomocą siostrą Czas szybko leci, aby zleciała zima. Na wiosnę buldośka będzie spora.
Pozdrawiam życzę powodzenia i gratuluję wyboru.
Może przesadzam jak mówi Wiola. jeśli tak to proszę mi o tym powiedzieć. Nie schcę być starą zrzędą
Mama Wioli[/quote]Jaka stara zrzeda, co Ty opowiadasz. Młoda kobita jeszcze jesteś, a najważniejsze, że kochasz buldożki. Kocham ludzi kohających ta wspaniałą rasę i wogole wszystkie psy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...