Jump to content
Dogomania

"Satu Mare - Rumunia"


Gosik71

Recommended Posts

  • Replies 201
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BabyCakes']Wedlug moich informacji - godzine do przodu :diabloti:[/quote]

Upsssssssssssss:roll: No to ładnie, my i tak ruszamy z W-wy w sobotę w miarę wcześnie żeby sobie spokojnie za dnia większość trasy przejechać, małe spanko na Węgrzech przed granicą i z samego rana na wystawkę:)))

Może kogoś po drodze spotkamy??;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']A mozesz zdradzic gdzie spicie?
Ja jeszcze nic nie znalazlam, a my oprocz CACIBowki w niedziele, jedziemy jeszcze na krajowke w sobote :roll:[/quote]

My miałyśmy w nocy sobota/niedziela wyjazd robić, ale po zastanowieniu doszłam do wniosku, że wolę jechać spokojnie w dzień i przekimać w autku tuż przed granicą

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bardotka']Swoim milczeniem sprowokowali mnie do telefonu:)))) JEDZIEMY PSY SĄ ZGŁOSZONE!!!!!!!!!!!!!!!!

Którędy jedziecie, czy mogłabym prosić o adresik wystawy i ew mapkę - może na priva:))))??????????????????[/quote]

Ponawiam zapytanie - potwierdzenie wreszcie dostałam ale bez namiarów na wystawę:( Bardzo proszę jakąś dobrą duszyczkę o adres i mapkę:Help_2: :???: :help1: :modla: :modla:

Link to comment
Share on other sites

Bardotka, na stronie
[URL="http://www.harta-turistica.ro/index.php?lang=eng"]http://www.harta-turistica.ro/index.php?lang=eng[/URL]

wybierz sobie mapke Satu Mare. Tam znajdz ulice Strandului i juz bedziesz wiedziala, gdzie odbywa sie wystawa :)
Chyba trzeba przejechac cale miasto, bo tereny wystawy sa raczej blizej wylotu na Carei i Oradee.

Jak jeszcze uda Ci sie wydrukowac te mapke, to podziel sie cenna wiedza z blondynka, bo ja wersji do druku nijak znalezc nie moge :( pamieci fotograficznej nie mam a laptopa brac ze soba nie bede :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Bardotka, na stronie
[URL="http://www.harta-turistica.ro/index.php?lang=eng"]http://www.harta-turistica.ro/index.php?lang=eng[/URL]

wybierz sobie mapke Satu Mare. Tam znajdz ulice Strandului i juz bedziesz wiedziala, gdzie odbywa sie wystawa :)
Chyba trzeba przejechac cale miasto, bo tereny wystawy sa raczej blizej wylotu na Carei i Oradee.

Jak jeszcze uda Ci sie wydrukowac te mapke, to podziel sie cenna wiedza z blondynka, bo ja wersji do druku nijak znalezc nie moge :( pamieci fotograficznej nie mam a laptopa brac ze soba nie bede :evil_lol:[/quote]

Dzięi, qrka mam nadzieję że w końcu uda mi się otworzyć tę mapkę bo jak na razie to d....aaaaaaaaaaa, jak tylko się do niej dobiorę to zobaczę co da się zrobić w kwestii wydruku;-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='BabyCakes']Bardotka, na stronie
[URL="http://www.harta-turistica.ro/index.php?lang=eng"]http://www.harta-turistica.ro/index.php?lang=eng[/URL]

wybierz sobie mapke Satu Mare. Tam znajdz ulice Strandului i juz bedziesz wiedziala, gdzie odbywa sie wystawa :)
Chyba trzeba przejechac cale miasto, bo tereny wystawy sa raczej blizej wylotu na Carei i Oradee.

Jak jeszcze uda Ci sie wydrukowac te mapke, to podziel sie cenna wiedza z blondynka, bo ja wersji do druku nijak znalezc nie moge :( pamieci fotograficznej nie mam a laptopa brac ze soba nie bede :evil_lol:[/quote]

A czy ew jest jakiś dokładny adres czy tylko ta ulica Strandului?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna']O której zaczyna się ta ichniejsza wystawa?
My jedziemy w niedzielę przez Koszyce i Miskolc, ktoś się do nas podłącza??[/quote]

To może spotkamy się po drodze:)) Będę jechała złotym atosem hyundajem na rej warszawskiej;)))):evil_lol: i ew bardzo chętnie się podłączymy:))):diabloti: - zawsze to raźniej :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Sedziowanie wedlug informacji z ich strony zaczyna sie o 10, ale pamietajcie o zmianie czasu!
My jedziemy juz dzis w nocy, zeby jutro rano tam byc. Srebrnym yyy... brudnym raczej ;) golfem IV.

Tez jedziemy przez Koszyce, a przed Miskolcem zamierzam skrecic w jakas dupna drozke, zeby nie jechac naokolo :roll: co mi z tego wyjdzie - okaze sie :diabloti:

Nie podali dokladnego adresu, ale przy tej ulicy sa jakies zielone tereny, jakis kemping, gorace zrodla :lol: to i wystawa pewnie tam.
W mailu dokladnie napisano mi tak:
str. Strandului ?
Zona de Agrement Somes (strand)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanetta']My jedziemy wieczorem w sobote - opel corsa kolor turkusowy na tylnej szybie afgan :) Jesli kogos spotkamy na trasie byloby super[/quote]


Zanetta a może spotkamy się w Rzeszowie? Ja zabieram z Rzeszowa dwie osoby przyjezdzajace z Krakowa. Wiec moglybysmy sie umowic i jechac razem na dwa samochody. Ja chce byc na miejscu tak gdzies o 5 naszego czasu wiec o 6 ichniego:cool3: zeby sie zdrzemnac i zeby psy odpoczely.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Katarzyna']O której zaczyna się ta ichniejsza wystawa?
My jedziemy w niedzielę przez Koszyce i Miskolc, ktoś się do nas podłącza??[/quote]
Kasiu bez sensu jechac przez Miscolc - strasznie nadłożycie drogi.
Za Swidnikiem jedźcie na Vranov nad Toplou i stamtąd na Satoraljaujhely i Tokaj, a stamtąd na Nyiregyhaza - potem przez Mateszalka na granicę rumuńską.droga jest bardzo dobra i dużo krócej niż przez Miskolc+ jechalam kilka razy i polecam.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Zanetta a może spotkamy się w Rzeszowie? Ja zabieram z Rzeszowa dwie osoby przyjezdzajace z Krakowa. Wiec moglybysmy sie umowic i jechac razem na dwa samochody. Ja chce byc na miejscu tak gdzies o 5 naszego czasu wiec o 6 ichniego:cool3: zeby sie zdrzemnac i zeby psy odpoczely.[/quote]

Czyli chcecie drzemkę już na terenie wystawy sobie zrobić??? Ja myślałam żeby się przespać jeszcze na węgrzech (chyba bezpieczniej jest) a skoro świt na wystawkę bryknąć:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Juta']Ach.... Jak z platnosciami, bo ja na ulotce nie mam rzadnych info o koncie. A ktos z was ma? I jak sie dowiedziec o stawke i wogole czy na pewno jestesmy i kto sedziuje??????????[/quote]

Jak do nich dzwoniła to zapytałam o płatności na wystawie - odp że opłata taka sama jak na zgłoszeniu:)))

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zanetta'][B]Bardotka [/B]to moze i z toba spotkamy sie po drodze i na 3 autka bedziemy jechac ?[/quote]

BArdzo chętnie - tak jak pisałam wyruszam z W-wy , hmm o której - no nie wiem chciałam jechać sobie spokojnie za dnia tym bardziej, że moje małe autko będzie załadowane na fulllllllllllllllllllll
Też jadę przez Rzeszów itd - trasę sobie spisałam jak Wy będziecie jechać, tyle że ja troszkę się boję kimać po stronie rumuńskiej i dlatego chciałam się zatrzymać jakieś 60 km od rumuńskiej granicy.

Link to comment
Share on other sites

My wyjeżdzamy około 2-3 nad ranem dzisiaj z Rzeszowa, chcemy tam być gdzieś na 8.

Czemu tak wcześnie chcecie wyjeżdzać z Rzeszowa? Tam z Rzeszowa jest 400-420 km.

Jedziemy czarnym bmw compact na sandomierskich numerach (TSA). Jak zdaze nakleic bedzie Bernenczyk na tylnej szybie:)
Chetnie pojedziemy z innymi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kika']Kasiu bez sensu jechac przez Miscolc - strasznie nadłożycie drogi.
Za Swidnikiem jedźcie na Vranov nad Toplou i stamtąd na Satoraljaujhely i Tokaj, a stamtąd na Nyiregyhaza - potem przez Mateszalka na granicę rumuńską.droga jest bardzo dobra i dużo krócej niż przez Miskolc+ jechalam kilka razy i polecam.[/quote]

Kika, dzięki :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...