Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Sylwio,

sama robiłam to zdjęcie Diukowi i zaświadczam, że było robione właśnie jesienią tego roku 8)

Szkoda, że mój Atak (syn Diuka) nie jest taki skoczny. Ale on dopiero w połowie drogi Diuka :wink: tzn. ma 4 lata. Mam nadzieje, że jak będzie miał 8, to też będzie TAK skakał.

Chociaż szczerze mówiąc Diuk ostatnio otrzymał od weta zakaz skakania :( , więc można te zdjęcia uznać za historyczne.

Link to comment
Share on other sites

...Diuk ostatnio otrzymał od weta zakaz skakania :( , więc można te zdjęcia uznać za historyczne.

Niestety to prawda, ale jak wytłumaczyć ponad 8 letniemu bokserowi, że nie powinien biegać, skakać szaleć??

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że mój Atak (syn Diuka) nie jest taki skoczny. Ale on dopiero w połowie drogi Diuka :wink: tzn. ma 4 lata. Mam nadzieje, że jak będzie miał 8, to też będzie TAK skakał.

Picasso-(syn Rembrandta) też do teraz(październik)-czyli do 4 roku życia nie był skoczny-a ostatnio-z dnia na dzień coraz bardziej mnie zaskakuje.

Wczoraj "wziął" przeszkodę ok90cm odbijając się dobry 1,30cm przed przeszkodą i lecąc-dosłownie-w powietrzu.

Przy masie 40kg wyglądało to jak skok tygrysa :lol:

Ale przedtem nie skakał wcale.

A tak to w ogóle miło spotkać rodzinkę od strony Rembrandta-mam wrażenie,żę boksery z tej linii to zabytki muzealne albo gatunek na wyginięciu 8)

Link to comment
Share on other sites

Sylwio,

Atak nawet skacze, ale musi WIDZIEĆ za przeszkodą jakąś nagrodę. Najlepiej patyk, który kocha najbardziej na świecie :roll: No i nie bierze przeszkód w pełnej wysokości, woli iść dołem albo staranować, ale tylko za PATYKIEM :lol:

W odróżnieniu od Xary, którą nawet bawią hopki...

Atak po prostu wymyślił, że po co ma się męczyć jak może przejść dołem albo obejść hopkę. Taki głupi to on nie jest :D

Ale musze przyznać, że ostatnimi ciepłymi dniami udało mi się przekonać go do pokonania opony :klacz: Chociaż ta jedna jedyna próba nie została powtórzona :roflt:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...