Jump to content
Dogomania

Weimar Basco i korniszony dwa


an3czka

Recommended Posts

[quote name='HankaRupczewska'][B][FONT=Comic Sans MS]Aniu, nie dawaj mu tego jogurtu jednak. Zabieg jest rutynowy, ale zawsze lepiej, aby pies jeszcze przez chwilę miał pusty żołądek. Tak na wszelki wypadek ... [/FONT][/B]

[B][FONT=Comic Sans MS]Hihihi - poza tym, to ten zabieg maił być troche po to, żeby Basco nie warczał[/FONT][/B] :p[/quote][I]no i piesio może ci puścić pawia :razz:
Haniu, ale Basco jeszcze nie wie ,że nie ma warczeć ;)
[/I]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 6.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[I][B]Dziewczyny kochane![/B][/I]
[I][B]Pić to on wcale nie chce. Odkąd wzięliśmy go z lecznicy, nie wypił ani kropli.[/B][/I]
[I][B]Głodny jest za to okrutnie.[/B][/I]
[I][B]Chodzi i troszkę popiskuje, ślini się na widok żarcia, więc nie jemy, żeby biedaka nie dręczyć:cool1: [/B][/I]

[I][B]Zachowuje sie już całkiem normalnie - jak Basco sprzed zabiegu:evil_lol:. Warczy, szczeka, znaczy teren.[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]I jeszcze raz widok nowych jajek:evil_lol: [/B][/I]

[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0008.jpg[/IMG]

[I][B]A tu już w sexy majtach:cool3: [/B][/I]

[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0009.jpg[/IMG]

[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0010.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka'][I][B]Zachowuje sie już całkiem normalnie - jak Basco sprzed zabiegu:evil_lol:. Warczy, szczeka, znaczy teren.[/B][/I][/quote]
To podobno tez calkiem normalne. Te zachowania nie przechodza tak od razu, kastrowany labrador mojej kolezanki przestal warczec dopiero po kilku miesiacach.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='anabelka']To podobno tez calkiem normalne. Te zachowania nie przechodza tak od razu, kastrowany labrador mojej kolezanki przestal warczec dopiero po kilku miesiacach.[/quote]
[I][B]Wiem, wiem, że zmiany przychodzą z czasem, ale mimo wszystko obserwuje się bacznie psa i doszukuje się jakichś symptomów:evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska']:razz:no no jakby to była fota przed :razz:to od suczek byście się nie opędzili ;)
[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0010.jpg[/IMG][/quote]
[I][B]Proszę się z kastrata nie nabijać[/B][/I]:mad: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Majty pierwsza klasa :evil_lol:

A propos znaczenia - Ozzy przez pierwszych kilka dni po zabiegu w ogóle nie znaczył, a w pierwszym dniu w ogóle nie zrobił siku. Potem sikał na raz, czasami jak dziewczynka, i to dopiero po wyszukaniu jakiegoś dziwnego miejsca, jak najbardziej osłoniętego.
Chyba się biedak wstydził, że kumple zauważą brak jajek :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tośka_m']Majty pierwsza klasa :evil_lol:

A propos znaczenia - Ozzy przez pierwszych kilka dni po zabiegu w ogóle nie znaczył, a w pierwszym dniu w ogóle nie zrobił siku. Potem sikał na raz, czasami jak dziewczynka, i to dopiero po wyszukaniu jakiegoś dziwnego miejsca, jak najbardziej osłoniętego.
Chyba się biedak wstydził, że kumple zauważą brak jajek :lol:[/quote]
[I][B]Basco też bardzo mało sikał, właściwie tylko znaczył. Dopiero przed chwilą napił się wody. Cały czas się kręci. Jakiś taki niespokojny jest. Może go boli...:shake: [/B][/I]

[I][B]A majty są bardzo fajne i wygodne w obsłudze. Normalnie sisiorek jest schowany, ale do sikania bez problemu sie go wyciaga:evil_lol: [/B][/I]

[I][B]A tak w ogóle, to myslałam, że po kastracji siusiak nie bedzie mu... sztywniał, a tu niespodzianka. Jak to jest?[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']
[B][I][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0005.jpg[/IMG][/I][/B][/quote]jaki piekny, [B]skromniutki [/B]tyłeczek :lol:


[quote name='an3czka'][I][B]A tu już w sexy majtach:cool3: [/B][/I]

[IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0009.jpg[/IMG]
[/quote]wow! podoba mi sie :)
czy to majty Bruca? :cool3::cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Teklunia']jaki piekny, [B]skromniutki [/B]tyłeczek :lol:[/quote]

[I][B]Hihihihihi:evil_lol: [/B][/I]


[quote]
wow! podoba mi sie :)
czy to majty Bruca? :cool3::cool3::cool3:[/quote]
[I][B]Nie![/B][/I]
[I][B]To majty Basco:eviltong: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Koma']Cieszę że wszystko poszło OK :)
Niech mu się teraz... hmmm... szybko goi :lol: ;)
majty pierwsza klasa haha fajnie by Basco z Komą wyglądał bo ona też w majtasach chodzi :lol: tylko z innego powodu :lol:[/quote]
[I][B]Przecieka?:cool3: :evil_lol: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Jak się cieszę, że jest już po, i wszystko jest ok:lol:Basco w spodenkach świetnie wygląda:p

Na zmiany na pewno trzeba poczekać;), a z tym " sztywnieniem", to hmmm... jakoś dziwnie, bo Negro nie jest kastratem, a nic mu nigdy niesztywnieje... sama niewiem:cool1::p

Link to comment
Share on other sites

No to teraz...

[SIZE=4][B]:knajpa::laola: :BIG: :drink1: :drinking: :bigcool: :sweetCyb: :ylsuper: :Cool!: :cunao: Witamy w gronie "seksualnych inaczej" :cunao: :Cool!::ylsuper::sweetCyb::bigcool::drinking: :drink1::BIG: :laola: :knajpa:[/B][/SIZE]

[I][B][I][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0005.jpg[/IMG][/I][/B][/I]

ohhh jaka dupolinka pieknaa!! Jesczze pare dnii i nic tylko zakochac sie w takiej dupolince slicznej :oops: :lol:

Mejk po kastracji nosil piekne zielonkawe spodeneczki, az pozniej trudno bylo mu sie z nimi rozstac :lol: Pierwszy dzien byl najgorszy dla nas.. Ale widze ze Basco swietnie sie trzyma i dosyc szybko dochodzi/doszedl do siebie, supper!! Buziolkii dla dzielnego Basciulkaa z sliczna dupoolinka of course :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Jak się cieszę, że jest już po, i wszystko jest ok:lol:Basco w spodenkach świetnie wygląda:p

Na zmiany na pewno trzeba poczekać;), a z tym " sztywnieniem", to hmmm... jakoś dziwnie, bo Negro nie jest kastratem, a nic mu nigdy niesztywnieje... sama niewiem:cool1::p[/quote]
[I][B]Dobciu postaram się to bardziej dostępnie przedstawić.[/B][/I]
[I][B]No więc...[/B][/I]
[I][B]Samcowi często w wielu sytuacjach wysuwa się sisior nie? (:evil_lol:) Niekoniecznie jest to związane z podnieceniem sexualnym. Często tak się dzieje, gdy pies się czymś ekscytuje.[/B][/I]
[I][B]Do dziś myślałam, że jest to zalezne od jąder, ale najwyraźniej nie, bo Basco już ich nie ma:evil_lol: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mrowka']No to teraz...

[SIZE=4][B]:knajpa::laola: :BIG: :drink1: :drinking: :bigcool: :sweetCyb: :ylsuper: :Cool!: :cunao: Witamy w gronie "seksualnych inaczej" :cunao: :Cool!::ylsuper::sweetCyb::bigcool::drinking: :drink1::BIG: :laola: :knajpa:[/B][/SIZE]

[I][B][I][IMG]http://i17.photobucket.com/albums/b91/an3czka/W%20domu/po_zabiegu/DSC_0005.jpg[/IMG][/I][/B][/I]

ohhh jaka dupolinka pieknaa!! Jesczze pare dnii i nic tylko zakochac sie w takiej dupolince slicznej :oops: :lol:

Mejk po kastracji nosil piekne zielonkawe spodeneczki, az pozniej trudno bylo mu sie z nimi rozstac :lol: Pierwszy dzien byl najgorszy dla nas.. Ale widze ze Basco swietnie sie trzyma i dosyc szybko dochodzi/doszedl do siebie, supper!! Buziolkii dla dzielnego Basciulkaa z sliczna dupoolinka of course :cool3:[/quote]
[I][B]Buziolki przekazane!!!![/B][/I]
[I][B]Z Basco jest o tyle łatwo, że szwy olewa totalnie. Trochę sobie sisiorka lizał i tyle:evil_lol:. NA WSZELKI WYPADEK założyliśmy te majty, które totalnie ignoruje - wiedziałam, że tak będzie (a wet nalegał, żeby mu wkładać kołnierz, bo bla, bla bla...). Teraz leży na tarasie - tam najchłodniej. Na spacerze skakał i fikał jak zwykle. [/B][/I]

[I][B]Dupka faktycznie fajniutka jest:loveu: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

A!No ja też o tym mówie:evil_lol: Zauważyłamm to u innych psów, choćby u kundelka mojego brata, wystarczy go choćby głaskać:evil_lol: No ale u Negra nie...:roll:I Nawet przy sukach "tego" nierobi:cool3: ale może to dobrze...:p
Chyba, że coś przeoczyłam...


Wymiziaj Bascunie ode mnie, niech słodko śpi :buzi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']A!No ja też o tym mówie:evil_lol: Zauważyłamm to u innych psów, choćby u kundelka mojego brata, wystarczy go choćby głaskać:evil_lol: No ale u Negra nie...:roll:I Nawet przy sukach "tego" nierobi:cool3: ale może to dobrze...:p
Chyba, że coś przeoczyłam...


Wymiziaj Bascunie ode mnie, niech słodko śpi :buzi::loveu:[/quote]
[I][B]Dobciu może on się słabo ekscytuje i z tego powodu nie eksponuje aparatury w całej okazałości?:evil_lol: [/B][/I]

[I][B]Teraz go nie będę miziała, bo i tak biedaczysko ma problemy ze znalezieniem sobie miejsca. Łazi ciągle z pokoju na taras i odwrotnie. Zostawię go w spokoju.[/B][/I]
[I][B]Ale obiecuję, wymiziam przy najbliższej okazji:evil_lol: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='an3czka']
[I][B]Do dziś myślałam, że jest to zalezne od jąder, ale najwyraźniej nie, bo Basco już ich nie ma:evil_lol: [/B][/I][/quote]


[B][FONT=Comic Sans MS]Jąder już nie ma - ale hormony zostały na takim samym poziomie jak przed zabiegiem. Stoniowo ich poziom będzie spadał .[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]To trwa kilka tygodni.[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]A aparacik Gezesławek w skromnych wymiarach - ale jednak -pokazuje nadal.[/FONT][/B] :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Dobcia']Może masz racje, Negro taki stonawany, zupełnie jak ja:loveu:

Biedaczysco, tak póżno, a Bascuniek jeszcze nieśpi:roll: Może mu gorąco...:p
A jego pani też dziś długo siedzi, chyba przez te emocje, prawda?;)[/quote]
[I][B]Nie wiem Dobciu. Może to po tej narkozie taki jest:roll: [/B][/I]

[I][B]Ja siedze i piwko popijam. Emocje juz zeszły. Trzymałam się dzielnie dokąd go nie zobaczyłam w lecznicy, po zabiegu:[/B][/I]
[I][B]Czekaliśmy na jego "wydanie" i śmignął mi, gdy lekarz go prowadził. Zobaczyłam przez ułamek sekundy dosłownie mojego biedaczka idącego niepewnym krokiem z podkulonym ogonkiem. Normalnie się rozryczałam i to tak, że wyjść musiałam. Ledwo co wzięłam się w garść. Potem jeszcze w aucie ryczałam i w domu kilka razy...:roll: [/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...