Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pieski0300.JPG

Spot ma prawie 8 lat.Nie wiem kiedy te 8 lat minęło,bo wciąż zachowuje się jak szczenie jak chyba wszystkie boksie.Jest ufny,kocha dzieci(pozwal im na wszystko),wszystkich obślinia i całuje.Jest niestety tylko bardzo agresywny w stosunku do psów(ale tylko równych sobie samców),mimo szkolenia,gruntownego wychowania nie potrafi przejść spokojnie obok żadnego liczącego się rywala.Na szczęście nie miał nigdy poważnego konfliktu.Jest biały co widac i ma łate na uchu.Pod futerkiem jest ciapkowany,co skłania mnie do zastanowienia się czy jego babka nie zawarła przyjaźni z dalmatyńczykiem.Lubi biegać i spać potem godzinami.Jest bardzo inteligentny i posłuszny.No ale cóż to jest chyba ogólna cecha wszystkich boksiów(choc Pan Spoters nie jest całkiem bokserem,ale ciii bo on o tym nie wie :wink: )

Link to comment
Share on other sites

Na początku bardzo chorował,bo pani która nam go sprzedała była nieuczciwa i dała nam schorowanego pieska.Koszty leczenia przewyższyły kilkakrotnie jego cene.Noo ale tak to jest jak się kupuje psa nie z hodowli tylko ja wtedy o tym nie wiedziałam.Lekarze stwierdzili,ze wogóle to on nie ma szans przeżycia,bo jest biały, a białe boksery są słabe.Ale nie poddaliśmy się i wyzdrowiał.Dotąd miał 2 poważniejsze choroby typowo bokserowe:problemy z oczami i trzecią powieka oraz dziąślaki,tzn.przerośnięte dziąsła.Faktycznie jest dosyć chorowity,ma alergie,zimą często się przeziębia,ale dbamy o niego,pilnujemy i mam nadzieje,że spokojnie dożyje starości.W sumie to nie wiem.Czy inne boksie też tak łatwo się przeziębiają?

pieski079.JPG

Link to comment
Share on other sites

.Czy inne boksie też tak łatwo się przeziębiają?

Betina tez czesto sie przeziebia,tez ma alergie(chodz ostatnio opanowalismy i wyeliminowalismy wszelkie pokarmy na ktore wydawalo nam sie ze ma alergie) z uszkami miala problem wiec to nie jest chyba powiedziane ,ze tylko biale maja problemy zdrowotne.Boksie sa predysponowane do chorób gornych dróg oddechowych z uwagi na ich skrócone nosy.

Link to comment
Share on other sites

Sylwia po pierwsze dziekujemy ci bardzo teraz juz wszyscy znaja moja gwiazde. jak bys nam powiedziala jak zmniejszac te zdjecia to juz sami bysmy wlepiali i nie zawracali ci glowy. ale dzieki

Wszyscy wszem i wobec przedstawiam Szpilke pierwsze zdjecie obrazuje pogadanki mojej suki po pobudce. a drugie taki menel w trakcie snu :wink:

Link to comment
Share on other sites

Nie ma sprawy i nie zawracasz mi głowy :)

Tu dla wszystkich którzy nie mają jak zmniejszać obrazków podaje link gdzie mozna pobrać taki program

http://tucows.ipartners.pl/preview/194967.html

Jak wejdziecie na ten link po prawej stronie trzeba wybrac w jakim windowsie się pracuje i się ściaga / oczywiście za darmo :)

To program jest oznaczony takim czerwonym kotkiem )

Jak ktoś ma problemy z obsługą tego programu chętnie służe pomocą.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Ach jestem chm i burak :wink: Sylwio bylam tak zaaferowana podziwianiem mojego psa ze nie zauwazylam ocenu "cudowna" :wink: dziekuje i powiem nieskromnie ze chyba cos w tym jest ja mam na jej punkcie kreciola. nie jest on jednna bo Tekila to calkiem pzrystojny chlopak :wink: i widze ze w minach tez ma diabla hahaha

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...