Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

Z arabami nie miałam zbyt wiele do czynienia.. Ja patrzę bardziej pod kątem koni sportowych, skoczków które cięzko pracują.. U nich odciążenie przodu i podstawienie zadu to rzecz niezbędna.. :)

Teraz jak sobie przeanalizowałam dokładnie to co napisałaś to faktycznie zaczynam dostrzegać o czym do mnie mówiłaś.. ;)

Pies tak ustawiony robi znacznie lepsze wrażenie.. a o to przeciez tu chodzi !!! :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Czy pojadę do Katowic to jeszcze nie wiem.. :( Najpierw musze psa zarejestrowac w ZK a potem pomyslę co dalej.. Generalnie bedę szukała pewnie raczej czegoś blisko Poznania bo nie bardzo mogę sobie pozwolić na dalsze wyjazdy.. :( Ale nad tym jeszcze nie myslałam..

Chciałabym jeździć jak najwięcej ale cóż.. Konie, szkoła, finanse.. To nie będzie takie łatwe.. Trzymajcie za nas kciuki.. Może kiedyś uda nam sie wreszcie spotkac.. :)

Link to comment
Share on other sites

Marta chyba kazdy tak uwaza ze jego piesio jest najpiekniejszy :) Usciski dla Was( Ciebie Grafcia i Konikow ;) )

FrotkowaMama Frodo pieknie spiewa :wink: A jak sie wczuwa w to spiewanie- wiadac to po oczach :lol: Ladniutki caluchy dla niego.

Jak mi sie podobaja te duze glowki boksikow ahhh :)

Link to comment
Share on other sites

A z tym to jest różnie.. Stale eksperymentuje.. Jeszcze nie znalazłam karmy która by mnie (i Grafa) w pełni zadowoliła..

Generalnie oprócz suchego młody dostaje jeszcze gotowane.. Miesko wołowe, warzywa, wypełniacz (ryż,makaron, lane kluski) +witaminy+siemie lniane+raz w tygodniu żółtko..

Od czasu do czasu biały ser (ale za nim nie przepada) Uwielbia natomiast jabłka.. :) No i oczywiście różnego rodzaju smakołyki.

Co do karmy gotowej to przeszlismy już przez : Bento Kronen, Eukanube, Purinę, Bosha, Charlie i inne no a obecnie Bewi Dog..

NIestety każda z nich ma jakiś "feler". Generalnie po wszystkich, nawet tych super,drogich Graf puszcza straszne wiatry,czego nie ma gdy odstawiam suche.. ;) :oops: Dlatego stale jestem na etapie poszukiwań czegoś co mu wreszcie bedzie pasowało a mnie będzie na to stac.. :)

To tak z grubsza.. :)

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze do niedawna karmilam go 3 razy dziennie ale zrezygnowałam z tego bo poprostu młody nie wyjadał.. Straszny z niego niejadek dlatego przeszłam na karmienie 2 razy dziennie..

Ku mojej ogromnej radosci Graf ostatnie kilka tygodni nabrał jednak apetytu i je dość ładnie toteż moze wreszcie nabierze troszkę więcej masy.. :)

Chociaz biorac pod uwagę to ile biega (zwłaszcza jak jedzie ze mną do stajni) to chyba cięzko bedzie mi go podtuczyć.. A większych ilosci jedzenia zwyczajnie nie chce ruszyc.. :(

Hmm...

Jak ja wam wszystkim zazdroszcze,że wasze piechy trzeba wręcz od jedzenia odciągać... :D

Link to comment
Share on other sites

Marta dzieki.. ;) Wspolczuje Ci ze Graf jest nie jadkiem.. wyobrazam to sobie.. Mejk jest chyba przeciwienstwem Grafcia hihi :wink: zarlok z niego jets ogromny, chyba jak bym mu dala caly gar jedzenia to by zjadl.. heh od jedzenia nie da sie go odpedzic..

Link to comment
Share on other sites

Hehe.. To musisz tylko uwazac co by diabła nie przetuczyć.. ;)

A ja i tak się cieszę bo ostatnie kilka tygodni Grafcio je znacznie ładniej.. NIe muszę go juz karmić z ręki, zaczął wyjadać to co dostaje..

Dziwi mnie tylko fakt,ze mimo iż dostaje proponowaną przez producenta karmy dawkę dzienną a do tego jeszcze na wieczór pełną michę gotowanego to i tak stale jest jakiś taki "delikatny" , lekki.. A moze to mnie sie tylko tak zdaje.. Sama już nie wiem..

Link to comment
Share on other sites

marto ja sie za bardzo na tym nie znam ale sadze ze pies bardziej zacznie przybierac na masie po zakonczeniu okresu wzrostu. rosi tez chuda, zebra nieomalze na wierzchu ale jak stanie na tylnych lapach to ma naprawde ogromne miesnie na udach - przynajmniej jak dla mnie. lepiej zeby psiak nabieral masy po zakonczeniu okresu wzrostu zeby nie przeciazac stawow. nie pekaj grafcio ma czas zeby sie pieknie umiesnic :)

Link to comment
Share on other sites

Racja Aireedhelien ! :) Lepiej taki niż miałby być za gruby.. ;)

O miesnie się nie martwię bo Graf sporo ze mną przy koniach biega.. Jedyne co mnie męczy to to,ze jak na samca wydaje mi się taki za drobny.. No ale w końcu jest to mój pierwszy bokser i tak naprawdę nie wiem jak pies w jego wieku wyglądać powinien.. Napatrzyłam się na te mocne dorosłe samce i chyba przez to taka jakaś nadwrażliwa jestem.. :)

Poza tym zawsze marzył mi sie taki mały "pakerek" Hihi..

Inna sprawa,ze według pewnej znajomej hodowczyni, Graf nalezy do typu psów późno dojrzewających.. Podczas gdy niektóre boksy w jego wieku już sa dość potężne a ich rozwój prawie zakończony to on nadal sie rozwija.. I tak ma ponoć być do drugiego roku zycia..

Pani pocieszyła mnie bo pokazała mi to na przykładzie swoich dwóch psów (skądinąd przepięknych) Grappa to typ szybko rozwijający sie..Jak go widziałam to miał coś koło roku chyba a już był mocny..

Shrek natomiast dopiero dochodząc do dwóch latek zaczynał sie pokazywać.. Tak mi przynajmniej tłumaczyła... :)

A jako,ze Shrek to jeden z najpiękniejszych psów jakie widziałam (a Graf to niby podobny typ ;) ) to jestem pełna optymizmu.. ;)

Alez się rozpisałam.. Jak zacznę nawijać o boksiach to skończyć nie mogę.. :oops: Sorki..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...