Jump to content
Dogomania

Cud Bożego Narodzenia - CZARCIK MA DOM !!!


Marka

Recommended Posts

[COLOR=black]Jaaaa nie mogę!!! Aż zawołałam TZa z drugiego pokoju, żeby mu pokazać te zdjęcia! :D [/COLOR]
[B][COLOR=black]Zirrael [/COLOR][/B][COLOR=black]- Wy naprawdę sprowadziliście specjalnie dla Czarcika te okulary, żeby chronić mu oczy! Ja wiem, bo Pani Doktor nam mówiła, że ta choroba, którą ma Czarcik, pogłębia się w lato, kiedy oczy są bardziej narażone na promieniowanie słoneczne, ale żeby zaopatrzyć psa w specjalne okulary z tego powodu?![/COLOR]
[B][COLOR=black]Zirrael[/COLOR][/B][COLOR=black] - nie mam słów - Wy jesteście NIESAMOWICI!!!!!! :modla: [/COLOR]
[COLOR=black]:Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR]
[COLOR=black] [/COLOR]
[COLOR=black]A [B]Czarcik[/B] dzięki Wam to ma w życiu taki fart, że nawet wygrana kumulacji w totka się z tym nie równa! ;) :lol: :multi: :multi: :multi: [/COLOR]
[COLOR=black][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 315
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B]Marka[/B], wiesz, jak widziałam jak te oczki mu po spacerku na słońcu ropieją, to po prostu nie mogłam tego tak zostawić. Mamy w planach wyjazdy (krótkie bo krótkie, ale zawsze) na działkę. Jedna działka jest nad rzeką, druga nad jeziorem i chciałam, żeby Czarciula też mógł z nami nad wodą posiedziec, pokąpać się i pobawic. Teraz czeka nas przyzwyczajanie psa do chodzenia w tych okularkach, ale myślę, że sobie jakoś z tym poradzimy :lol: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bodziulka']
:turn-l: No a Czarcik to teraz będzie maczo na podwórku - że tak powiem: Czarcik rządzi :razz:[/quote]

Jestem pod wrażeniem :crazyeye: :shiny:
[B]Zirrael[/B], Czarcik to się pewnie do tych okularków przyzwyczai, ale od ludzi się nigdy nie opędzicie :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Niestety Czarcik nadal kaszle. Najpierw była hipoteza, że to zapalenie tchawicy. Psiunio dostał 3 zastrzyki z Betamoxu po 2 ml. każdy. Nic to jednak nie dało. Dzisiaj wet postawił kolejną hipotezę, że to może jakaś alergia. Czarciula dostał zastrzyk antyalergiczny i zobaczymy, czy to pomoże. Jeśli nie to w czwartek zrobimy rtg, bo mam już dosyc tego, że psa mi traktują jak zwierze doświadczalne. Jedno co dobre, to to, że Czarciula jest bardzo dzielny i weta ani zastrzyków się nie boi.

Link to comment
Share on other sites

Ojej, czyli jednak alergia?? Biedna ta Czarciula - to już by była jego druga alergia :sad: Na szczęście psinka ma najtroskliwszą Pańcię na świecie, więc będzie dobrze - na pewno! :D
Trzymam kciuki! :kciuki:

Link to comment
Share on other sites

Ale przepiękne zdjęcie!!! :loveu:

Zirrael - za każdym razem jak patrzę na nową fotkę uśmiechniętego Czarcika to mam ochotę Was ozłocić, bo Ty i Twój TZ jesteście naprawdę wyjątkowi! Szkoda tylko, że tego złota do ozłacania brak (ale może uda się kiedyś znaleźć jakiegoś sponsora? :lol: )

PS. A jak tam kaszelek Czarciuli? Przechodzi?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Bardzo przepraszam za przdługie milczenie i brak wieści o Czarciku. Czarcik czuje się doskonale, chociaż z oczkami nadal walczymy. Lato nam w tym zdecydowanie nie pomaga. Zwłaszcza, że jak się okazało, mój bohater panicznie boi się burzy. Najchętniej każdą burzę spędzałb z ukochanym panem pod kołderką w łóżku (i niestety to pan jest ukochany, a ja jestem ta od dawania jeść, spacerków, głaskania). W najbliższym czasie postaram się wrzucić nowe foteczki.

Link to comment
Share on other sites

A ja właśnie dzisiaj opowiadałam znajomej o nacudowniejszych historiach adopcyjnych (jako przeciwwagę dla smutnej historii Ozzy`ego :sad:) - m.in. o Czarciku właśnie! :D
Znajoma tylko głową kręciła - nie wierzyła, że są na świecie tacy dobrzy ludzie :loveu:

PS. Ja z powodu burz właśnie mam ciężki sierpień, bo moje oba ogony bardzo panikują w tej kwestii :-o Jeszcze niedawno był w sprzedaży w Polsce preparat Valdispert (takie niby zwykłe tabletki z głównym składnikiem walerianą, ale z tych ziołowych preparatów uspokajających - tylko one skutkowały!) - a teraz już nie można Valdispertu kupić bo firma dystrybująca go w Polsce zapomniała lek na nowo zarejestrować (jak się okazuje w Polsce nie wystarczy RAZ zarejestrować leku - trzeba to robić ciągle od nowa :cool3: ). No i teraz w czasie burzy mamy jeden wielki cyrk w domu :roll:
Pocieszam się tylko, że ponoć 75% psów boi się wystrzałów i grzmotów - więc jesteśmy w większości :razz: :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marka']
Pocieszam się tylko, że ponoć 75% psów boi się wystrzałów i grzmotów - więc jesteśmy w większości :razz: :p[/quote]

No a my jesteśmy w mniejszosci ;)

Jeszcze nie przeczytałam całej historii Ozziego, ale z "ogólnych relacji" wiem, że Czarciula i Białasek-Acerek są absolutnymi jego przeciwieństwami.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...