Jump to content
Dogomania

PITKA LORA jednak zostaje


doddy

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Pastylka to trzeba ruszyc sie na dworzec i dogadac sie co i jak z konduktorem!!!moze akurat trafisz na psiarza??przepraszam ale jak bedziesz tak siedziala to sunia trafi do schroniska i tyle z tego bedzie...trzeba dzialac tzn wybrac sie na dworzec i pogadac

dom na nia czeka nadal!

Link to comment
Share on other sites

jak rozmawialysmy mowilas ze zostalo Ci 20 zl bilet 15(tez tak mowilas) wiec jak sie ogarniesz szybko to wszystko pojdzie gladko...

po burzliwej rozmowie doszlismy do wniosku ze czekamy na mala jeszcze [B]tydzien[/B] jak sie nie zdecydujesz to mamy kolejke innych psiakow do zabrania wiec pomozemy tamtym...a i nie zapomnij o [B]zrzeczeniu[/B] o ktorym Ci pisalam jeszcze [B]przed wyjazdem[/B] wlasciciela bo Pawel nie chce miec pozniej problemow(same zapewnienia nic nie dadza) i bez tego niestety jej nie wezmie

wiec czekamy na rozwoj sytuacji

Link to comment
Share on other sites

ja dla niej dom mam jeszcze prze tydzien ale zalatwienie juz nie ode mnie zalezy,osobiscie juz dawno siedzialabym na dworcu i chociaz dowiedzialabym sie czy istnieje mozliwosc aby jakis psiarz konduktor ja zabral bo w 5 minut sie tego nie zalatwi...a 15 zl na bilet to przeciez nie majatek

i powiem szczerze ze mnie to juz wszystko powoli zaczyna dziwic...ale tak jak juz pisalam czekam na rozowj sytuacji

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...