Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='eveandAxel']No to jak się chwalimy to ja małego wykąpałam w sobotę i też jest dobrze:evil_lol: , teraz tylko pazurki obcieliśmy. A było co aż mi obcinarka w kawałki się rozleciała!:shake:[/quote]
NO to rzeczywiscie bylo co obcinac :crazyeye:.
Ja nie mam tego problemu, bo moje ścierają pazurzyska na spacerkach. Elciu ma już 12 lat i nigdy w życiu nie miał pazurków obcinanych :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest Reyes

Dawno tu niezaglądałam :D.
Siedzie właśnie i pale sobie włosy farbą, (jeszcze 30min.) bo rodzina stwierdziłą że "taki wypłosz niemoże pokazywać ich psa" :angryy: .
Zaliczyłam już spacer do weta, wszystko cacy, mamy zaświadczenie o zdrowiu. Kompciu-kompciu psa przygotowane, odbędzie się jak tylko sie tego świństwa z głowy bezbęde ... Piecze :-(
Kto jeszcze jest jutro na lodowisku ?? :>
------
Już zmyte... mimo że prawie się nieutopiłam (asystowali mi przy zmywaniu farby, czy oby napewno to dobrze robie :D ) a sama tak jak moja łazięka jestem w czarne kropki to efekt fajny... Strach się bać, teraz najgorsze: kompiemy psa :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reyes']Dawno tu niezaglądałam :D.
Siedzie właśnie i pale sobie włosy farbą, (jeszcze 30min.) bo rodzina stwierdziłą że "taki wypłosz niemoże pokazywać ich psa" :angryy: .
Zaliczyłam już spacer do weta, wszystko cacy, mamy zaświadczenie o zdrowiu. Kompciu-kompciu psa przygotowane, odbędzie się jak tylko sie tego świństwa z głowy bezbęde ... Piecze :-(
Kto jeszcze jest jutro na lodowisku ?? :>
------
Już zmyte... mimo że prawie się nieutopiłam (asystowali mi przy zmywaniu farby, czy oby napewno to dobrze robie :D ) a sama tak jak moja łazięka jestem w czarne kropki to efekt fajny... Strach się bać, teraz najgorsze: kompiemy psa :D[/quote]

Co Ty Danka - własnej suni robisz konkurencję?;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='maga18']POWODZENIA WSZYSTKIM ZYCZE!!! :kciuki:

W szczegolnosci za mojego ukochanego En-Chou :laola: Iwa powodzenia!!! :angel: :kciuki:[/quote]
Dziękujemy :loveu:
Oj przyda się, przyda. Brakuje nam tylko jednego Zw. Mł. do "małego" championa :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']ja tez juz spakowana..tyle gratow na te 3 dni i psa ze nie wiem jak sie zabiore sama tym pociagiem:shake: wyjazd rano:) POWODZENIA WSZYSTKIM....a ja nie dziękuje:lol: :cool3:[/quote]
[b]Asia powodzenia![/b]
Wszystkim innym dogomaniakom rownież powodzenia życze!

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

[SIZE=6][COLOR=blue]Powodzenia wszystkim :)[/COLOR][/SIZE]
My już względnie przygotowane, a że nasza zła passa trfa 3 dzień :) jutro będzie szczęście.

Link to comment
Share on other sites

Guest Reyes

Ja już wstałam... pies dalej kima :D. Jeszcze raz powodzenia!
[quote name='Iwa-R']My :cool3:[/quote]
My to chyba nawet ten sam ring...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...