Jump to content
Dogomania

ZDJĘCIA (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


Aireedhelien

Recommended Posts

Marta nio bedziemy musialy poczekac az piechy skoncza rosnac :( hmm a jak Mejkowi pokazalam balon to nie wiedzial co ma z nim robic, jak go nadmuchiwalam to szczekal.. a pozniej "gral w noge" a pozniej balon pekl :( i koniec zabawy bylo..

Aireedhelien wysciskaj Rosi bidulka :( A wiesz juz co wkoncu jej jest??

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

:oops: :oops: :oops: :oops: Dziekujemy za komplementy :oops: :oops: :wink: :D

Agguś nie widzisz mnie?? Przypatrz sie lepiej ;)pod lapka

Marta gdybys go zobaczyla to bys zmienila zdanie, moze na tych zdjeciach tak wyszedl ale w rzeczywistosci to to jest Chart a nie bokser :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja jak widać bez boxia ale tak mi sie miło ogląda WASZE psiaki, czekam na nowe foty, może takie z profilu co?

może to nie topic pod moje pytanko, ale jak to jest z linieniem u bokserów-podobno okrągły rok i sie wbija sierśc jak igły-trudno usunąć, jesli juz padło to pytanie to podajcie link , z góry dzięki

P.S Jak pomyśle że jutro tłusty czwartek to mi się zachciewa pączka albo chrustu :) sorki że to nie na temat;) Jutro do WAS zajrze rano

Link to comment
Share on other sites

Sylwio Teekila sliczny! Jak to razem ladnie wygladacie, a jak milo popatrzec na takie zdjecia co pancia z psiakiem razem :)

Hmm Ja juz gdzies te zdjecia chyba widzialam :hmmmm:

Dina hmm z tego co zauwazylam Mejk ciagle lnieje, miesiac temu nasililo sie bardziej, ale teraz jest juz mozna powiedziec ze jest ok. No i trza szczotkowac to klakow jest mniej. Mejka czesze tak gdzies co 2,3 dni.

Tez zadam pytanko nie na temat.. Co ile czeszecie swoje bokserki??

Dina o jutrzejszym dniu to nawet mi nie mow, jak sobie pomysle to juz mi slina cieknie :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...