Jump to content
Dogomania

sedzia a jego hodowla


Musiałek

Recommended Posts

[quote name='NigdyNigdy'][quote name='Asiaczek']Za mało, czy za dużo...?[/quote]

Przyznam, że słowo "tylko" również i mnie rozbawiło :lol:
Ehhh.... Ileż bym dała by mieć warunki dla sześciu Husky :wink:[/quote]
Nie narzekaj, zabierz się do roboty i wyhoduj SH miniatury! A wtedy ... hulaj dusza, co?
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Mieszkam na Mokotowie, a na spacery chodze "dwójkami". Inaczej się nie da. Zajmuje to trochę czasu, ale przynajmniej mam pewność, że poświęcam każdemu psiakowi tyle czasu, ile trzeba. Bo i poćwiczyć od czasu do czasu też trzeba, prawda?

Ale gdy trzeba mocniej przyłożyć się do ćwiczeń (np. bieg przy rowerze itp.), to wtedy po "normalnym" spacerze, są jeszcze zajęcia "ekstra". Niestety. Aby miec wyniki, trzeba ćwiczyć...
pzdr.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek'][quote name='NigdyNigdy']Przyznam, że słowo "tylko" również i mnie rozbawiło :lol:
Ehhh.... Ileż bym dała by mieć warunki dla sześciu Husky :wink:[/quote]
Nie narzekaj, zabierz się do roboty i wyhoduj SH miniatury! A wtedy ... hulaj dusza, co?[/quote]

Z moim materiałym genetycznym, to bym się chyba prędzej domu z ogrodem dorobiła, niż odmiany miniaturowej :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Mieszkam na Mokotowie, a na spacery chodze "dwójkami". Inaczej się nie da. Zajmuje to trochę czasu, ale przynajmniej mam pewność, że poświęcam każdemu psiakowi tyle czasu, ile trzeba. Bo i poćwiczyć od czasu do czasu też trzeba, prawda?

Ale gdy trzeba mocniej przyłożyć się do ćwiczeń (np. bieg przy rowerze itp.), to wtedy po "normalnym" spacerze, są jeszcze zajęcia "ekstra". Niestety. Aby miec wyniki, trzeba ćwiczyć...
pzdr.[/quote]

To podziwiam! Ja przy jednym psie wciaz mam wyrzuty sumienia, ze poswiecam za malo czasu na cwiczenia i trening.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ale próbować możesz... A co wyjdzie - dom z ogrodem czy SH miniatura - i tak się będziesz cieszyć, prawda?[/quote]

Hmmm.... :roll:
No, tak szczerze powiedziawszy to ja wolę DUŻE rozrabiaki od małych :wink:
Ale na dom z ogrodem będziemy pracować, więc może kiedyś tam moje mikro stadko się powiększy :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zeliika'][quote name='Asiaczek']Mieszkam na Mokotowie, a na spacery chodze "dwójkami". Inaczej się nie da. Zajmuje to trochę czasu, ale przynajmniej mam pewność, że poświęcam każdemu psiakowi tyle czasu, ile trzeba. Bo i poćwiczyć od czasu do czasu też trzeba, prawda?

Ale gdy trzeba mocniej przyłożyć się do ćwiczeń (np. bieg przy rowerze itp.), to wtedy po "normalnym" spacerze, są jeszcze zajęcia "ekstra". Niestety. Aby miec wyniki, trzeba ćwiczyć...
pzdr.[/quote]

To podziwiam! Ja przy jednym psie wciaz mam wyrzuty sumienia, ze poswiecam za malo czasu na cwiczenia i trening.[/quote]

Ja tez podziwiam :) Mam dwa psiaki i jak chodza na spacery,to tez razem i mam wrazenie,ze sie dobrze nie zalatwia i mam wyrzutry sumienia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...