Jump to content
Dogomania

Cud Bożego Narodzenia - CZARCIK MA DOM !!!


Marka

Recommended Posts

no spróbujemy z tą "uzdą" (jak wreszcie przyjdzie... :-? )
poza tym zastanawiam się (bo już naprawdę nie wiem jak ratować tego psa) - żeby może go jakoś wytresować? jakaś komenda, która będzie znaczyła "usiądź nieruchomo"? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Marka']
No i było przymierzanie - na Benia jest za mała, na Kolę za duża - wygląda na to, że na Czarcika może pasować! :wink: :lol:[/quote]

Testowanie na zwierzętach jest nielegalne :wink: :lol: :cunao: (chyba się dzis zaraziłam napadowymi atakami śmiechu :-? ;) )

Link to comment
Share on other sites

Czarciula przeszedł wczoraj testowanie halterka

[img]http://box.type.pl/foto/Czarcik09.jpg[/img]

prezentował się w nim pięknie - jak widać :D ale co do użyteczności - nie specjalnie się to sprawdziło :-? - poza tym, że tylko trochę łatwiej przytrzymać łepek, to pies nie może mieć tego niestety na stałe - bo jak uzda nie jest ściągnięta od dołu, tak, żeby ściśle przylegała do pyszczka - to Czarcik jest sobie w stanie ją zdjąć łapami - a nikt w schronisku nie będzie mu zakładał i zdejmował dwa razy dziennie...

Wczoraj udało mi się jednak wkroplić mu bez problemu kropelki inną metodą - najpierw pozwoliłam Czarcikowi trochę po sobie poskakać, wycieszyć się, wylizać mi pysk, itp. , po czym wzięłam w palce ciasteczko i podałam mu, ale nie oddając od razu - tak, że w momencie kiedy psiak trzymał je zębami - wykorzystałam moment nieruchomości jego głowy- i kropelki wpadły idealnie do oczu.

Cóż, kiedy w schronisku nikt nie ma czasu tak się bawić z psem - więc oczy Czarcika ciągle w takim samym - złym - stanie... :(

[B]Bez domu - nie ma dla niego szans... [/B]
:cry:

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, czy mozecie mi pomóc w sprawie technicznej? Pobrałam bannerek z Czarcikiem, ale dopiero teraz zorientowałam się, że nie można klikajac na niego przejśc do tego tematu na forum....
Jakaś niemota jestem czy coś.... ale nie wiem jak to zapisać w swoim profilu, żeby kliknąć na obrazek i hop do Czarcika!

Link to comment
Share on other sites

Czarcik staje się jednym z tych psów, dla których ważniejszy jest człowiek (głaskanko) od smakołyków - to jest grupa psów, które bardzo potrzebują obecności człowieka i czułości...

Czarcik olał dziś ciasteczka i zaczął skakać i dawać buzi... A potem trzymał moją rękę łapkami i wtulał się w kurtkę, gdy go miziałam... Kontakt z człowiekiem staje się dla niego coraz ważniejszy... to może oznaczać, że coraz gorzej jest z jego oczkami, mniej widdzi więcej odczuwa przez dotyk... Tak jak Białasek... Ale Czarcik jeszcze ma szansę!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...