Jump to content
Dogomania

BAJAN i my... ZAGRAJ już z nami w domu od str. 535


mmbbaj

Recommended Posts

[quote name='bea100'][COLOR=blue]Należy do IzaM (a raczej do jej rodziców) a mieszka sobie szczęsliwie w Baboszewie razem z rówieśnicą sunią azjatką Doną.[/COLOR][/quote]
Boski jest jego tato też :loveu: :loveu: najpiękniejsze w CAO jest dwa CAO :loveu: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='PIKA']A ja znam tego Pana :multi: Losobiście :loveu:[/quote]

Wiem ;)

[quote name='Vectra'] najpiękniejsze w CAO jest dwa CAO :loveu: :evil_lol:[/quote]

dziwne :roll:... bo z ogarami jest tak samo :evil_lol: :loveu:

[quote name='Behemot']Małgosiu, dlaczego jesteś taka zgrabna? :placz: Jako Twoja siostra też powinnam mieć taką figurę!!! :placz:
Ty chyba ważysz nie więcej niż 50 kg, co? :)[/quote]

:crazyeye: no wiesz co! Już kto jak kto, ale ty nie masz prawa narzekać :diabloti: Kto ma takie śliczne nogi jak ty? I szczuplutka jesteś! Wcale nie jestem taka zgrabna :p A 50kg ważyłam jak robiono to zdjęcie, teraz więcej :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']fotki z pewnym młodziutkim azjatą :lol:

[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images22.fotosik.pl/93/1a77ef335d9d57c5.jpg[/IMG][/URL]
[/quote]

To czemu mi całe życie wciskają, że Azjaci to kurduple?! :crazyeye:
Fajny chłop! Konkretny. :lol:
[quote name='Vectra'] najpiękniejsze w CAO jest dwa CAO :loveu: :evil_lol:[/quote]

[quote name='mmbbaj']
dziwne :roll:... bo z ogarami jest tak samo :evil_lol: :loveu:[/quote]

O to to to...
Przetestuję w maju.

[quote name='mmbbaj']
Wcale nie jestem taka zgrabna :p A 50kg ważyłam jak robiono to zdjęcie, teraz więcej :eviltong:[/quote]

50 i pół?

Link to comment
Share on other sites

Oto dwa flimiki Zagraja bawiącego się z Moią:
[URL]http://www.vidilife.com/index.cfm?f=media.play&vchrMediaProgramIDCryp=BC893E32-891B-43CF-A7C6-8[/URL]

[FONT=&quot][URL]http://www.vidilife.com/video_play_1000410_Zagraj_z_Monia_czII.htm?tc=980160[/URL][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Jak miło zobaczyć Zagrajka i Monię w ruchu! I jeszcze usłyszeć, jak gadają! :loveu:
Łobuz ma niespożytą energię, ale widzę, że Mońka nie pęka, a nawet sprawia jej to przyjemność...
Przypominam, że w konkursie na najśmieszniejsze zdjęcie marca startują dwie fotki zgranego duetu M+Z. A na dodatek na głosowanie zostały chyba tylko dwa dni. Kto jeszcze nie głosował?:mad:
[I]
Behemocie, 10% za reklamę konkursu proszę przelać na moje konto, numer przeslę Ci na PW.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Witaj Małgosiu !:multi:

Trochę mnie u Was nie było... ale już wszystko poczytałam i foteczki pooglądałam.
Ale Zagrajek urósł:loveu: Pamiętam niedawne foty jak bawił się z Monią , taki malutki... a teraz na filmiku duży Zagraj harcuje...:loveu::multi:


podoba mi się także jego drugie oblicze, taki romantyczny...:loveu::loveu:

[IMG]http://images20.fotosik.pl/212/f7451094d7066822.jpg[/IMG]


pozdrawiam i życzę miłego dnia!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Vectra']
hmmm , ogarów to chiba malutko jest w PL ? ja widzałam może kilka razy na ulicy ..[/quote]

To i tak ci się trafiło ;) Mało jest ogarków, chyba kilkaset zarejestrowanych :roll:

[quote name='Teklunia']Witajcie piękni :)
Zapraszam do siebie na stronę 669!!! :lol:[/quote]

Kasieńko byłam :buzi:

[quote name='dogaja']Jak miło zobaczyć Zagrajka i Monię w ruchu! I jeszcze usłyszeć, jak gadają! :loveu:
Łobuz ma niespożytą energię, ale widzę, że Mońka nie pęka, a nawet sprawia jej to przyjemność...[/quote]

Monia chętnie szaleje z Zagrajkiem, a on ma faktycznie energii pod dostatkiem :evil_lol: Jak Moni się nie chce to podgryza ją po nogach :mad: Wczoraj tak się wyszalały, że po powrocie do domu spał 2 godziny :lol: A gadania i tak było mało, Zagrajek bardzo śmiesznie gada :evil_lol:

[quote name='aga1215']Witaj Gosiu!
btw - czy Zagrajek chociaż skosztował świątecznej pieczeni?....[/quote]

Witaj Aguś :lol: Co do pieczeni..., a jak myślisz? ;)

[quote name='Alka']Witaj Małgosiu !:multi:

Trochę mnie u Was nie było... ale już wszystko poczytałam i foteczki pooglądałam.[/quote]

Witaj Alu, jak się cieszę :multi:

[quote name='Alka'] Ale Zagrajek urósł:loveu: Pamiętam niedawne foty jak bawił się z Monią , taki malutki... a teraz na filmiku duży Zagraj harcuje...:loveu::multi:[/quote]

Tak, urósł nasz chłopaczek :loveu: Niedawno zajrzałam do wcześniejszych fotek i też się zdziwiłam ;) Na ręce już trochę za ciężki! :evil_lol: Ale i tak dla mnie jest mój malutki :loveu:

[quote name='Alka'] podoba mi się także jego drugie oblicze, taki romantyczny...:loveu::loveu:[/quote]

Z Zagrajka jest przytulaczek :loveu: Tego misia sam sobie zabrał na fotel, trochę go pomaltretował, a potem przytulony zasnął :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']

A gadania i tak było mało, Zagrajek bardzo śmiesznie gada :evil_lol:
[/quote]

Bo ogary są z natury gadatliwe. :lol:

Myślę, że Gaji czasem się wydaje, że jest człowiekiem - siada tylko doopą na kanapie, przednimi nogami stojąc na ziemi i ogląda z nami telewizję, wskrabuje mi się na kolana, kiedy siedzę przy komputerzy i kombinuje coś łapą na klawiaturze albo konwersuje z nami, modulując swoje typowo ogarze pomruko-stęki... Wiesz o czym mówię?! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dogaja']konwersuje z nami, modulując swoje typowo ogarze pomruko-stęki... Wiesz o czym mówię?! :evil_lol:[/quote]

Jasne! :lol: Uwielbiam to :loveu: Zagrajek mówi również "mamamama...." i "nonono..", zajmując się swoją zabawką czasem mruczy "uhmmm, uhmmm", a jak uspokaja się z wielkiego podniecenia to ziewa i robi takie śmieszne "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach" ... Wiesz o czym mówię?! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Jasne! :lol: Uwielbiam to :loveu: Zagrajek mówi również "mamamama...." i "nonono..", zajmując się swoją zabawką czasem mruczy "uhmmm, uhmmm", a jak uspokaja się z wielkiego podniecenia to ziewa i robi takie śmieszne "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach" ... Wiesz o czym mówię?! :evil_lol:[/quote]

Małgosiu, a nauczyłaś go już przedstawiać się? Taki duży chłopczyk już powinien umieć... :lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Zagraj i Monia[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images20.fotosik.pl/220/3b4baf70c33484c7.jpg[/IMG][/URL]

[B]Patyczek jest mój ;)[/B]
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images21.fotosik.pl/165/45495a4853f658c7.jpg[/IMG][/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Małgosiu, a nauczyłaś go już przedstawiać się? Taki duży chłopczyk już powinien umieć... :lol:[/quote]

Jasne! :lol: Przedstawia się z imienia i nazwiska i grzecznie mówi gdzie mieszka, tylko kodu jakoś nie może zapamiętać :roll: Ale najchętniej, obcym mówi "to moja mamusia" ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Jasne! :lol: Przedstawia się z imienia i nazwiska i grzecznie mówi gdzie mieszka, tylko kodu jakoś nie może zapamiętać :roll: Ale najchętniej, obcym mówi "to moja mamusia" ;)[/quote]

Mądry chłopczyk! A dostał już swój telefon komórkowy? :lol:
Sonia na razie używa pagera :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']Jasne! :lol: Uwielbiam to :loveu: Zagrajek mówi również "mamamama...." i "nonono..", zajmując się swoją zabawką czasem mruczy "uhmmm, uhmmm", a jak uspokaja się z wielkiego podniecenia to ziewa i robi takie śmieszne "aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaach" ... Wiesz o czym mówię?! :evil_lol:[/quote]

Jasne! :lol:
Czy zawsze, jak go mijasz to robi tak zaczepnie yyyyyyyyyyyyy albo yyyyyyyyyyy (to drugie było na innym tonie)?
A robi tak uuuhhhhhh… i pada, jak worek kartofli?
I leżąc patrzy do tyłu, wyginając do tyłu głowę, bo mu się nie chce jej odwracać?
Wiesz o co chodzi? :evil_lol:


[quote name='Behemot']
Sonia na razie używa pagera :lol:[/quote]

Pager się Sońce w Raspudzie nie przyda. Ale komórą mogłaby np.: zasygnalizować prasie najazd buldożerów.
Nie bądź skąpiradło - zainwestuj w psa! :handy:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mmbbaj']To i tak ci się trafiło ;) Mało jest ogarków, chyba kilkaset zarejestrowanych :roll:
,,,[/quote]
[COLOR=blue]Kilkaset? Myślę, że nie więcej niż plus/minus 350 mamy (żyjących Ogarów Pl) zarejestrowanych w ZK. Mało :cool3: (rasa ,,elitarna" i jakoś od lat na peryferiach :roll: ). Enklawą Ogara jest Kraków (brawo Krakusy bo tam cenią i historię i tradycję), trochę też ma już i Warszawa. Smutno (,,cudze chwalicie- swojego nie znacie"- u nas tak ze wszystkim :cool3: ). [/COLOR]
[COLOR=blue]Ale i tak jest o niebo lepeij niż 6 lat temu i idzie wszystko w dobrym kierunku i to jest pocieszające :p [/COLOR]
[COLOR=blue][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Behemot']Mądry chłopczyk! A dostał już swój telefon komórkowy? :lol:
Sonia na razie używa pagera :lol:[/quote]

Nie! U nas bez takich wymysłów :shake: Pies to pies :p Ja Zagrajkowi rowerek kupię :evil_lol:

[quote name='Teklunia']jak cienie :) albo odbitki ;)[/quote]

:lol::lol:

[quote name='dogaja']Jasne! :lol:
Czy zawsze, jak go mijasz to robi tak zaczepnie yyyyyyyyyyyyy albo yyyyyyyyyyy (to drugie było na innym tonie)?
A robi tak uuuhhhhhh… i pada, jak worek kartofli?
I leżąc patrzy do tyłu, wyginając do tyłu głowę, bo mu się nie chce jej odwracać?
Wiesz o co chodzi? :evil_lol:[/quote]

Jasne! :lol:
A Gajka, jak nie zwracasz uwagi na jej subtelne yyyyyyyyyyyyyyyy albo yyyyyyyyyyyyyyy (na tym innym tonie) oczywiście robi urażone mmmmmmmmmmmmmmm?
A jak masz do niej jakieś uwagi (oczywiście niesprawiedliwe) to patrzy na ciebie z mega niewinnością, przenosząc wzrok na sufit albo ścianę z wypisanym na czole "luuuuudzie co ona chce ode mnie"?
Wiesz o co chodzi? :evil_lol:

[quote name='bea100'][COLOR=blue]Kilkaset? Myślę, że nie więcej niż plus/minus 350 mamy (żyjących Ogarów Pl) zarejestrowanych w ZK. Mało :cool3: (rasa ,,elitarna" i jakoś od lat na peryferiach :roll: ). Enklawą Ogara jest Kraków (brawo Krakusy bo tam cenią i historię i tradycję), trochę też ma już i Warszawa. Smutno (,,cudze chwalicie- swojego nie znacie"- u nas tak ze wszystkim :cool3: ). [/COLOR]
[COLOR=blue]Ale i tak jest o niebo lepeij niż 6 lat temu i idzie wszystko w dobrym kierunku i to jest pocieszające :p [/COLOR]
[/quote]

No właśnie, dlatego nic dziwnego, że tak często pada na ulicy pytanie "co to za rasa?" :cool1:

[quote name='Behemot']Zgubi, psiajucha jedna :diabloti:[/quote]

Przyspawaj :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...