Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

To musisz tylko uwazac co by diabła nie przetuczyć..
Nio musze byc bardzo ostrozna :D Nie chce go utuczyc.. czasami sie zastanawiam czy oby dobra ilosc jedzenia daje czy nie zaduzo albo czy nie za malo :-? Ale chyba jak narazie to mu nie grozi bo chodzimy codziennie na laki wiec sobie biega jeszcze jak spotka tam swojego kolegege (ktory schudl przez Mejka ;) tez bokserek).
Jedyne co mnie męczy to to,ze jak na samca wydaje mi się taki za drobny.. No ale w końcu jest to mój pierwszy bokser i tak naprawdę nie wiem jak pies w jego wieku wyglądać powinien.. Napatrzyłam się na te mocne dorosłe samce i chyba przez to taka jakaś nadwrażliwa jestem.. :)

Poza tym zawsze marzył mi sie taki mały "pakerek" Hihi..

Marta to tak samo jak ja hehe poprostu jak bym czytala swoje mysli.. :D

Mejk moim zdaniem tez jest jakis taki drobny i chudy.. Jutro idziemy poznac sie z bokserkiem ktory jest w tym samym wieku co Mejk i kupiony tam gdzie on, wiec sobie porownam psiaki ;)

Co do zdjec to czekamy z niecierpliwoscia na jakies nowe zdjecia! Mejka zdjecia nie ukaza sie tak szyko..-powod brak cyfrowki (ale jestem na dobrej drodze zeby ja kupic.. wiec moze do wakacji ukaza sie jakies :lol: :lol: :lol: (tylko 6 miesiecy) No nikt ze znajomych nie ma :( Marta a Ty rob szybko sesje jak rodzice z gor przyjada nawet 2 mozesz :) I szybko wklejaj na forum. Inni bokseromaniacy takze.

Hmm a tak sie zastanawiam byl juz taki topic dotyczacy uszek ;) Mejkowi dalej zaginaja sie tak :-? tylko od czasu do czasu ma tak jak powinien miec(tzn. tak mi sie wydaje :lol: ) I nie wiem czy mu to przejdzie samo czy tez powinnam cos robic.. masuje mu i masuje i nic nie widac zadnej poprawy.. czy on juz tak bedzie miec??

Heh ja tez sie troszke rozpisalam chyba.. No ale tak to juz jest heh moglabym chyba z 2 strony upisac..

Pozdrawiamy wszystkich dogomaniakow i ich psiakow i ich konie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mróweczko sesję obiecałam i napewno lada dzień ja zrobię.. :) Z resztą sama uwielbiam wręcz robic foty małemu toteż napewno nie bedzie trzeba długo czekać.. ;)

Co do uszek to ja nie bardzo mogę się wypowiadać bo nie mam zbytniego doswiadczenia w tej kwestii.. Miałam z Grafem coprawda ten sam kłopot ale u mnie na szczęście wszystko praktycznie samo się unormowało.. W kazdym razie jak tak sobie patrzyłam na fotki róznych boksiów (i tych rasowych i nie) to chyba bardzo wiele z nich ma takie kłopoty.. No i nawet tym wystawianym uszka czesto nie stoją tak jak powinny.. Przynajmniej tak mnie się zdaje..

Tak więc nie martw się tym tak strasznie.. Może Mejkowi potrzeba jeszcze troszkę czasu.. On jest młodszy od Grafa prawda? :)

Głowa do góry.. Bedzie dobrze.. A masowanie napewno mu nie zaszkodzi więc ja stosowałabym je dalej.. :)

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Marta Grafcio jest starszy od Mejka dobrze pamietasz ;)

dzis bylismy na tym spacerku i jak zobaczylam tego bokserka to :o :o :o Mejk wygladal tak jakbym mu jedzenia nie dawala... :o Tamtemu wogole zeber nie widac.. No ale moze Mejkol tez jest z tych pozno dojrzewajacych.. ;) Co do uszek to Mejka tez nie bede wystawiac ale tak dla siebie bym chciala ale jesli mu sie nie beda tak ukladac to rozpaczac nie bede.. :D Zawsze bedzie mi sie podobac nawet moglby miec odwrocone je ciagle :wink:

Marta poki nie masz aparatu jeszcze to wklej stare zdjecia.. albo wyslij mi na poczte ;) Bo z wielka checia popatrze...

Bokseromaniacyy czekamy na zdjecia psiaczkow.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Marta! Udala Ci sie sesja nie marudz! ;) Graf i tak na kazdym zdjeciu wyjdzie ladnie! Tak patrze sobie na niego i troszke przypomina on mi Mejka tylko ze ma wiekszy pyszczek i jest wyzszy.. :o jaki on duzy.. ile on juz ma w klebie? On z dnia na dzien coraz wiekszy.. Wysciskaj go mocno.. Pozdrawiamy wszystkich

Link to comment
Share on other sites

Mróweczko dziękuję za pochwały... ;)

Czy Graf jest duży to nie wiem.. Ja osobiście stale mam wrażenie,ze to mikrusek, mały i chudy do tego.. No ale ludzie którzy go widują twierdzą,ze jest duży.. :)

Nie udało mi się jak dotąd zmierzyć go profesjonalną miarką.. :( Według moich obliczeń (ustawiałm go jedynie pod scianą) ma coś około 62 cm.. To niby prawie górna granica.. Ale jak już wczesniej pisałam te pomiary mogą być obarczone dużym błedem.. :(

Kurcze.. Muszę się wreszcie wybrać do pani Jandy i poprosić by mi go zmierzyła.. :)

A Mejk ile ma wzrostu? Tak mniej więcej chociaż..

Ps. Jesli tylko masz jakieś jego nowe fotki to możesz przesłać je na maila.. Chętnie sobie popatrzę.. :)

Link to comment
Share on other sites

Marta nie ma za co ;) :o 62 zeby Mejk chociaz kiedys mial 60 :wink: Z moich obliczec ma on 57 albo 58 jakos tak nie umiem go dokladnie z mierzyc bo za bardzo miarka go interesuje.. :) Zaniedlugo chyba wybiore sie do weta to tam moze wet go zbierzy profesionalna miarka ;)

My to obydwie takie profesjonalistki jestesmy w mierzeniu piesow :lol: :lol: hihih A zdjec to dluugo chyba nowych nie bedzie ale jutro chyba pojde po film do aparatu wiec moze do marca wypstrykam :D A Ty rob nastepna sesje Grafciowi i wklejaj tu albo na maila

Dobranoc

idem juz spac.. :)

Link to comment
Share on other sites

Mrówka chyba nie wiesz co pieszesz.. ;) Ja mam fotek Grafa tysiące.. Jakbym Ci je zaczeła przesyłac to bym Ci pocztę na dobrych kilka lat zapchała... :wink:

Dobranoc.. Ucałuj Mejka.. I koniecznie pstrykaj te fotki prędziutko bo siem doczekać nie moge.. Hihi.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Kochani-ale męczycie ten wzrost :wink: :wink: :lol:

Psy wg wzorca mogą mieć od 57cm do 63cm-więc rozpiętość jest ogromna i każdy wzrost jest prawidłowy-przy tym większy nie znaczy lepszy-najbardziej ceniony jest format średni-czyli 59-61,5cm :D

Sunieczki mają mieścić się w granicach 53cm-59cm-i wtedy jest OK.

Bokser to nie bulmastif :D :wink:

Oczywiście wszystkie samce-boksery wystawowe mają 63cm wzrostu :lol: :wink: -to słowa hodowcy,nie moje.

Fajne zdjęcia - u mnie na razie zastój fotkowy :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

Oj mecza, mecza :D :wink:

Ja tez mialam kiedys takie "ambicje", chcialam by moja bokserka byla wielka :wink: , ale teraz... no coz licza sie dla mnie bardziej inne cechy tzn zwinnosc, szybkosc ogolnie sprawnosc a to nie zawsze idzie w parze z wielkoscia :-?

A najwazniejsza jest psychika :fadein:

Choc przyznaje, ze uwielbiam boksery o grupej kosci :D , co nie oznacza -duze.

Choc Bazy niekoniecznie popiera moje zainteresowania i do malutkich nie nalezy :wink:

Link to comment
Share on other sites

Szerze mowiac to go nawet nie mierze :oops: , sedziowie opisuja go jako psa srednio duzego lub dosc duzego.

Musisz jednak przyznac Sylwio, ze wiekszosc psow na naszych ringach mozna tak opisac :D

Mój ma tylko "duży,mocny i masywny" :wink: -średni nijak nie pasuje :wink: Są jeszcze inne superlatywy,ale pominę je milczeniem :wink: :lol: :lol:

Ale na ringach tendencja jest raczej zniżkowa :wink: -średnio duże,czyli najbardziej porządane.

Małego psa jednak dawno nie widziałam-drobnych tak,małe raczej nie.

Pozwolę sobie wkleić mojego chłopca-zdjęcie trochę starsze i mało profesjonalne-to sesja zdjęciowa w wykonaniu mojego męża :evilbat:

http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/4128.jpg

http://www.lukrowi.pl/galeria/_img/4129.jpg

Przypadek beztłuszczowy :wink: -mały nie trawi tłuszczu :cry:

Link to comment
Share on other sites

Bardzo ladne zdjecia :D :D :D

Nie martw sie, moj pies to tez przyklad beztluszczowca :wink:

Staram sie go usilnie pogrubic, ale jak dam mu wiecej na sniadanie to nie zje objadu, on dba o linie :wink:

U nas - 15 stopni, wiec chudy Bazyli biega w kubraku :-?

Dokad w tym roku Sylwio na wystawe, moze uda sie nam spotkac? :D

Link to comment
Share on other sites

No no.. Picassik jest naprawde cudny.. :)

Chciałabym by Graf był w przyszłości do niego podobny..

A tak z ciekawosci.. Ile on mierzy? ;)

Wiem,ze się tego wzrostu strasznie czepiam ale.. :oops:

Dołączam sie też do pytania Abi.. Jakie plany wystawowe?

Ja niestety jeszcze ich nie mam.. Nawet nie zarejestrowaliśmy się jak narazie w ZK. Zbieram fundusze. ;)

Poza tym zaczynam już sezon, dochodzi jeszcze szkoła.. Rzadko który weekend będę miała wolny.. :( Dlatego moze być ciężko.. :(

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...