Jump to content
Dogomania

Katowice 24-26.03.2006


Savannah

Recommended Posts

[quote name='Musiałek'][B]Jo-Jo[/B]

nie martw się, my jesteśmy potwierdzenie telefonicznie i pieniążki też a potwierdzenia też jeszcze nie mamy :)

Napewno w przyszłym tygodniu dojdzie :))[/quote]

[B]Iwonko [/B]ja potwierdzenie telefoniczne też mam bo męczyłam te Panie w Związku strasznie przedewszystkim pilnując przeniesienia Jojka do wyższej klasy ;-)) więc mam tylko potwierdzenie telefoniczne x 3 i jednego potwierdzającego e-maila na przeniesienie z klasy ;-))

[quote name='sota36']Witam - nie wiem, czy aby moje pytanie umiescic tu, ale sprobujemy - czy aby nie wiecie, czy w Katowicach bedzie mial stoisko All System? Musze kupic kosmetyki, a nie chce przeplacac sprowadzajac je poczta. Dziekuje.[/quote]

Prawdemówiąc nie wiem ale myśle że na takiej wystawie będzie dużo stoisk i znajdzie się to Twoje ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Katowice to IMHO jedna z lepiej zaopatrzonych wystaw pod względem wszelakich psich akcesoriów. Wybór jest dość spory, ale czy akurat ta firma się trafi - cięzko powiedzieć. Sota - może wyślij maila do firmy? Z pytaniem czy będa mieli swoich przedstawicieli w Spodku?

Ja dziś całkiem zapomnialam o sprawdzeniu skrzynki, jak wracałam ze spaceru z psami. Hmm... Chyba się przejdę na dół :)

[B][COLOR=Red]Edit:
[/COLOR][/B][COLOR=Black]
Pusto :([/COLOR][B][COLOR=Red]
[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

A ja mam jeszcze takie małe pytanie organizacyjne.

Na potwierdzeniu jest informacja, że wszyscy Zwycięzcy Grup z piątku i soboty proszeni sa o pozostanie do niedzieli, celem wyboru Best in Show. To akurat jest dla mnie oczywiste, ale.... jest również informacja, że wszyscy Młodzieżowi Zwycięzcy Grup również proszeni są o pozostanie do niedzieli.

Pytam, bo nigdy się z tym nie spotkałam. Czy w Katowicach, BIS Junior również jest rozbijane na grupy, a później całość, tak jak "Duży" BIS?

Link to comment
Share on other sites

Ja kąpię raz sama a raz oddaję do salonu -> w zależności od tego jaki jest brudny i czy jest mniej lub bardziej owłosiony =) Jak jest bardzo brudny i ma obfity wlos - wole sie nie meczyc i oddaje do salonu a jak jest znosmy to mecze sie sama =)

Link to comment
Share on other sites

a ja kąpie psa zawsze rano przed wystawą:)) Obojetnie czy jestem w hotelu czy jade kilkaset km:p czasami sie nie spi, byle zeby pies jak najlepiej wygladał, a czasami sie zdarzało ze i na wystawie myłam psam oczywiście nie całego, dlatego z reguły mam suszarke i inne bayery:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='flashka-g']a ja kąpie psa zawsze rano przed wystawą:)) Obojetnie czy jestem w hotelu czy jade kilkaset km:p czasami sie nie spi, byle zeby pies jak najlepiej wygladał, a czasami sie zdarzało ze i na wystawie myłam psam oczywiście nie całego, dlatego z reguły mam suszarke i inne bayery:)[/quote]

No tak ale z samoyedem nie można tak zrobić bo jego mokre i niedosuszone futro nie wygląda najlepiej a na dodatek robią się kołtuny
Wykąpanie, wysuszenie i porządne wyszczotkowanie mojego Żela zajmuje mi ok 4 godz, a jeszcze Ursa?
Więc przed wystawą to było by na łapu capu :lol:

Link to comment
Share on other sites

to trzeba miec odkurzacz i na wystawie dopicowac psiaka:)
a ja nie mowie nic o niedosuszaniu...o nie:)) wszytsko musi byc na cacy suchutkie co do włoska. Tym bardziej w mojej rasie takze pies musi byc doiszuszony bo mu sie zfilcuje wlos i pofaluje co nieestetycznie wygląda.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agasia']jo- jo wlasnie szkoda ze w sobote.. :(

A ja akurat na katowice bede miala nowy sprzed cyfrowy, wiec czeka was duuzo zdjec, czy to sie podoba czy nie... ;)[/quote]

ale mam rozumieć że będziesz przy doziach czy nie ?:-P czy tylko tak się chwalisz tym sprzęcikiem :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...